Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

m.parlak

Üye
 • İçerik sayısı

  42
 • Katılım

 • Son ziyaret

m.parlak Hakkında

 • Derece
  Yeni üye
 • Doğum Günü

Converted

 • İsim
  mehmet
 • Yaşadığım Yer
  fethiye
 1. ürün ince ve yumuşak deriden yapılmış. kırmızı dikişler çok şık duruyor.tavsiye ederim.
 2. http://urun.n11.com/direksiyon-aksesuarlari/deri-direksiyon-kilifi-sarmali-dikmeli-kirmizi-dikisli-kokusuz-P133401131
 3. Ben direksiyon soymalarını engelledim sanırım. Sarmal deri direksiyon kılıfını alıp kendim diktim gayet güzel oldu. Umarım bu konuda sorun yaşayan arkadaşlara referans olur.
 4. Arkadaşlar değerli görüşleriniz için teşekkür ederim. Hepimiz için aydınlatıcı oldu. Keyifli ve kazasız sürüşler diliyorum herkese. İyi akşamlar
 5. Benzinli araç için soruyorum.
 6. İyi akşamlar ben opetten hiç almamıştım ilk fırsatta bi deniycem.
 7. Bir kaç kişiden daha duydum opetten alınca az yakıyor diye. Ne hikmet bilemedim
 8. Merhaba arkadaşlar golf 7 aracım için şimdiye kadar rastgele yakıt alıyordum bu konuda tecrubesi veya önerisi olan var mı?? Genelde hangi firmaları kullanıyorsunuz?
 9. Bu kadar hassas bir bölgeye neden sağlam çizilmz yırtılmaz bir malzeme kullanmamış vw anlamış değilim. Direksiyon kaplama yapanlar var fakat güvenemiyorum. Ya sırıtırsa diye!! Daha önce işlem yapan arkadaşlarımız yardımcı olursanız sevinirim.
 10. Aynı sorun benim aracımda da oluştu. Çocuğum çizdi. Siz çözüm bulabildiniz mi acaba??
 11. Aynı durum bizde de var. Kaç zamandır sorsam mı sormasam mı kararsız kalmıştım. Beni de el freninin olmayışı korkutuyordu. Aslında aracı kullanmak kolay stop ettiğinde debriyaj yapıp devam edebilme epey bi kolaylık sağlıyor. Bilgiler için teşekkürler.
 12. Şehir dışında bugun ilk defa 4.7 / 100 km gördüm çok sevindim. 3.5 i gören arkadaşlara şaşırıyorum aracı aldığımdan beri ilk defa 4.7 i gördüm. Hep 5.5- 6 arası değişiyor.
 13. Bende yeni aldığım aracıma vw bayisinde yaptırdım. Seramik kaplama, kaput filmi, kapı eşikleri ni ve bagaj kapağının alt kısmını film kaplama yaptırdım. Aracım 2 gün bayiden kaldı. Seramik kaplama yapılırken sıcak bi ortamda araç bekletiliyormuş # onların deyişi ile fırınlama # aracı kendim yıkıyorum şimdiye kadar bi sıkıntı yaşamadım fakat aracın eteklerinde yağ tabakası gibi kir oluşuyor beni en çok rahatsız eden bu..
 14. Bunu vosmer den hediye olarak vermişlerdi bana. Güzel işe yarıyor
 15. Bende bu konuyu merak ediyorum. Daha önce bu konuda bi uygulama yapan arkadaşlar yorum yaparsa bizde bilgi sahibi oluruz.