Jump to content

Recep Gül

Üye
 • İçerik sayısı

  431
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  9

Recep Gül last won the day on 3 Ağustos

Recep Gül en çok beğenilen konuya sahip!

2 Takipçiler

Recep Gül Hakkında

Bilgiler

 • İsim
  Recep
 • Yaşadığım Yer
  Berlin

Güncel Profil Ziyaretleri

897 profil görüntüleme
 1. Hocam en sağlıklı bilgiyi, şoför kapısının direğinde yada kapı çizgisinin iç tarafında bulabilirsiniz. Her araçta standart olarak bu bilgiler yer alır. 17" lerde on 36 arka 38ps olarak basılıyor. Tabii bu aracın günlük nasıl kullanıldığına bağlı olarak değişiyor, yolcu ve bavul Vs varsa değerler artıyor.
 2. Recep Gül

  Golf 6 Yan ayna problemi

  Ek olarak; etkiye tepki olayı denenebilir, eğer açılırken müdahale edilmişse, yine ters tarafa açılırkende müdahale ederek dişlilerin yerini Bulması sağlanabilir. Benimde aklıma direkt müdahale sonucu dişlilerin kayması geldi.
 3. 10 dakika önce gündüz farlarını anahtar 0 konumundayken kapatmayı hallettim. Bu bir eski midir Artı mı bilemedim. Fakat gündüzleri de farların yanması beni biraz rahatsız ediyordu.
 4. @Alpyaman eyvallah teşekkürler cevapladığın için.
 5. @Alpyaman Görsel güzelde hocam, büyük ihtimalle gündüz farlarının değişmesi gerekiyor.
 6. Biraz araştırdım fakat net bir bilgiye ulaşamadım, yine varsa bizim forumda vardır deyip en sonunda konuyu açayım dedim! Tabii ki performans olarak bi beklentim yok fakat görsel olarak çok hoş durduğunu düşündüğüm için böyle birşey yapmak istedim. Mümkünse tabii. Kodlaması varmı bu olayın? Örnek olarak bir resim bırakayım, hatta bu resim forumdan bir arkadaşın arabasınındı umarım paylaşmada Bir mahsur görmez. Görüntü şu şekilde;
 7. Recep Gül

  Golf 7 gizli özellik

  Kodlamalar ile ilgili tüm paylaşımlar bu konu altında hocam.
 8. Recep Gül

  gizli özellik

  Ben daha önce bu konuda paylaşılmış bir kodmala görmedim,aksine siz var diye diretiyorsunuz. Bende varsa paylaşın o zaman diyorum siz ise konu var ara bul diyorsun...Benim bi derdim yok, ben o kodlamalar bölümünü 50 defa okumuşumdur, burdaki muhabbet sizden yardım isteyen birine "ara bul" demen. Ezbere konuşmakta üstünüze yok. Tilt olduğum konu bu ! Herneyse ben yabancı bir forumdan buldum otomatik olan kodlamayı buyrun burdan faydalanabilirsiniz.
 9. Recep Gül

  gizli özellik

  Çok teşekkürler,çok yardımcı oldunuz kodlamalar konusunda !
 10. Recep Gül

  gizli özellik

  Yok ben konuyu yanlılş anlamadım,fakat yanlış anlatmış olabilirim...Herneyse peki bu kodlamaları paylaşabilirmisiniz ? Madem otomatik,selektörü çekmeden yanıyor biz eksik kalmayalım =)
 11. Recep Gül

  gizli özellik

  @Gökhan Bilgin Hocam bende Coming home / Leaving Home açıktı aracı aldığımda fakat bunlar otomatik olarak yanmıyor, sadece yanma sürelerini ayarlayabiliyorsun ve ayarladığınız süre boyunca yanıyor. Ve selektör kolunu her daim bir kere çekip bırakmak gerekiyor...Otomaik olanına denk gelmedim henüz.
 12. Recep Gül

  Kim Nerede, Nasıl Ceza Yedi ?

  Arkadaş 55 km lik yol diye yazmış o yüzden sordum
 13. Recep Gül

  Kim Nerede, Nasıl Ceza Yedi ?

  Tolerans olması lazım hocam 55 lik ise yol. En az 59 a kadar
 14. Recep Gül

  Jant sürtme

  @doganersin Hocam zaten boya harici yapılan işlemlerde eğer kişinin eli yatkın değilse daha kötü olma riski var. Boya en iyisi eğer elinizden geliyorsa tabii ki yapın. Benim zamanım olsa götürüp yaptırcam ama maalesef ayıracak zaman bulamıyorum.
 15. Recep Gül

  Jant sürtme

  Bende de hemen hemen hatta daha fazla çizikler sürtmeler mevcut. Jantları her temizlediğimde gözüme çarpıyor. Resmen jantları temizleyesim gelmiyor. GMG GARAGE ye resim çekip gönderdim. Boya şart dediler. Evde yapılabilecek işlemlerde var, fakat elinizden gelmiyorsa hiç girişmeyin derim. Daha da beter olabilir.
×
×
 • Yeni Oluştur...