MK7 GTI VCDS Performance Tweaks

Recep_Gul

Paylaşımcı Üye

İsim
Recep
GTI , R, yani yüksek motorlar için bir kodlama yapmış özellikle marşa bastıktan sonra kaç rpm'de başlamasını ayarladıığı kısım harikaydı. 
Varsa performanslı aracı olan denemeli diyorum =)

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: SCC
Şu göstergedeki tema'yı bizim R-Line'a uygulamamız mümkün mü?
Kırmızı bir teması var sanıırm.

Ekran Alıntısı1.jpg

Engine modülüne security access girmeden girebildi ben girememiştim ben VCDS ile, bazı kanallar için security access girilmesine gerek yok mu acaba 

@mbonat Merhaba hocam bende tema rengini değiştirmek istiyorum, renkli yol bilgisayarına sahibim. İstanbulda hangi kodlama merkezi yapabilir bu değişimi bilginiz var mı? Teşekkürler 

Aracınız da renkli yol bilgisayarı ekranı varsa , 30lu renk değişimi ve karbon temayı yapabilirsiniz . 
Valla hocam 2 renk yaptım şimdiye kadr bi sarı noktalar vardı onu bide şuan kullandığım karbon arkaplanlı. Ama kodlama ekranında seçenek yok başka, büyük ihtimalle kodunu bulup binary kısmına yazmak lazım

@mbonat Merhaba hocam bende tema rengini değiştirmek istiyorum, renkli yol bilgisayarına sahibim. İstanbulda hangi kodlama merkezi yapabilir bu değişimi bilginiz var mı? Teşekkürler 
hocam forumdan arkadaşlarımız yardımcı olabilir onun dışın berat vagcom ender elektronikte yaptırabilirsiniz

Valla hocam 2 renk yaptım şimdiye kadr bi sarı noktalar vardı onu bide şuan kullandığım karbon arkaplanlı. Ama kodlama ekranında seçenek yok başka, büyük ihtimalle kodunu bulup binary kısmına yazmak lazım
Hocam siz kadran temasını değiştirmissiniz 17 kanalında tube versiyonu değiştirdiniz büyük ihtimalle ambiyans aydınlatma kodlanacak ambiyans kadrana bağlanacak kadran ve medya ekranın rengi değişibilecek

Hocam siz kadran temasını değiştirmissiniz 17 kanalında tube versiyonu değiştirdiniz büyük ihtimalle ambiyans aydınlatma kodlanacak ambiyans kadrana bağlanacak kadran ve medya ekranın rengi değişibilecek
Aynen hocam, 17 ve 18.  Kanallarda değişiklik yapmıştım. Bu aydınlatma Kodlaması bizim yapabileceğimiz bir iş mi yoksa işin ehline mi gitmek lazım? 

Aynen hocam, 17 ve 18.  Kanallarda değişiklik yapmıştım. Bu aydınlatma Kodlaması bizim yapabileceğimiz bir iş mi yoksa işin ehline mi gitmek lazım? 
Kablonuz var anladığım kadarıyla uzaktan bağlantıyla bahadır’da bende yardımcı olurum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kablonuz var anladığım kadarıyla uzaktan bağlantıyla bahadır’da bende yardımcı olurum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kablom var hocam 18.9 sürümlü şuanki kadran teması olarak bunu yapmıştım. Videodakini görünce acaba olur mu sormak istedim. 

Eğer bu tema yazılımın veri tabanında varsa kodlama ile çözülebilir sanırım

Müsait olduğumuz birgün  yardımcı olursanız sevinirim. 

20191230_195842.jpg

Kablom var hocam 18.9 sürümlü şuanki kadran teması olarak bunu yapmıştım. Videodakini görünce acaba olur mu sormak istedim. 

Eğer bu tema yazılımın veri tabanında varsa kodlama ile çözülebilir sanırım

Müsait olduğumuz birgün  yardımcı olursanız sevinirim. 

Ekli dosyayı görüntüle 26412
Hocam sınavlarım var şuan haftaya salıdan sonra bağlanıp yapabilirim . Forumda kodlama konusu mevcut isterseniz yapmaya çalışın olmazsa düzeltiriz. 

@Recep Gül hocam kırmızı çizgi yapmayı mı kastediyorsunuz, eğer öyleyse konunun takipçisiyim.

Geri
Üst Alt