Jump to content

Stk

Üye
 • İçerik sayısı

  19
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

5

Stk Hakkında

 • Derece
  Yeni üye

Bilgiler

 • İsim
  Serdar
 • Yaşadığım Yer
  Ankara

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Hocam eğer airbag kablosu bulamazsam sizin paylasiminizdan yararlanacağım. Airbag kablosu çerçeveye yan kisimdan takiliyor anladim. Anladığım üzere Bu kırmızı renk isaretledigim yerler boşta kalıyor, herhangi bağlantı yapılmıyor. İlk etapta çerçeveyi söküp kablosunu takacağım sonrasında gateway ve programlama işi için yer arayacağım. Adim adım gidiyorum.
 2. Stk

  Direksiyon ve gateway

  Hocam 1 hafta önce tuşlu direksiyon çerçevesini aldım. Airbag kablosu ve gateway lazım.
 3. Stk

  Direksiyon ve gateway

  Merhaba hocam midline plusa fonksiyonel direksiyon için high/Mid gateway ve airbag kablosu arıyorum. Elinde olan uygun fiyata verecek arkadaşlar iletişime gecebilirmi, yer Ankara.
 4. Hocam, Fonksiyonel tuş takımının arkasında, resimde kırmızı ile işaretlediğim yerlerde 3 adet soket yeri var. Midline plusta bu kısımlara bir kablo takılması gerekiyormu? Airbag kablosundan buralara giden bir kablo kısmı göremedim ben. İnternette videoları araştırırken 2. resimdeki gibi direksiyondan 2 adet kablo çıkıyor. Midline plusta buralarda fonksiyon tuşları olmadığı için sanki bu kablolardan yok? Airbag kablosu almam yeterli olurmuki yoksa bu direksiyon kenarlarından çıkan 2 adet kabloyudamı almam gerekirmi?
 5. Fonksiyonel tuş takımının arkasında, resimde kırmızı ile işaretlediğim yerlerde 3 adet soket yeri var. Midline plusta bu kısımlara bir kablo takılması gerekiyormu? Airbag kablosundan buralara giden bir kablo kısmı göremedim ben. İnternette videoları araştırırken 2. resimdeki gibi direksiyondan 2 adet kablo çıkıyor. Midline plusta buralarda fonksiyon tuşları olmadığı için sanki bu kablolardan yok? Airbag kablosu almam yeterli olurmuki yoksa bu direksiyon kenarlarından çıkan 2 adet kabloyudamı ekstradan almalıyım?
 6. Hocam Midline plus araca fonksiyonel direksiyon için aşağıdaki malzemeleri alsam yeterlimidir? -Fonksiyonel tuş takımı -Mid/High gateway -Çok fonksiyonlu Airbag kablo Sonrasında kodlama işlemi yapılması gerekiyor anladığım üzere.
 7. Stk

  Golf 7 gateway

  Hocam Golf 7 için high/mid gateway ve airbag kablosu ihtiyacım var. Tuş takımını aldım, midline plus aracıma fonksiyonel direksiyon yapacağım elinde olan varsa iletişime geçebilir mi(Ankara).
 8. Stk

  Midline Plus sis farı montajı

  Midline plusta(tek arka sis farlı düğme var), comfortline için olanda hem ön hem arka sis farlı düğme var. Midline plusa comfortline far anahtarı veya autolu anahtarı takarsak bcm yede far anahtarindan ekstradan bir kablo çekmek gerekiyor diye biliyorum. Ben ilk etapta orjinal tek arka sisli far anahtarından ön sislere paralel atmayı deneyecem.
 9. Stk

  Midline Plus sis farı montajı

  Yoksa Hangi kablo oldugunun kesin çözümü icin bence İlk etapta midline plus orjinal far anahtarını sökmek lazim. Sonra far anahtarıni arka sis konumuna getirip arkasindaki her ucu ölçü aletiyle ölçmek lazım. Bu şekilde arka sis farının hangi kabloya denk geldiği bulunabilir. Diğer arkadaşlardan cevap gelmezse mecburen bu şekilde deneyecegiz.
 10. Stk

  Midline Plus sis farı montajı

  Arkadaslar midline plus orjinal far anahtarinda arka sisin hangi renk kabloya denk geldiğini bilen varsa lütfen bizi aydınlatsın. Bu kabloya ön sis farı tetik kablosunu paralel bağlarsak ön sisler düzgün çalışırmi sizce.
 11. Stk

  Midline Plus sis farı montajı

  @Kysr038 Hocam benim far anahtarım midline plus tek arka sis çıkışı var. Siz far anahtarını degistirdinizmi, yoksa far anahtarında arka sisin denk geldigi kabloya bulup bu kırmızı uzun kabloyu ona paralelmi bağladınız. Ben o kısımda emin olamadım. Öyle bağlarsak ariza ışığı yakarmiki, bu şekilde arka sisler ön sisler birlikte yanar.
 12. Stk

  Midline Plus sis farı montajı

  @Kysr038 Hocam değerli paylaşımlarınız baya yararlı teşekkürler . 2014 Midline plus golf aracima ayni sis tesisatını cekmeye caliyorum. Henüz tesisatı çekmedim fakat kablolarla evde bir deneme yaptım. Çinden gelen bu kablo tesisatinda 3 çıkış var. Sigortali olan kablo arti+ kutba bağlanıyor. Siyah renkli ucunda pul olan ise eksi- kutba bağlanıyor. Kırmızı uzun kablo tetik kablosu.Bu ise far anahtarından tetik alacak olan kablo. Evdeki denemede bu şekilde sis lambalarını yakabildim.
×
×
 • Yeni Oluştur...