Jump to content

Kırcalı

Üye
 • İçerik sayısı

  590
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

Kırcalı last won the day on 9 Ağustos 2018

Kırcalı en çok beğenilen konuya sahip!

Topluluk Puanı

416

Kırcalı Hakkında

 • Derece
  Paylaşımcı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Orhan
 • Yaşadığım Yer
  İstanbul / Kırklareli

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Kırcalı

  Conti PC6 vs Michelin Primacy 4

  Merhaba Geçen yaz başında Primacy 4 almıştım, yavaş giderken yada az eğim çıkarken, hele ki lastik soğuk iken çok çabuk patiye düşüyor araç (sakin kullanımda) Karaköydeki katlı ispark girişinde 4 yıllık contiler patiye düşmezken yeni Primacy 4'ler patiye düşüyor sürekli arabanın önü geziyor olur da gaza basmaya devam ederseniz, beni şaşırttı açıkçası yumuşak bir lastik olmasına rağmen bu kadar kaçırması (belki de bana denk gelen üretim paketi ile alakalıdır) Açıkçası ben tekrar almayacağım Primacy 4 (16 inc) İlk aldığımda conti almadım diye üzülmüştüm (paylaştıkları ve içinde Türkiye olmayan harita yüzünden almamıştım) sonra yorumlara bakarak aralarında çokta fark olmadığını gördüm Primacy 4 frene tatlı tatlı basınca mükemmel tutuyor ama sert basarsanız kesinlikle kaydırıyor yavaş gitseniz bile. Alıştım artık tatlı tatlı geçiniyoruz
 2. @AhmetCakmak Taktım öyle kullanıyorum o zamandan beri alışıyor insan bir süre sonra görmüyor kenarlarını... Panjurdakilerin kesimleri düzgün değil ama cam çitalarındakiler için kesinlikle mükemmeller diyebilirim orijinal olsa da farklı olmazlardı açıkçası.
 3. Kırcalı

  VW anahtarlik

  @Sinanmiray Bir hevesle alınıp sonra evde çekmecelerin birinde yerini bile unuttuğunuz bir anahtarlık, paranızı (en azından buna) harcamayın derim Elbise askısı (kafalık arkasına takılan) çok daha mantıklı nadiren de olsa işe yarıyor hiç olmazsa
 4. Kırcalı

  Herkese Selamlar

  Hayırlısı olsun.. Kazasız belasız kullanmanız dileği ile.
 5. Kırcalı

  Servis motor temizliği

  Motor temizliği yapılmıyordu sözde ! Avek'te yazı vardı; motor bölümü yıkanmayacaktır, kimyasallar hortumların ömrünü kısaltıyor, Volkswagen tarafından yasaklanmıştır diye. Çaktırmadan yıkıyorlar sanırım Bir kere klima temizliği yaptırma hatasına bende düşmüştüm, ettik bir kere bir daha da olmaz ama
 6. Ben de 3 yıla yakındır kullanıyorum renklileri bir sıkıntı olmadı hala ilk günkü gibi duruyorlar
 7. Kırcalı

  Golf R Gitti, Ateca Geldi

  Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanmanız dileği ile inşallah.
 8. Kırcalı

  Sağ taraf ön yolcu kapı düğmesi kırıldı

  2 defa kırıldı bende de serviste değiştirdiler kısa sürede sağ olsunlar. Elinizden geliyorsa aracınızın garantisi yok ise parçayı servisten alıp siz de değiştirebilirsiniz hesaplı olmasını isterseniz.
 9. @Kane Ben geçen yıl gizli özellikler açık ve camlar filmli iken hafif kusurlu olarak geçmiştim. Gizli özelliklere takılmıyorlar hatta anladıklarını bile sanmıyorum (Arka stopların yanma şeklini değiştirmişler arkadaşın, eski haline döndürsün yada döndürtsün dert olmaz) Kodlama ile değişik değişik yapıyorlar diğer modellerde de görüyorum. @Kysr038 Muayeneden önce benim araç (motor dahil) çil çildi o derece bende de bu şekilde yazılmıştı hatırlıyorum, zaman alacağı için uğraşmıyorlar tahminen.
 10. Kırcalı

  Ramazan Bayramı

  Bayramınız mübarek olsun arkadaşlar. Herkese hayırlı bayramlar...
 11. Kırcalı

  Ön Cam Filmi

  @ekim Merhaba Hafif kusurlu olarak geçiyor (bende öyle oldu en azından ama ön cam mı ön yan camlar için mi yazdılar bilmiyorum)
 12. Kırcalı

  Ön Cam Filmi

  Merhaba Ön cam LLumar Air 80, ön yan camlar ve Sunroof volkswagen yeşili dedikleri (AT35 idi sanırım kodu) LLumar'dan 3 yıldır bir sıkıntı olmadı şükür. Arabada en önemli şey bence sağlık için.
 13. Merhaba Farklı satıcıdan almıştım ben (aldığım zaman ürünü en yüksek sayıda satan satıcı idi) en az 5-10 mm boşluk kaldığı için altta takmadım gözüme çok battı. Takıp kullananlar var idi ama bir süre sonra göz alışacaktır takılırsa da. Muhtemelen orijinal olmayan tüm ürünlerde biraz boşluk vardır, (satıcılar da belirtiyor zaten ölçülerde biraz farklılık olabileceğini) orijinal olanlar da maalesef çok pahalı, değmez o kadar da para vermeye diye düşünüyorum.
 14. Kırcalı

  Kurulama havlusu

  @thelordof Merhaba Evet kışın kuruması biraz uzun sürüyordu tek sıkıntısı o ürünün
 15. Kırcalı

  Kurulama havlusu

  @Haktan Merhaba Ben otogarda çalışan bir arkadaştan almıştım (yurt dışından getirdi tahminen) birinin tavsiyesi üzerine (donanımhaber'de idi sanırım konusu). Fakat aldığım arkadaş sonra buraya da üye olmuştu konularda aratarak bulabilirsiniz elinde mevcut ise hala satın alabilirsiniz.
×
×
 • Yeni Oluştur...