Jump to content

Salih Sayın

Üye
 • İçerik sayısı

  361
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

Salih Sayın last won the day on 29 Kasım tarihinde 2018

Salih Sayın en çok beğenilen konuya sahip!

1 Takipçi

Salih Sayın Hakkında

 • Derece
  Kıdemli Çavuş

Bilgiler

 • İsim
  Salih
 • Yaşadığım Yer
  Samsun

Güncel Profil Ziyaretleri

1.712 profil görüntüleme
 1. Salih Sayın

  Golf 7/2015/1.6 TDI/DSG Ön&Arka Fren Balata Marka Önerisi

  1.2 tsi dover jant lı golf 7 ön ve arka fren balatalarının büyüklüğü nedir ? Nereden öğrenilebilir? 276 mı 288 mi ?
 2. Salih Sayın

  vcds 17.1 2 interface not found sourunu!!! vag-com

  Crack nasıl yapılıyor?
 3. Salih Sayın

  2020 GOLF 8 HİBRİT SİSTEMİ TANITILDI.

  0,4 l tasarruf için 3-5 yılda bir birde lion batarya değiştiririz. 5000 tl cik öderiz tasarruflu bu araba diye övünürüz. İşin birde bu boyutu var unutmayalım. 😂😂
 4. Salih Sayın

  DSG ŞANZIMAN GARANTİ SÜRESİ DEĞİŞİMİ??

  Eğer ki vag grubunun dsg garantisi 3 yılda bitecekse almayı düşündüğüm otomatik araç vag grubunun olmayacak gibi duruyor benim açımdan . En ufak dsg arızası 5.000 . Ucu açık . 20.000. 25.000 tl yi bile bulabilir.
 5. Salih Sayın

  Golf 7 arka koltuk bardak tutucu kapağı

  Bu bardaklığın kronik bir ses sorunu vardı. Şuanki hatırlamıyorum ne olduğunu. Forumda geçiyordu bir yerlerde.
 6. Salih Sayın

  TRİGER

  TDİ nin 120.000 de trigeri değişir. TSİ 180.000 de . Değiştirdiğini zannetmiyorum. Bir sonraki bakımda sizin değişmeniz gerekecek büyük ihtimalle.
 7. Salih Sayın

  Bozuk yollarda gelen kavrama sesi

  İkame aracın size sessiz gelmesi konusunda yorum yapacak olursam aynı araç da olsa ikame araç farklı bir araç sonuç olarak. Verilen ikame araç sizde 5-6 gün dursa onda da farklı sesler duymaya başlayacaksınız. Ben sizin yaşadığınızı yaşadım bu golf benim golfümden daha sessiz dedim ilk 2 gün. Sonra gün geçtikçe verilen ikame aracın kusurlarını duymaya başladım. Aracınızın konforunu sessizliğini araca ilk kezbinen birine yada çok az binen birine yorumlatın. Psikolojik bir durum. Kavrama ve mekatroniğe bir şey diyemicem. Ama çevremdeki çoğu dsg nin biryerleri mutlaka arıza veriyor. Sizde yaşamışsınız . Tavsiyem tekrar yaşama ihtimaliniz çok yüksek olduğu için aracı değiştirin . Er yada geç çoğu dsg sorun yaşatıyor.
 8. Salih Sayın

  Ön sol tekerden kesik kesik gelen vuv vuv vuv ses

  Öncelikle ön düzen kontrolünü yaptırın .( porya bilyası , aks mili aks başları bilyaları vb ) Eğer disklerde eğrilik varsa ses yapabiliyor ama eğrilik yok ise boşuna tornalatmış olursunuz. Ön düzende sorun yok ise şanzumandan bir yerden gelme olasılığı var. En masrafsız ses kaynağı prizdirek bilyasıdır. Bazı araçlarda devirdaim bilyası bozuluncada ses yapıyormuş. Araç manuel mi dsg mi bu arada?
 9. Salih Sayın

  Dsg ve Manuel vites arasındaki devasa fiyat farkı

  Dsg için 50 bin fark ? Ben vermem . Versek bide bozulacağı zamanı beklemek korkutucu. 15 bine kadar idealdı fark ama 50 bin .
 10. Salih Sayın

  Ön sol tekerden kesik kesik gelen vuv vuv vuv ses

  Evet araç bugün yapıldı ve bende aldım . Tamir süresi parça beklemeden dolayı 10 günü buldu. Bunun 5 gününde bana araç verdiler. 2018 golf 1.0 TSİ dağ. Değişen parçaların resimlerini yükledim. Ses yapan parçanın yamukluğu bile belli. Senkromeç değişti. (Sarı renkli parça) ve bir sürü vida ve conta keçe. Ses düzeldi.
 11. Salih Sayın

  Vag com hata

  Ben aynı sıkıntıyı Zenec te yaşıyorum. Cihaz sonuç olarak orijinal fabrikasyon değil. Araç orijinal radyoyu yada teybi arıyor ama bulamıyor. Sorun buradan kaynaklı diye biliyorum. Ve çözümü yok sanırım. Yanlış da söylemiş olabilirim . Kesin bilen arkadaşlar cevap yazacaklardır.
 12. Salih Sayın

  Selam arkdaslar sizlere birşey sormak istiyorum yardim😊

  6 yıl önce aldığım ilk gün vardı. Hala aynı duruyor. Açılma yamulma vb herhangi bir durum oluşmadı.
 13. Salih Sayın

  Ön sol tekerden kesik kesik gelen vuv vuv vuv ses

  Araç 6 yaşında . 100.000 devirdi. Kullanımla alakası olmayan belli bir ömrüde olmayan baskı balata gibi bir parçaymış. 2 gündür baya bi şey öğrendim şanzuman ve diferansiyelle ilgili . Hatta bu forumda birbyerde bu sorundan bahsediliyor. http://www.golftutkusu.com/topic/1506-manuel-şanzıman-ve-kavrama-hakkında-her-şey/
×