Golf 7 yol bilgisayarı

Nisay67

Yeni Üye
İsim
Yasin
Arkadaslar selam. 2015 leondan. 2014 higline golfe geçtim. Bir kaç gündür kullanıyorum. Bir şey dikkatimi çekti. Leonda benzin aldiktan sonra o benzinle ne kadar yol yaptigim, yapacagim ortalama tüketim vs yaziyordu. Fakat golfte bu her çalistirmada sifirlaniyor. Yani her marşta o calistirmadan itibaren ortalama tuketim vs gorunuyor. Ve ben aldigim benzinle ne kadar gittim goremiyorum. Ayarlara girdim sifirladim fakat yok. Bana bu inanilmaz sacma geldi. Leonda cok memnundum yol bilgisayarindan. Birde bu ekran ünite yani guncelenebiliyor mu? Guncelleme secenegi var cunku gordum. Usb falan mi yoksa servis mi yapiyor?

Golfte 3 tane farklı sayaç var, 

1 başlangıçtan itibaren

2 Uzun süreli

3 Yakıt alımından itibaren 

Muhtemelen senin dashboard ekranında başlangıçtan itibaren kalmış OK a basarsan diğer sayaçları gosterecektir

@Nisay67

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dostum butun ayarlara girdim ama bulamadim .uzun sureli ve baslangictwn itibaren geri al yaziyor ok tik. Yok

@Nisay67Km kadranındaki ekran yol bilgisayarını gösterir durumdayken direksiyondaki ok tuşuna basarak uzun süreli başlangıçtan itibaren ve yakıt aldıktan sonra şeklinde diğer bilgiler arasında geçiş yapabilirsiniz.

@Nisay67Km kadranındaki ekran yol bilgisayarını gösterir durumdayken direksiyondaki ok tuşuna basarak uzun süreli başlangıçtan itibaren ve yakıt aldıktan sonra şeklinde diğer bilgiler arasında geçiş yapabilirsiniz.
Hocam tesekkur ederim. Bunu okumadan once bizim kuzen aynisini soyledi yaptim. Ve degisti. Cok sagolun. 

Geri
Üst Alt