Jump to content

grdrx

Üye
 • İçerik sayısı

  60
 • Katılım

 • Son ziyaret

grdrx Hakkında

 • Derece
  Er

Bilgiler

 • İsim
  Görkem
 • Yaşadığım Yer
  Eskişehir

Güncel Profil Ziyaretleri

528 profil görüntüleme
 1. grdrx

  Doğru Vag com mu?

  18.9 sürümü 2016 model araca uyum sağlar mı?
 2. grdrx

  Spor yay

  Eibach Prokit 3.5 cm'ler 205/55/16 standart ölçüleri değiştirmeden kullanılabilir mi?
 3. grdrx

  Ambiyans Aydınlatma Sorunu

  Sol ön led kısım bende var ama değiştirmeye cesaret edemediğimden öylece duruyor. İsterseniz birinize gönderirim.
 4. grdrx

  GOLF 7 (CZCA motor) Rölantide titreme ve sarsıntı

  Servisler bakım yapıp parasını alıp bir an önce gönderme derdindeler. Arıza tespit konusunda başarılı değiller genel olarak normal deyip geçiştiriyorlar. Garantiden değişim olaylarına ise epey üzerlerine gitmek gerekiyor.
 5. grdrx

  Acil Eskişehir yardım

  Geçmiş olsun.
 6. grdrx

  Golf 7 salıncak burcundan gelen ses

  Ben en son bakımdayken sıvı gress sıktırtmıştım ön ve arka salıncak bağlantı noktalarına ses büyük ölçüde gitti.
 7. grdrx

  Golf 7 1.4 tsi 124 bg son hız denemem

  125 ps manuel araçta 5. viteste en fazla 215 görebildim yol bitti :) 225'ten yukarısı zor gibi. DSG'lerde 6. viteste denemek lazım.
 8. grdrx

  Golf 8 öncesi 7.5 alınır mı?

  Bana göre yakında yenisi çıkacak bir modelin sıfırı alınması mantıksız. Kısa zamanda fazla değer kaybına uğrayabilirsiniz. Temiz bir az km ikinci ele yönelinmesi daha mantıklı olabilir.
 9. grdrx

  1.4 TSI / 1.2 TSI Performans Farkı

  Bana da aracı alacağımız zaman 1.2 tsi dsg konusunda ısrarcı olmuşlardı ama ben bağımsız süspansiyondan dolayı 1.4 tsi manuel tercih etmiştim. Arka tarafın konforu açısından ve biraz da sportif sürüşü düşünerek bu tercihi yapmıştım. @serdar2xdx 25nm fazladan tork size çok fark ettirmese de rampalarda ve sollamalarda avantaj sağlayacaktır. 12-15ps fark da ancak 150 km/h civarlarından sonra belli olur zaten siz de fazla hızlı gitmiyormuşsunuz.
 10. grdrx

  Volkswagen'de 2019 Model Otomobil Fiyatları Açıklandı

  Eskiden 1.4 tsi 150 ps bayilerde olmuyordu, özel sipariş olarak getirtiliyordu diye tahmin ediyorum. Piyasada da fazla yok zaten. Yeni fiyatlarla birlikte 1.5 tsi 150 ps bayilerde yer alırsa daha ulaşılabilir pozisyona gelir. Özel sipariş ve bekleme süresinden kurtulmuş olunur. Böylelikle 1.5 tsi 150 ps'in piyasaya yayılabilmesi açısından mantıklı olabilir. Bana göre daha ekonomik seçenek olarak manuel vites ile birlikte 1.5 tsi 130 ps seçeneği de olmalıydı.
 11. grdrx

  Kaynağı Belirsiz Tıkırtı Sesi

  En kısa zamanda alttaki hava kanallarını kontrol edeceğim teşekkürler bilgiler için.
 12. grdrx

  Golf 8

  Arka kısımda stop lambaları Tiguan'dan, bagaj kapağı da T - Roc'un ya da Polo'nunkine benzer ve Golf yazısını da VW logosunun altında olacağını düşünürsek bence göze hoş gelecektir. Yan kısımda ise çizgiler yeni Polo'daki gibi c sütunlarına kadar devam ettirilmiş ve alışılagelmiş Golf çizgileri gelenekleri bozmamış. Araç bana biraz daha alçalmış gibi geldi belki de yan camları biraz daha daraltmış olabilirler emin olamadım. Son dönemde VW bu kadar düz ve keskin çizgiler kullanırken neden ön kısımda ovalimsi tuhaf bir far tasarımına gittiğine anlam veremedim ve ön kısım genel olarak gözüme itici geldi. İç kısımda kalite ve işçilik segment standartlarını belirleyecek düzeyde olması sürpriz olmaz. Bir sürü yeni teknolojiden bahsediliyordu ama ülkemizde bir çoğunu opsiyon olarak sunarlar yüksek ihtimalle. Dış tasarımı genel olarak tekrar düşünürsek geçmişteki modellere yakın, 7 ve 7,5 kasanın fazla değer kaybetmemesini umuyorum.
 13. grdrx

  Vize öncesi olmasi gerekenler

  Bu hafta pazartesi günü tüvtürk'te idim. İlk olarak sıra numarası alıyorsunuz. Ödeme için gişeye gittiğinizde egzoz muayenenizin olmadığını söyleyin. Verecekleri belgeyle egzoza muayenesine girin oradan aldığınız belgeyle tekrar gişeye gidip sonrasında arabanızla sıraya geçin. Sıra size geldiğinde bütün kemerleri bağlamanızı ve kaputu açmanızı isteyecekler. Yangın tüpü ve ilk yardım çantasının yanında bagaj kapağındaki reflektörü de görevliye gösterin. Benim aracım da sizinki gibi fabrika çıkışlı hiç bir oynama yok. Hafif kusur olarak motor no okunamıyor demişler. Motor no'nun yeri çok basit, motorun sol kısmında triger kayışı kapağının solunda yazıyor. Onu özellikle göstermenizi rica edeceğim
 14. grdrx

  2013 HATASIZ A3 AMBITION 140 BG

  O dönemki A3'ün en güzel donanım paketi bu bence. Kalın 5 kollu jantlar ve altı kesik direksiyon.
×