Jump to content

pretoria

Üye
 • İçerik sayısı

  156
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

pretoria kullanıcısının paylaşımları

 1. pretoria

  ANA KONU

  @SCC mrb. Biz bize yeter miyiz. Böyle olursa yeter de artarız bile. Geçenlerde tv'de habere denk geldim; "Bulgaristan'da oturanlar Edirne'ye alışverişe gelmeye başlamış"mış. Çünkü "bulgar levası değerlenmiş"miş. Haberde anlatılan bu. Çok şükür bizim paramız hep sabit. Algılar algılar...
 2. pretoria

  18 inc durban jant Hk.

  @Ezkey671 mrb.
 3. Geçmiş olsun. Hakkınızda hayırlısı artık.
 4. pretoria

  Tanışma

  @Smtt aleyküm selâm. Hg'niz.
 5. pretoria

  İSTANBULDAN SELAMLAR (GOLF R)

  Maşallah maşallah Güle güle, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.
 6. Rica ederim, ne demek. Benim buradan anladığım kadarıyla kullandığımız kabloya göre, akümüz 3 farklı şekilde kodlanabiliyor. Sayfanın en altındaki vidyoyu izlerseniz en azından bir fikir edinebilirsiniz sanki.
 7. @Mmt0634 mrb. Bu link işinize yarayabilir. http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Battery_Replacement
 8. @39AKN039 mrb. https://m.n11.com/golf7-r-plastik-marspiel-boyali-tam-uyum-P393767763 Forumdan bir arkadaşın -yusufacs-tavsiyesiyle nam tuningten linkteki marşpiyeli almıştım. Ilk önce yanlışlıkla boyasız birşey gönderdiler. Başka siparişle karıştırmışlar. Sonra durumu düzeltmek için ilgilendiler. 1 hafta içinde boyalı olanı gönderdiler sağ olsunlar. Taiwan mı değil mi pek ilgilenmedim ama beğendim açıkçası. Boyasında da sıkıntı yoktu. Bir göz atın isterseniz.
 9. pretoria

  "Oz" zzzzlandık :))

  Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın.
 10. pretoria

  29 Eylül 2020 İstanbul Dolu Yağışı

  Bu örtüler ince olursa kediler tırnaklarını geçirip kaputu çok güzel çiziyolar🙂. Malesef başıma gelmişti böyle bir durum.
 11. pretoria

  İlginç kaza

  Geçmiş olsun. Normal bunlar... Kim ne derse desin şu maskeler yüzünden kimsenin beynine oksijen gitmiyor ki. Beynin oksijene ihtiyacı var, bunu biliyoruz değil mi.
 12. pretoria

  Arabama çarpıp kaçmışlar.

  Geçmiş olsun.
 13. Servis onu dedi servis bunu dedi... 🙂eyvallah. O servis, 2 yıl önce (40000km'deyken) de benim balataları değiştirmek istemişti. 60000km oldu aynı balatalarla devam ediyorum. "Ticaret yapıyorlar onlar da" diyelim. Mantıklı düşününce 25000km erken değil mi. Biri buji diğeri balata ama, bilmiyorum. Kolay gelsin.
 14. pretoria

  KAZA GÜNLÜĞÜ

  Geçmiş olsun.
 15. pretoria

  BENİM GOLFÜM

 16. pretoria

  Obdeleven Scandinavian DRL

  @Recep Gül o kodlamanın adını da öğrenmiş olduk sayenizde🙂 @Yehanoha evet dediğiniz gibi. Ben de merak edip sağa sola baktım az önce.
 17. pretoria

  Değerli Forum Üyeleri Sizce Hangisi ?

  Mercedes'teki retrofit işini beğenmedim. Medya ekranını büyütmek iyi tamam da oraya tablet bilgisayar koyulmasaydı keşke🙂 Mercedes dışarıdan iyi gözükmüyor mu. Kolay gelsin.
 18. pretoria

  Media ekranı görüntü gitti

  @BurDem mrb. Medyanın sigortası yanmış olmasın. Sarı renkli 20 amperlik bir sogorta. Benimki yanmıştı da. Medya açılmıyordu. Sigortayı değiştirdim, düzeldi.
 19. pretoria

  Trafikte Alternatif Kurallar

  Acele etmeyelim. Er ya da geç, gideceğimiz yere varmaya çalışalım. Herkesin bir acelesi olduğu için bari biz acele etmeyelim. Hız kurallarına uyalım demiyorum, uyan yok çünkü. Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum.
 20. pretoria

  Sonunda Eibach’landık :)

  @forjust1day hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın.
 21. pretoria

  Sonunda Eibach’landık :)

  Aynı yükü, spor yay takıp yüklerseniz bu kadar düşmeyeceğini tahmin ediyorum.
 22. pretoria

  Sonunda H&R landik :D

  Bu...
 23. pretoria

  Kaza

  Geçmiş olsun
 24. pretoria

  Covid-19

  Geçmiş olsun. Arkadaş ne diyorsun sen yav "rabbim yaşamamızı isterse" falan.😥 Kusura bakma şimdi; salma kendini, moralli olman gerekirken dediğin şeye bak. Senin temiz havaya ihtiyacın var. Yürü, koş, hareket et. Sigara içiyorsan hemen bırakmalısın. Şu maskeyi de gerekmedikçe takma. Doktor değilim ama hareketsizlik ve kirli hava insanın en büyük düşmanı. Bu ikisi günümüz yaşantısında gölgemiz gibi hep yanımızda. Bir an önce iyileşeceğine inanıyorum.
 25. pretoria

  Eşimin kazası

  Geçmiş olsun
×
×
 • Yeni Oluştur...