Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

m.parlak

Üye
 • İçerik sayısı

  31
 • Katılım

 • Son ziyaret

m.parlak Hakkında

 • Derece
  Yeni üye
 • Doğum Günü

Converted

 • İsim
  mehmet
 • Yaşadığım Yer
  fethiye
 1. Şehir dışında bugun ilk defa 4.7 / 100 km gördüm çok sevindim. 3.5 i gören arkadaşlara şaşırıyorum aracı aldığımdan beri ilk defa 4.7 i gördüm. Hep 5.5- 6 arası değişiyor.
 2. Bende yeni aldığım aracıma vw bayisinde yaptırdım. Seramik kaplama, kaput filmi, kapı eşikleri ni ve bagaj kapağının alt kısmını film kaplama yaptırdım. Aracım 2 gün bayiden kaldı. Seramik kaplama yapılırken sıcak bi ortamda araç bekletiliyormuş # onların deyişi ile fırınlama # aracı kendim yıkıyorum şimdiye kadar bi sıkıntı yaşamadım fakat aracın eteklerinde yağ tabakası gibi kir oluşuyor beni en çok rahatsız eden bu..
 3. Bunu vosmer den hediye olarak vermişlerdi bana. Güzel işe yarıyor
 4. Bende bu konuyu merak ediyorum. Daha önce bu konuda bi uygulama yapan arkadaşlar yorum yaparsa bizde bilgi sahibi oluruz.
 5. Teşekkür ederim.
 6. Arkadaşlar bu kadram selamlama hangi serilerde oluyor. Nasıl açtırılıyo. Bnm de confortline benimki selam kelam yapmıyo ;-)
 7. Detaylı açıklama için teşekkür ederim.
 8. Arkadaşlar merhabalar. Eski aracım Toyota yaristi. Klimayı çalıştırmadan motor sıcaklığını arabaya aktarıyordum. Güzelde ısınıyordu. Şimdi golfte de böyle bi durum varmı dijital klima olunca tam çözemedim.. Cevaplarınız için teşekkür ederim.
 9. Aracınız hayırlı olsun. Aslında kullandıkça araca alışacaksın. Auto hold aslında gayet güzel kendi işini yapıyor. Bence aracınıza biraz zaman verin sizi tatmin edecektir.
 10. Teşekkür ederim. Sağolun
 11. Arkadaşlar araç iç koruma için öneriniz var mı? Yada aracın içi ilk günkü gibi temiz kalması için neler yapıyorsunuz.( koltuk kılıfları deforme olmaması için özellikle)
 12. @m.parlak Hocam off konumu kapalı 1 üstü yani INT olmalı üstteki damlacıkların olduğu yerden de hız ayarı yapılıyor. Ayrıca ön camdan bakınca böyle bir şey görmeniz gerek.
 13. Aslında bir sorun yokmuş ben bilmiyor muşum. Arkadaşların anlattığı şeyleri yapınca silecekler kendiliğinden çalıştı.
 14. Arkadaşlar sorunu çözdüm teşekkür ederim.
 15. Işık görüş paketinde standart geliyor farlar felan otomatik çalışıyo. Silecekleri çözemedim. Dediğiniz gibi bi kontrol edeceğim. Umarım bi sorun çıkmaz.