Jump to content

Recep Gül

Üye
 • İçerik sayısı

  338
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  9

Recep Gül last won the day on 3 Ağustos

Recep Gül en çok beğenilen konuya sahip!

2 Takipçiler

Recep Gül Hakkında

 • Derece
  çavuş

Bilgiler

 • İsim
  Recep
 • Yaşadığım Yer
  Berlin

Güncel Profil Ziyaretleri

626 profil görüntüleme
 1. @Stefekli Çok geçmiş olsun hocam ne diyelim. Araç kapalı bir yerdedir umarım. İnsanın içi rahat etmez bu şekilde. Siz siz olun bir dahaki sefere kodlama yapacağınız zaman pc de Not defterine mutlaka girdiğiniz kanalları not alın. Çünkü araçta fazlasıyla kanal var ve bunları akılda tutmak biraz zor. Heleki yaptığınız Bir kodlamayı aylar sonra geri almak istediğinizde not almadıysanız hatırlamanız zor olur.
 2. Hocam Mehmet arkadaşımıza yazdım ben. Sağolsun cevapsız bırakmadı. Onunda bu konu hakkında pek fikri yokmuş anahtarının pili bitmiş olabilir mi diye sordu ve dediğim gibi eğer yaptığı değişiklikleri hatırlamıyorsa pdf den aynı model arabanın kodlarına bakıp yapabilir yada mecburen servise gidicek dedi. Şu videodakileri bi kontrol eder misin bana gönderdiği videoda buraya bi baksın dedi.
 3. Recep Gül

  Forum içi rütbe düzenlemeleri

  @AhmetCakmak Hayırlısı olsun o zaman. =) Alışırız niye alışmayalım.
 4. Recep Gül

  Forum içi rütbe düzenlemeleri

  Hocam bence eski sistem Rütbeler kalmalı görsel açıdan. Diğeri sanki Rütbenin önemini yitirmiş gibi duruyor.
 5. @Stefekli Of, hocam siz fena karıştırmışsınız anlaşılan. Google'de araştırma yaptım ama kodlamaların hangi kanalda olduklarını yazan bi konuya rastlamadım. Ben 2 dakika "Smoke Motion" a bi sorayım müsaitse cevap yazarsa size dönüş yaparım. Kapı kodlamalarının kanallarını bende bilmiyorum açıkcası. Bu arada sigorta kutusunu kurcalamadınız değil mi ? Hani soket tak çıkar yapmadınız ?
 6. Eski haline getirdim dediklerinizi dönüp tekrar bi kontrol edin, bazen kodu kabul etmeyebiliyor. Büyük ihtimalle siz cent. Electric de değişiklikler yaptınız.
 7. @Stefekli En basit yöntemi,yaptığınız işlemleri en baştan alıp eski haline getirmek. Umarım hangi kanalda ne değişiklik yaptığınızı unutmamışsınızdır.
 8. Recep Gül

  Ben Kimim? / Tanışma Konusu

  İlk araç her zaman özeldir. Hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız problemsiz binmeyi nasip etsin kardeşim. Fotoğraf atsaydın keşke. Nazar değmesin diye atmadın herhalde.😁
 9. Recep Gül

  Dashcam için sigorta bağlantısı.

  @calik Hangi sigorta girişine taktınız? Yani kaç numaralı soket
 10. Recep Gül

  Direksiyon ayar mandali hakkinda yardim.

  Sürüş esnasında tehlikeli bir durum hocam ama mandalı kilitlemediyse problem olmaz.
 11. Recep Gül

  Yeni Difüzör

  Valla başta zevk meselesi deyip ekleme yapayım hocam, bence çok rüküş duruyor ya. Asık yanaklı bebekler gibi 😁
 12. Recep Gül

  Dashcam için sigorta bağlantısı.

  Hocam asıl sıkıntı orda İşte RO klasörü yapıyor yapmasına ama kamera içindeki akü zayıf olduğu için kayda başlayamıyor. Pil zayıf deyip kapatıyor ekranı.
 13. Recep Gül

  Dashcam için sigorta bağlantısı.

  Hocam baştan amacım park anında yada park halindeken çarpma anında kayıt almasaydı. Bunun içinde sürekli elektrik gerekti. Çakmaklığa bağladığımda zaten kontak açıkken kayıt ediyor. Park halinde iken kayıt yapmıyor kameranın içindeki bataryası zayıf olduğu için. Bende bunun önüne geçmek için sürekli elektrik alması için bağlantı yaptım,fakat bu seferde sürekli kayıt yaptığı için diğer kayıtlar siliniyor. Yani şöyle söyleyeyim; Akşam 12 de park edip aracı kilitledikten sonra sabaha kadar gördüğü her hareketlilikte 3 veya 5 er dakikalık kayıtlar yapıyor. Normalde ertesi gün gece kayıtlarını izlemek istediğimde izleyemiyorum çünkü sabaha karşı aldığı kayıtlar akşamki kayıtların üzerine yazılıyor.
 14. Recep Gül

  Otopark Smokemotion

  Seste sıkıntılar olsada, gayet keyifli muhabbetler izledik. Video gerçekten güzel olmuş.
 15. Recep Gül

  FOLYO KAPLAMA

  @yusuf Kaliteli işler çıkardıkları için pahalı olduğu doğru hocam.
×
×
 • Yeni Oluştur...