Jump to content

İhsan Dinç

Üye
 • İçerik sayısı

  28
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

İhsan Dinç Hakkında

 • Derece
  Yeni üye

Bilgiler

 • İsim
  İhsan Dinç
 • Yaşadığım Yer
  Bandırma

Güncel Profil Ziyaretleri

382 profil görüntüleme
 1. İhsan Dinç

  Merhabalar

  Hoşgeldiniz. Keyifli forumlar.
 2. İhsan Dinç

  Merhaba :)

  Aracınız hayırlı olsun. Aramıza hoşgeldiniz. Keyifli forumlar.
 3. Hayırlı satışlar hocam. Maşallah çok güzel bir araç.
 4. İhsan Dinç

  Herkese Selam

  Aracınız hayırlı olsun. Hoşgeldiniz. Keyifli forumlar.
 5. Arkadaşlar merhaba. Herkes bir yorum yapmış ve doğal olarak da yapacak forumun amacı bu ancak aracını satmak isteyen kişi istediği fiyattan satmayı deneyebilir. Mantıklı olduğunu/olmadığını düşünen çok fazla yorum olacak olmasına rağmen. Önemli olan bir alıcının araca ödediği fiyattır. Bugün komşum 2016 25.000 km'de 1.2 Tsi Dsg cam tavansız beyaz boyasız comforline aldı. Yağmur sensörü far sensörü olan paket olmadığı halde 115.000 tl'ye anlaştı. Daha uygununu bulamadı(Benzer kilometrelerde). Yakın zamanda fiyatlar malum sitelerde uçuyor ama biter fiyatları da oldukça yukarılara cıkmış durmda. Maalesef paramızın alım gücü eriyor. @osmanal51 hocam hayırlı satışlar dilerim. Araç sizin isterseniz 150.000 tl istersiniz. Birisinin vereceği fiyat önemli. Bence yazdığınız fiyat gayey makul. Aracınızın da maşallahı var. Aceleniz de yoksa bir alıcı çıkacaktır kısa zamanda. Kimse yazdıklarımı lütfen yanlış anlamasın tekrar ifade etmek istiyorum ki araç satan kişinin dilediği fiyatı istemek hakkı var. Fourumumuzda insanların da yorum yapma hakkı var ve hepimiz birbirimize faydalı olmaya çalışıyoruz. Forumun amacı da bu zaten. Piyasalar çok dengesiz ve herkes en yüksek fiyata araç satıp en uygun fiyata araç almaya çalışıyor. Herkese gönlündekilerin gerçek olmasını dilerim.
 6. İhsan Dinç

  Golf 7 1.2 Tsi Manuel Tutuluyor mu?

  Hayırlı olsun. Güzel günlerde sağlıkla kullanın Golf aracınızı.
 7. Bilgilendirme için teşekkürler. Hayırlı satışlar.
 8. @driver_can Can hocam bu tuşun kodlanması gerekecektir sanırım. Bu tuş ile ESC sport ve ESC OFF seçenekleri ekleniyor değil mi?
 9. İhsan Dinç

  MİCHELİN Mİ BİR DAHA ASLA

  @slck Hocam araçların eskiden kullanım kılavuzlarında da oluyordu, lastikçiler de söyler hep. Lastiklerin homojen eskimesi için 10-15 bin kilometrede ön arka değişim yapılması faydalı olacaktır. Kullanım ömrüne ve sürüş performansına mutlaka faydalı olur diye düşünüyorum. Lastiklerin kalan ömrünü ön arka değişim yaparak bir miktar daha sağlıklı geçirebilirsiniz.
 10. @chemdemir Fiyat gerçekten inanılmazmış hocam. Her geçen gül mal sahibi olmak zorlaşıyor güzel ülkemizde. Ayrıca gayet güzel karşılaştırma olmuş elinize sağlık.
 11. İhsan Dinç

   Golf 7 ikinci el araç alımı Lütfen Yardım

  Ayrıca lastik durumu ve akünün değişip değişmediğini de kontrol etmek lazım. Aracın yaşı itibariyle akü değişmediyse ömrünün sonlarına yaklaşmış olabilir.
 12. İhsan Dinç

   Golf 7 ikinci el araç alımı Lütfen Yardım

  Merhaba, Manuel olduğu için araç bakımlı olduğu sürece pek problem çıkmayacaktır. Güvenilir bir ekspertiz yatırırsanız, yürüyen akşam, motor-şanzıman bakan bir yerde, ekstra bir durum olacağını düşünmüyorum. Aracın bütün elektronik donanımlarının çalıştığından emin olun. Sensörler, klima gazı hız sabitleme gibi. Comfortline donanımda hız sabitleme, ön arka park sensörü, otomatik far ve yağmur sensörü opsiyonel olduğu için bu donanımların olup olmamasına göre fiyatın değişeceğini bilmenizde fayda var.
 13. İhsan Dinç

  İste 2020 Golf karsinizda.Harika olmuş...

  Arkadaşlar bu görüntüler derleme olarak tüm yayınlanan fotoğraflar, kamuflajlı görüntüler ve sarı gizli çekim fotoğraflardan toparlanıp oluşturulmuş. %95-97 benzer ama hala tam gerçek araç fotoğrafları değil. Stopların bu kadar köşeli değil hafif estetik bir geçişi olacağını göreceğiz. Ön tampon alt ızgara çok çok az daha estetik olacak. İç görseller direk gizli çekimlerin yerleştirilmesi. Bu arada kesinlikle MK8'in güzel olduğunu iddia etmiyorum Sonuç olarak bu araç artık tamamlandı ve satışa sunulacak. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Ancak net bir konu var ki araçlarımızın değeri artacak. MK8 fiyatları mevcut fiyatlardan mutlaka yüksek olacak. Golf almak isteyenler ikinci el araçlara yönelecek ve sıfır araçla aracını değiştirmek isteyenler Golf 6'dan Golf 7'ye geçiş kadar fazla olmayacak. (Hem ekonomik şartlar hem de tasarımdan dolayı). Zevkler ve renkler tartışılmaz ama teknolojik iyileştirmeler ve yeniliklerle birlikte Golf 8 mutlaka yine sınıf lideri olacak ve çok ulaşılmak istenen araç olacaktır. (Golf 7'nin çıktığında yaptığı etki kadar değil) Bekleyip hep beraber göreceğiz. Zaten gerçek fotoğrafları görmemize çok az kaldı.
 14. İhsan Dinç

  2. el araç plaka seçimi

  Temmuz ayında eski aracımı satıp yine ikinci el bir araç sattım. İkisini de şehir dışından alım/satım yaptım. Plaka değişimi işini standart olarak düşünmüştüm. Bir şey daha öğrenmiş oldum forum sayesinde.
 15. İhsan Dinç

  2. el araç plaka seçimi

  Aracınızın satışını yaparken plaka değişecek dedikten sonra plaka sisteme düşecek. Bölge trafikle satışı yapmadan ya da yaptıktan hemen sonra irtibata geçerseniz o plakayı belli bir ücret (bağış) ödeyerek adınıza kaydettirebiliyorsunuz. Hemen araç almanıza da gerek yok. Plaka adınıza rezerve edilmiş oluyor.
×
×
 • Yeni Oluştur...