Jump to content

MinimaLiTe

Yeni Üye
 • İçerik sayısı

  33
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Bilgiler

 • İsim
  Ahmet
 • Yaşadığım Yer
  Mersin

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. MinimaLiTe

  A3 2012 8P El freni uyarısı

  Yok hocam çözdüm o olayı fren hidroliğinde eksilme tamamlayınca düzeldi.
 2. MinimaLiTe

  Marşa basınca tepki vermiyor

  Vagcom ile baktım sadece far switch hatası var o ayrı bir sıkıntı başka bir hata görünmüyor sadece soğuk havalarda yapıyor normal sistemimi böyle anlayamadım bir türlü
 3. MinimaLiTe

  Marşa basınca tepki vermiyor

  Hocam aküde bir sıkıntı görünmüyor baktırdım araç dizel ısıtma bujilerinden şüphelendim ben hocam basarken hiç tepki yok basılı tutunca marşa basıyor direk çalışıyor uzun bile sürmüyor.
 4. Merhaba, Arabam sabahları marşa bastığımda hiç tepki vermiyor 3 saniye basılı tutuktan sonra marşa basıyor ver çalıştırıyor normal midir sizce soğuktan dolayı şüpheleniyorum.
 5. Merhaba, A3 2012 arabamda şöyle bir sorun olmaya başladı daha önce başına gelen var mı acaba araç 4. viteste el freni kontrol edin diye uyarı veriyor 10 15 saniye sonra kendi kendine geçiyor uyarıyı şöyle yapıyor hızlı kalkarsam yapıyor sadece sakin bir sürüşte uyarı hiç yok aklıma balatalar geliyor diskler rahat olmadığı için yapıyor olabilirmi diye düşünyorum fikri olan varmıdır?
 6. Merhaba, Başlıkta belirttiğim gibi mersinde işini hakkı ile yapan dsgci önerebilecek olan var mı?
 7. MinimaLiTe

  Audi A3 Hata kodu

  ben halen bir çözüm bulamadım hocam bir tane far anahtarı bulsam onu denemeyi düşünüyorum. https://forums.vwvortex.com/showthread.php?6106128-Headlight-switch-with-strange-symptoms-and-giving-quot-Implausible-Signal-quot böyle bir olay bulmuştum hocam denemeye fırsatım olmadı sen deneye bilirsen dene istersen.
 8. MinimaLiTe

  A3 2012 8P tavan airbag

  @Alkantra dün gece audi sayfasından konfigürasyon yaparken bende gördüm onu opsiyonel olabilir diye düşünüyorum 2 adet önce 2 adetde koltuklarda var airbag yazısı
 9. MinimaLiTe

  A3 2012 8P tavan airbag

  Tavanda var hocam bir kaç videoya koltukta yoktu bir şema buldum şimdi c sütunlarda görünüyor hava yastığı inip ona bakacam bu sefer inşallah bir çözüm bulurum kafam iyice karıştı benim çünkü
 10. MinimaLiTe

  A3 2012 8P tavan airbag

  Aynı zamanda şüphelenip direksiyon airbagi söktüm tamirli felan görünmüyor etiket üzerindeki yılda araç modeli ile uyuyor kafam karıştı iyice
 11. MinimaLiTe

  A3 2012 8P tavan airbag

  Sökülmüş olsa vcds üzerinde görünmesi lazım değil mi kablo felanda göremedim çünkü 8L kasa 2012lerde yok yanlış değilsem 8P 8V kasaya göre yuvarlakya arka tarafı ondan bahsetmiş olabilir diye düşünüyorum Airbag yazıları yok hocam ben genede plastiği söktüm baktım airbag yok içinde.
 12. MinimaLiTe

  A3 2012 8P tavan airbag

  İçime dert oldu arabaya indim baktım tavan airbag varmı yokmu diye döşemeyi söktüm airbag yok a sütünü üstündede air bag yok sökülmüş olma ihtimali yok diye düşünüyorum böyle bir ihtimal yoktur herhalde.
 13. MinimaLiTe

  A3 2012 8P tavan airbag

  @DoğanARABACI hocam şimdi audi servisi ile görüştüm yuvarlak olan kasalarda perde airbag yok dediler emin olamadım şimdi
 14. MinimaLiTe

  A3 2012 8P tavan airbag

  Merhaba, Arkadaşlar Audi A3 2012 8P kasalarda koltuk yanlarındaki airbag dışında tavan airbagi varmı yokmu bir bilgi bulamadım nette youtube üzerinde Euro NCAP videoları buldum onlarda tavan airbag var koltukta yok sanırım kafam iyice karıştı.
 15. MinimaLiTe

  A3 2012 DSG Yokuşa kararsız gibi

  @tiesay Teşekkürler hocam yorum için benim önce mersinde yokuş bulmam lazım yoksa tekrar yaylaya çıkmak zorunda kalacam.
×
×
 • Yeni Oluştur...