Jump to content

Recep Gül

Üye
 • İçerik sayısı

  1827
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  20

Recep Gül last won the day on 14 Ocak

Recep Gül en çok beğenilen konuya sahip!

Topluluk Puanı

1920

5 Takipçiler

Recep Gül Hakkında

 • Derece
  Uzman Üye

Bilgiler

 • İsim
  Recep
 • Yaşadığım Yer
  Berlin

Güncel Profil Ziyaretleri

3644 profil görüntüleme
 1. Recep Gül

  17 Inc Jant Aşkı

  Bu tamamen zevk işidir tabii ki, fakat bnm görüşüm 16" den 17" e geçtiğiniz için arada tek fark jantın deseniymiş gibi görünüyor, tabii bu işin birde çıplak gözle görmek var orası ayrı. Benim önerim şöyle sebring, veya durban tarzı bir janta geçmiş olsaydınız aradaki fark daha bi belirgin olabilirdi diye düşünüyorum.
 2. @Zafer aynen, kilitlenip kilitlenmediğini anlamak için aracı çalışır vaziyette şoför cam tam açık şekilde bir 5-10 dakika bekleyin, kilitlenmeyecektir gerçi ama şayet kilitlenirse camdan kapıyı açarsınız.
 3. @Doctor Kilitlemez hocam, araç kendini sadece kumandadan açma tuşuna basıp kapıları hiç açmazsanız ve yanlış hatırlamıyorsam 30 ya da 40 saniye beklemenin ardından kilitliyor sadece. Yani aracı açıp giriş yaptığınız sürece kendini kilitlemez
 4. Recep Gül

  Donan silecek suyu hakkında

  @PassificGolf7 Arka silecekle ilgili kısa bir video çektim. Konunun Netleşmesi açısından.
 5. Recep Gül

  VAG CAN PRO

  Forumu güzelleştirmek adına açılan konunun üzerine gelmesi pek bir manidar oldu. Değim yerindeyse kapağını buldu. Hayırlısı bakalım.
 6. Recep Gül

  Golf 8 İlanı Girildi (Sarı Site)

  Hadi gözünüz aydın geldi beklenmekte olan, fakat o fiyat ne aekadaş. Tır alırım ben o paraya ya en boş model mi o? Çamurlukta bişey de yazmıyor
 7. Recep Gül

  Donan silecek suyu hakkında

  @ogzogz sanırım ısıtmalı bendekilerde hocam. Şu videoda değişim yapılıyor, değişim yapılan parça ile bendeki parçalar aynı gibi Bende gözükenler, bunlar yoksa tüm golfleree aynı mı yanılıyor olabilirim.
 8. TÜV'ü de sıkıntısız bir şekilde hallettik şükür. Sonraki 2023'te
 9. Recep Gül

  VAG CAN PRO

  @cemtan vcp den bahsetmedim ben hocam, vcds yi bilirim. Vcp hiç kullanmadım. Ama vcds diyorsanız formumuzda kodlama kısmında istemediğiniz kadar kodlamalar mevcut.
 10. Recep Gül

  VAG CAN PRO

  @altinoluksd hareket halinde video olayı çoktan çözüldü hocam vcds ilede yapılabiliyor.
 11. Recep Gül

  Donan silecek suyu hakkında

  @PassificGolf7 Kafanız karışmasın hocam ben yanlış hatırlıyorum sanırım. Yağmur yağdığında eğer kolu bir tık aşağıda bırakırsanız otomatik su püskürtmeden siliyor, veya vitesi R ye aldığınızda,k.bakmayın ben yanlış hatırlıyorum aşağı inmeyin bnm yüzümden 😁
 12. Recep Gül

  Donan silecek suyu hakkında

  @PassificGolf7 Tamam bende arka silecekten bahsettim zaten. Sağdaki kolu bir tık aşağıya aldığımda susuz siliyor, aşağıya doğru basılı tuttuğumda su püskürterek siliyor.
 13. Recep Gül

  Forum içi öneri ve görüşleriniz nelerdir?

  @Nfk Foruma video yükleniyor muydu ? Bilgiğim kadarıyla yüklenmiyor hocam, Videoları youtube'a yükleyip ordan linki burada paylaşabiliyoruz. Bu arada iyi oldu yazdığınız, mümkünmüdür acaba videolarıda foruma yüklemek.
 14. Recep Gül

  Forum içi öneri ve görüşleriniz nelerdir?

  Açılan her konu yönetici onayını beklerse biraz sıkıntı olabileceği geldi aklıma, veya bu seferde benim açtığım konuyu onaylamadın onunkini onayladın gibi darılmacalı küsmeceli olayarda baş gösterebilir. Veya bir konu açıldığında onaylaması için o an yöneticilerin hiç birisi çevrimiçi olmayabilir, ve buda bir kargaşaya yol açabilir. Yıllar önce moderatörlük yaptığım bir forumda (Araçlarla ilgili değil) buna benzer bi özellik getirlmişti yönetici onayı. Açıkcası benden başka bakan olmadığı için konular o kadar birikiyordu ki hangisine onay verip hangisini reddedeceğime bakmadan ya hepsin
 15. Recep Gül

  Donan silecek suyu hakkında

  @PassificGolf7 Hocam bende kolu sadece bir tık alta aldığımda su püskürtmeden çalışıyor, eğer kola aşağıya doğru basılı tutarsam su püskürtüp çalışıyor. Belki bu detayı atlamış olabilirsiniz. @ogzogz Acınızda Isıtmalı cam yıkama sistemi bulunuyor ve ısınmasını bekliyor, bu sebeple gecikmiş olabilir mi? Valla ısıtmalı cam yıkama varmı yok mu emin değilim ? Ama silecek motorun çalışmaması ilk defa oldu. silecekler çalışıor fakat su püskürtme çalışmadı motor yüzünden.
×
×
 • Yeni Oluştur...