Jump to content

ASword

Yeni Üye
 • İçerik sayısı

  34
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Bilgiler

 • İsim
  ANIL
 • Yaşadığım Yer
  İSTANBUL

Güncel Profil Ziyaretleri

176 profil görüntüleme
 1. ASword

  İstanbul AirPort

  Merhabalar, Evet içeride bekleme yapmak sıkıntılı. Dışarıda bekleyenler var ama arkadaşınız ile irtibat kurmada sorun varsa tek seçenek içerideki otoparka park etmek. Yaklaşık geliş saatine göre giderseniz arkadaşınızın içeriden çıkışına da min. 30 dakika eklerseniz otoparka az bir ücret (geçen ay 12.5TL ödemiştim) ödeyip sorunsuz çıkıyorsunuz.
 2. ASword

  Kim Nerede, Nasıl Ceza Yedi ?

  FSM Hastanesi önünde tehlikeli şekilde şerit değiştirmekten fahri müfettiş tarafından ceza kesildi. Araç şirket aracıydı. Üzerinde gps var. Her gün o yolu kullanmama karşılık o gün o saat diliminde araç park halinde ve ben marmararaydaydım. Maalesef tüm delillere rağmen şirket hem uğraşmadı hem de benden kesti parasını. Bende araç kiralık diye mahkemeye gidemedim.
 3. Hayırlı sabahlar. Ben de arayış içindeydim. Gördüğüm kadarıyla bir iki ufak sıyrık dışında da çizik yok. Sizin için de uygun olur ise konuşalım. 05326639613
 4. ASword

  16" teneke /kara jant ihtiyacı

  @snatcher İstanbuldayım. Anadolu yakası. Maltepe
 5. ASword

  16" teneke /kara jant ihtiyacı

  @snatcher Hocam şimdi kargoya baktım rakamlar uçuk. Başka nasıl gönderilebilir ona bakıyorum. Sanırım taşımacılık firmaları en uygunu olur. @Berkay48 whatsapp dan gün içinde ulaşacağım.
 6. ASword

  16" teneke /kara jant ihtiyacı

  @Berkay48 hocam sizle de görüşelim, sarı sayfadaki telefon numarası sizin mi?
 7. ASword

  16" teneke /kara jant ihtiyacı

  @snatcher hocam fiyat ve lastikler konusunda bilgi istemem gerekiyor. İstersen özelden isterseniz buradan yazabilirsiniz.
 8. ASword

  16" teneke /kara jant ihtiyacı

  @Berkay48 hocam, @snatcher hocamla da görüşeyim. Fiyat konusunu konuşalım. Bende de bütçe sıkıntılı ama sizin jantlar da aklımı çelmiyor değil.
 9. ASword

  16" teneke /kara jant ihtiyacı

  @snatcher Çiçek şeklinde derken? fotoğraf var mıdır? @Berkay48 16" değil mi? @agacmalzeme maalesef dediğiniz gibi golfe uymuyor.
 10. ASword

  16" teneke /kara jant ihtiyacı

  Bu arada 15" de olabilir. Sanırım hem fiyat hem performans açısından kış için daha iyiymiş.
 11. ASword

  16" teneke /kara jant ihtiyacı

  İlana baktım. Teşekkürler. Öncelikli olarak lastikleri farklı almak istiyorum (Nokian yüksek ihtimal ama önerilere açığım) ama yine de bu lastikler nasıl diye araştırdığımda fiyat sıfır ürün fiyatı gibi geldi.
 12. ASword

  16" teneke /kara jant ihtiyacı

  @Neogolf61 ya ilan numarası yanlış oldu ya da ben yanlış yere bakıyorum
 13. Herkese merhaba, Kışlık set oluşturmak ve bütçeyi zorlamamak adına 4 adet 16" jant arıyorum. Lastikleri sıfır almayı planlıyorum. Sarı sayfalara güvenemediğimden burada sormak istedim. Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.
 14. ASword

  golf 7 jant seçimi

  @gurkanyilmaz Yazın sorun yok da kışın 17" sorunmuş. Golflerde 17" ve üzerine zincir takılamıyor. Bu nedenle yazın 17" kışın 16" kullanmayı planlıyorum. Tabi siz zincir kesin kullanmam derseniz bu sorununuz ortadan kalkıyor. Bir de lastiği her yıl değiştirmek ve bu işlem sırasında janta gelebilecek zararları düşününce farklı set yapmak daha iyi geliyor. Kışın 3-4 ay kullanacağımı da düşünerekten sanırım masrafı en aza indirmek adına teneke jant ile yoluma devam edip 16" den bir set yapacağım.
 15. ASword

  golf 7 jant seçimi

  @gurkanyilmaz Fiyata bağlı olarak neden olmasın. Mesela ben 16 inch jant bakıyorum. Kışlık lastikler için. Ama tabi 3-4 ay kullanacağım için en ucuz ne alabilirsem diye bakıyorum.
×
×
 • Yeni Oluştur...