Jump to content

Senator87

Üye
 • İçerik sayısı

  34
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Senator87 Hakkında

 • Derece
  Yeni üye

Bilgiler

 • İsim
  Ahmet
 • Yaşadığım Yer
  İstanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Senator87

  MK7 1.6 Tdi Uzun Yol Tüketim

  @krym benim önceki aracım da 1.0 dsg idi. Agresif kullanımda ve uzun yolda 120 aşınca 5.5 dan aşağı yakmıyordu. 5 lt civarlarını 110-120 ile sağlıyordum. Dizel de 110-120 ile sakin kullanımda 4 lt aşağısını bile görebiliyor zaten. Ancak agresif kullanımda 5.0 iyi bir değer. Tabi birçok etkende var jant büyüklüğü arabanın yüklü ve yüksüz oluşu vs. Normal yükte ve agresif kullanımda 5.0 dizel için bence iyi bir değer.
 2. Senator87

  MK7 1.6 Tdi Uzun Yol Tüketim

  @bangduck Normal bence. Bende bayram dönüşü Kayseri istanbul yaptım otobanda 130-140 gittim. Ara ara 200 filan da yaptım. 4.8 di. Gidişte daha sakin kullanmıştım 110-130 arası onda da 4.4 yakmıştı. Bu arada benim klima 1-2 kademede sürekli açıktı.
 3. @windshear Teşekkürler. Yeterince açıklayıcı oldu😊
 4. @Berkan bende şu an itibariyle 4.500 km yaptım. Ancak adblue erişim mesafesi 9000 km yazıyor. Böyle gidişle 15.000 bakımda anca bitecek gibi görünüyor. Serviste yaparlar diye düşünüyorum. konuyla ilgili pek bilgisi olan da yok sanırım çünkü golflerde 2019 yılı modellerde eklenmiş adblue tankı.
 5. Senator87

  Ankara 3M cam filmi kampanyası - Emr Garage

  @EMR-Garage Hocam bayram dönüşü Perşembe Cuma açık mısınız? Llumar Atr 5 cam güncel fiyatınız nedir? İstanbula dönerken sizde yaptırmayı düşünüyorum da.
 6. @Abyz0234 teşekkür ederim bilgilendirme için. Tankın kapasitesi ne kadar, kaç kg adblue almamız gerekli uyarı verince? Kullanma kılavuzunu okudum ama göremedim.
 7. Merhaba arkadaşlar, 1.6 tdi aracımı Temmuz başında teslim aldım. Malümünüz 2019 larda adblue tankı var. Aracı yeni aldığım da st uyardı 4-5 bin km de eklemen lazım diye. şöyle bir durum var aracı teslim aldığımda 4.500 km erişim mesafesi gösteriyordu bugün itibariyle aracımın 2 bin km yaptım. ancak adblue erişim mesafesi 9 bin km yazıyor. Ters bir durum mu var? Bunun azalması gerekmiyor mu?
 8. Senator87

  Start stop

  @Kysr038 teşekkürler hocam 👍
 9. Senator87

  Start stop

  @BeyazGolf teşekkürler Ancak anlamadığım şey şu ilk aracım da (midline olan) yazın da start stop devreye girince klima kısılıyor ve start stop devre dışı kalmıyordu. Şimdiki aracımda klima çalışmaya aynen devam ediyor ve start stop bu sebeple 8-10 saniye sonra devreden çıkıyor. Bunun bir ayarı varmı dır? Yoksa midline aracımda klima manuel olduğu için mi öyle acaba..
 10. Arkadaşlar merhaba Golf 7.5 1.0 TSİ Midline dan 1.6 tdi Comfortline geçtim. Yeni aracımda klima açık iken start stop devreye giriyor ancak 8-10 saniye sonra araç tekrar çalışıyor. Klima kapalı iken bu durum olmuyor. Araç normal gaza basınca çalışıyor. 1.0 midline eski aracımda ise klima açık iken start stop devreye giriyor normal gaza basınca araç çalışıyordu. Bu iki araçta start stopun farklı çalışmasının hikmeti ne ola ki ?
 11. @ahmet306 önceki aracım için görüşmüştüm yorumları okuyunca çok iyi diye. Yalnız tam tok satıcı gibiler geçtiğimiz kış yanlış hatırlamıyorsam llumar atr serisi için 600 tl dedi. Ve hiç indirim yapamayız dediler. Hani gelmesen de olur modunda idi görüştüğüm kişi. İşlerinde çok iyi olabilirler de esnaflık pek yok gibi bilemedim. Ama yine de Bilgi için teşekkürler.
 12. @alicankaradag Hocam evet @EMR-Garage gördüm forumda. maalesef İstanbul’dayım
 13. @HONEY teşekkürler bilgilendirme için. İşçilik temizmiydi yapılırken araç başında mıydınız?
 14. @palsak eyvallah teşekkürler
 15. Arkadaşlar merhaba, bende son haftalarda birçok arkadaş gibi 50 bin sıfır faizden yararlanıp sıfır golf alanlardanım. Araç 1.6 tdi dsg büyük ekranlı sunroofsuz comfortline (ışık+sürüş).Nasipse haftaya teslim alacağım Allah hepimize kaza bela vermesin. Midline plus dan geçiyor olduğum için donanım şimdilik idare eder. Gönül isterdi highline olsun ama bütçe el vermedi. Araç için Bayi cam film kaput koruma teklif etti ama ben bayilere pek güvenmiyorum. Olumsuz yorum da çok gördüm. Sizden tavsiyelerinizi bekliyorum İstanbul da kaput koruma ve cam filmi için işçiliği kaliteli olan.
×
×
 • Yeni Oluştur...