Jump to content

Öner Öztel

Üye
 • İçerik sayısı

  27
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

30

Öner Öztel Hakkında

 • Derece
  Yeni üye

Bilgiler

 • İsim
  Öner
 • Yaşadığım Yer
  Trabzon

Güncel Profil Ziyaretleri

611 profil görüntüleme
 1. Golf 8’i gömen gömene ama biraz da olumlu bakarsak bence daha göze hoş gelen detaylar ile gelmiş. Kaput amortisörü gitmiş bu kötü ama gelen yeni standart donanımlar daha önemli bence. Eğer doğuş bunları da kısmaz ise. Keyless amortisörden daha çok kullanılan bir donanım. Her gün kaputu açmıyorsanız tabi. Hayalet ekran standart, 8” ekran en alt donanımda bile olacağı söyleniyor. 7.5 kasayla karşılaştırılınca bunlar büyük avantaj. Şahsi fikrimi de söyleyeyim 8. kasa önceki nesillerden daha çok beğenilecektir.
 2. @AhmetCakmak hocam şahsen scala hatchback’ten çok station wagon’a benziyor. Skoda iç hacimde her zaman en yukarıda ama olmamış. Satışları fiyatları belirleyecektir tabi ama Golf rekabetçi fiyatla gelirse yine çok satar. Malzemeden biraz cimrilik yapmışlar belki fiyatlara olumlu yansır. Bekleyip göreceğiz
 3. @AhmetCakmak Bu GTI TCR modeli olacak büyük ihtimal. GTI zaten tanıtılmıştı. Yalnız bu çok yakışıklı olmuş. Bir de Golf R’ı görseydik.
 4. Bu tip bir yöne eğimli jantların hepsi böyle hocam. Hepsi aynı yönde üretilimekte. Sağdan bakınca farklı soldan bakınca farklı yöne eğimli. Jantların yerini değiştirseniz de değişmiyor yani. Bence kötü olsa da bu hep böyle. O yüzden bir yere eğimli değil de paralel olan jantlar daha iyi.
 5. Öner Öztel

  Golf 7 midline plus jant tavsiye

  Fabrika çıkışlı 18 jantlar spor süspansiyonla beraber gelmekte. Midline için 17 jant yaysız da güzel olur.
 6. Öner Öztel

  EE A3 1.5 Tfsi Sportback

  Hocam maşallah aracınıza. Ben de geçen ay golfümden a3 design 35tfsi sportback’e geçiş yaptım. Retrofitlerinizi severek takipte olacağım benim de aklımda olan şeyler. Bu da benim evlat 😊
 7. Öner Öztel

  Eibach 35mm yaylarımızı taktık

  @muratozcetin27 sağolun hocam araştırıyorum.
 8. Öner Öztel

  Eibach 35mm yaylarımızı taktık

  Ben de bu aralar yay taktırma düşüncesiydeim. A3 sportback 35 tfsi için 19 jant ve 30 mm eibach yay düşünüyorum. Yayları temin edebileceğim bir yer var mı?
 9. Volkswagen’in son yayınladığı çizimler. Kişisel görüşüm daha modern ve daha albenili olacağı yönünde.
 10. Öner Öztel

  İste 2020 Golf karsinizda.Harika olmuş...

  Auto Bild kanalının kamuflajlı fotoğraflardan, edinilen bilgilerden ortaya çıkardığı render tasarım bu. Gerçeğe çok yakın olmakla birlikle, reklam çekiminde ortaya çıkan son halinden duruş olarak çok farklı. Render tasarımlar daha çok japon arabalarına benzerken, golf 8 tam bir volkswagen. Tasarım görecelidir ama bence bu kasa önceki kasaların hepsinden daha yakışıklı.
 11. F30 kasa dışardan ne kadar güzelse içerden bir o kadar kötü bana göre. D sınıfı premium bir sedan ama hala kazık el freni var. O miktarlara temizinden 5 kasa ya da a6 efsane olur.
 12. Öner Öztel

  Geri Görüş Kamerası Montajı

  bu video yardımcı olacaktır diye düşünüyorum
 13. Vw’nin sitesinde durban artık opsiyon olarak gözükmüyor ya da ben bulamadım. Kalkmış olabilir satıştan.
 14. Öner Öztel

  Dsg ve Manuel vites arasındaki devasa fiyat farkı

  Fiyatın bu derece farklı olmasının sebebi dsg highline ötv diliminin dışında kalması. Yani manuel highline vergisiz 120 bin ya da altındadır. O yüzden %35 ötv diliminde. Dsg olan ise 120 bin tl veya üzerinde kaldığı için %50 ötv diliminde fiyatlanmıştır.
×
×
 • Yeni Oluştur...