Jump to content

Öner Öztel

Üye
 • İçerik sayısı

  19
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Öner Öztel Hakkında

 • Derece
  Yeni üye

Bilgiler

 • İsim
  Ömer
 • Yaşadığım Yer
  Ankara

Güncel Profil Ziyaretleri

418 profil görüntüleme
 1. Volkswagen’in son yayınladığı çizimler. Kişisel görüşüm daha modern ve daha albenili olacağı yönünde.
 2. Öner Öztel

  İste 2020 Golf karsinizda.Harika olmuş...

  Auto Bild kanalının kamuflajlı fotoğraflardan, edinilen bilgilerden ortaya çıkardığı render tasarım bu. Gerçeğe çok yakın olmakla birlikle, reklam çekiminde ortaya çıkan son halinden duruş olarak çok farklı. Render tasarımlar daha çok japon arabalarına benzerken, golf 8 tam bir volkswagen. Tasarım görecelidir ama bence bu kasa önceki kasaların hepsinden daha yakışıklı.
 3. F30 kasa dışardan ne kadar güzelse içerden bir o kadar kötü bana göre. D sınıfı premium bir sedan ama hala kazık el freni var. O miktarlara temizinden 5 kasa ya da a6 efsane olur.
 4. Öner Öztel

  Geri Görüş Kamerası Montajı

  bu video yardımcı olacaktır diye düşünüyorum
 5. Vw’nin sitesinde durban artık opsiyon olarak gözükmüyor ya da ben bulamadım. Kalkmış olabilir satıştan.
 6. Öner Öztel

  Dsg ve Manuel vites arasındaki devasa fiyat farkı

  Fiyatın bu derece farklı olmasının sebebi dsg highline ötv diliminin dışında kalması. Yani manuel highline vergisiz 120 bin ya da altındadır. O yüzden %35 ötv diliminde. Dsg olan ise 120 bin tl veya üzerinde kaldığı için %50 ötv diliminde fiyatlanmıştır.
 7. Öner Öztel

  Güncel Bakım Masrafları

  @enemyhunter07 zubizu indirimi hocam.
 8. Öner Öztel

  Güncel Bakım Masrafları

  Dün serviste 3. yıl bakımını yaptırdım. 2016 1.2 tsi manuel. Toplam fatura indirimlerle beraber 1150 lira geldi. Rutin bakımlar hariç fren hidroliği değişti. Burçlardan gelen sesler vardı. Burçlar yağlandı. Castrol edge professional LL III yağ kullanıldı.
 9. Öner Öztel

  1100 tl lik bakımdan nasıl kurtulabilirim

  Az önce servisten geldim. 45 bin bakım artı olarak hidrolik yağı değişti. Burçlardan gelen sesler vardı onlar yağlandı. Araç 2016 1.2 tsi manuel. Fiyat indirimler dahil 1150 ödedim
 10. Kişisel görüşüm her gelen nesil bir öncekinden güzeldi. Ön farlardan çoğu kişi memnun olmamış. Ben de öyle çok beğenmedim. Farlarda hala sticker kaplı alanlar var. Üst kaş uzantısı kapalı. Sanırım gündüz led olarak yeni passat gibi olacak. Arka taraf içinse bunlar yanıltıcı görüntüler. Tiguan gibi olacağını düşünüyorum. Çünkü bu görüntülerde de yanıltıcı kaplama yapılmış. Ön tampon biraz çıkıntılı olmuş, tekrar revize edilse daha oturaklı olabilir. Nihai tasarımı görelim daha net konuşalım. Alıştıktan sonra yine çok sevilecektir.
 11. Ben bu farlara hiçbir anlam veremedim.
 12. Öner Öztel

  Golf 8

  https://www.motor1.com/news/307470/2020-vw-golf-spy-photos/ yeni golf kamuflajlı olarak böyle görüntülenmiş. Sürpriz yok daha önceki sızıntılarla aynı.
 13. Öner Öztel

  Golf 8

  Şöyle fotoğraflarda neden hiç net görüntü olmaz anlamış değilim. Fotoğraflarda stopların iç kısımları flu gibi net bir çizgisi yok. Ön panjurda normalde krom çizgi far grubunun içinden düz bir şekilde devam eder burada bu far grubu yamuk yumuk nasıl olacak anlayamadım. Yine gotoğrafta difüzör dalgalı olmuş. Fotoshop uzmanı değilim ama bu fotoğraflar gerçekçi gelmedi bana. Ayrıca güzel de değil.
 14. imkanım olsa değerlendirirdim hocam maşallah sıfırdan farksız.
×
×
 • Yeni Oluştur...