Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

uğr_05

Üye
 • İçerik sayısı

  357
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  3

uğr_05 Hakkında

 • Derece
  Kıdemli Çavuş
 • Doğum Günü 19-11-1982

Converted

 • İsim
  UĞUR SABRİ ÖZBAŞ
 • Yaşadığım Yer
  AMASYA
 1. Hocam aramıza hoş geldiniz iyi bir tercih yapmışsınız Allah kazasız belasız kullandırmak nasip etsin teslimden sonra iki aracınız arasındaki sürüş kalite ve konfor hakkındaki görüşlerinizi bekleriz bu başlık altında golftutkusu günler dilerim
 2. Hocam geçmiş olsun servisi tercih edin daha garanti olur
 3. @ALKAN90 Hocam Güzel cekimler özellikle 3. Beğendim
 4. @cradlemelih Hocam çok güzel bir manzara ellerinize sağlık
 5. Kontrol ettirmekte fayda var yinede
 6. Hocam bende de dsg araç var iki sefer başıma geldi birinde tam çalışacağı zaman ayağımı fren pedalından çektiğim için 1-2 saniye sonra stop etti diğeri de yine fren pedalından kaynaklı frene sert basmadığımdan oldu bu söylediklerime dikkat ederseniz bir daha yapacağını sanmıyorum şahsen bende öyle oldu
 7. hocam aracınız dsg mi acaba
 8. KM ye ne yakıyor acaba çok merak ettim birde etik olmayacağı için fotoğraf makinası götürmemiş miş O cümleyi okuyunca iş yerinde sesli güldüm hahahahaha
 9. Ekrandan tüketim değerini açtıktan sonra Direksiyonda sağ tarafta görünen ok tuşuna bastığınızda değişiyor Hocam
 10. Aramıza hoş geldiniz hocam yakın sayılırız bende Amasya da yaşıyorum yolunuz düşerse beklerim golftutkusu günler dilerim.
 11. Yusuf Hocam bu bahsettiğiniz markadaki egzoz sadece güzel görünmesi için midir yoksa başka özellikleri var mıdır mesela ses gibi ve bizim mevcut egzoza dokunmadan takabiliyormuyuz
 12. @fcsrn Teşekkür ederim ve bugun icin gercekten çok teşekkür ederim Eren hocam güzel bir gün oldu. Yalnız en son ki fotoğrafı sen cektin kumanda sendeydi seninde eline sağlık.
 13. Tesekkur ederim Murat Hocam Bayadır fotograf çekemiyordum bu poz da çok yeni degil ama stoktan kullandım Bir önceki sayfada eski aracımın fotosu var toprak yolda kullanmistim gordunuz mu onu
 14. Vallaha mutlu olurum size zahmet hoşuma gitti