Jump to content

Ünal Kaleci

Üye
 • İçerik sayısı

  73
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

1 Takipçi

Bilgiler

 • İsim
  Ünal
 • Yaşadığım Yer
  BURSA

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. @KaanU 2017 yılı temmuz ya da ağustos ayı sonrası üretilen modellerin hepsinde var... Benim aracım Mart tarihli ve bende de yok.
 2. Ünal Kaleci

  İngilizce Eğitim Kanalım

  Hayırlı olsun... Abone olundu... Takipte olacağız inşallah
 3. Araç fiyatları ve piyasa gerçekten çok ilginç... Benim aracım 2017 model Indium manuel comfortline ve 6600 km de, bir iki yüzeysel çizikden başka bir şeyi yok... Satma ihtiyacım olsa, nasıl fiyat belirlerim, kaça satarım bilemiyorum doğrusu ! Araç alacak ve satacak forumdaişlara Allah kolaylık versin. Saygılar.
 4. Ünal Kaleci

  Akü kutup başı kapağı

  @frknyldrm artı; highline olmayanlarda da isofix kapakları da yok... Koltuk altı çekmeceler ve akü kılıfı
 5. Ünal Kaleci

  Akü kutup başı kapağı

  @frknyldrm Benimki de 2017 mart çıkışlı comfortline akü komple kılıflı ve koltuk altı çekmeceli... 2017 Temmuz ya da ağustosa kadar olan 7,5 kasalarda akü kılıfı koltuk altı çekmece mevcut durumda... Buna karşılık, manevra park freni yok... Temmuz-Ağustus sonrası üretimli araçlarda da manevra park freni var. Ayrıca, park sensörleri aktif durumdayken medya ekranındaki araç pozisyon vs gösterimi de farklı !
 6. Ünal Kaleci

  Bursa Golf servis önerisi

  İkinci bakımımı Otogen'e yaptırdım... Yetkili servisle yarı yarıya fiyat farkı var... Çok memnunum... Tavsiye ederim !
 7. Ünal Kaleci

  Direksiyon Kolonu ?

  @Ugur037 Hayır hocam duzelmedi... Daha doğrusu. bir müdahale olmadı. Doğuşa gittim... 0 km, ilk bakıma vs gelen tiguanlarda dahi var aynı ses. Arkadasa aldığımız 0 km golfte de var. Hepsinde oluyormuş hocam. Hatta, babamın corollasında, şirketin Fiat pratico aracında dahi var... Artık duymuyorum Golf olunca konu, fazla hassas oluyoruz anlaşılan
 8. Ünal Kaleci

  Auto Hold Kullanımı

  @onur.er Selamlar kardeş Sanırsam 2013 sonrası modellerde kemerin takılı olup olmaması bir şeyi değiştirmiyor. Sen de biliyorsun benimki 2017 model ve kemeri takmadan da aracım hareket ediyor. @Zaytung Kisaca... Sizin aracınızda da bendeki gibi, kemerin durumu bir şeyi değiştirmiyor. Aracınızdaki durum normal
 9. Ünal Kaleci

  Direksiyon Kolonu ?

  @Ugur037 Bilgim yok maalesef.
 10. Ünal Kaleci

  Direksiyon Kolonu ?

  @Ugur037 Merhaba. Aynı citlar bende de mevcut. Ay sonunda garantim bitiyor, o yuzden yarın sabah doğusa gideceğim inşallah. Garantisi bitip de masraf yaparak yaptırana hiç sahit olmadım. Sorun olarak pratikte, sadece ses konforsuzluğu olduğu için kimse masraf yapmıyor. Garantisi olup, rahatsız olan da servise götürüyor. Bir yıldan fazladır bu ses ile kullanıyorum, garantisi bitmek uzere oldugu için, garantiden dolayı götüreceğim.
 11. Ünal Kaleci

  Direksiyonu Çevirdigimde Hafif Çıt Sesi

  Aynı durum bende de mevcut. Düsük hızlarda 30 km vs altı manevralarda çıt çıt ses geliyor. 30 km ve üstü ses yok oluyor. Garantim ay sonu bitiyor. Önümüzdeki hafta içi servise götürürüm inşallah... Şirketin doblosunda da aynı koşullarda aynı ses mevcut.
 12. Ünal Kaleci

  Bursa WhatsApp Grubu ve Etkinlikler

  Arkadaslar... İlk fırsatta tekrar buluşalım... Özellikle yapamadığımız " Bowling " buluşmasını gerçekleştirelim. Bir türlü nasip olmadı Hepinize cok alıştım... Samimi dostum oldunuz. Göremedik mi özlüyoruz Hepinize, ayrı ayrı teşekkür ederim.
 13. Ünal Kaleci

  Geri viteste ayna konum sorunu

  @mbonat Hüseyin Karaduman'ın da dediği gibi comfortların standart özelliğidir. Benim de aracım 2017 standart comfortline.
 14. Ünal Kaleci

  Geri viteste ayna konum sorunu

  @mbonat merhaba... Benim aracım da 2017 standart comfortline. Bizim araçlarımızda, geri vites esnasında yan ayna standart olarak zaten aşağıya açısını değiştiriyor. Bir kodlama vs gerektirmiyor. Siz neden ihtiyaç duydunuz kodlamaya !!??
×
×
 • Yeni Oluştur...