Jump to content

martı

Üye
 • İçerik sayısı

  92
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

1 Takipçi

martı Hakkında

 • Derece
  Üye

Bilgiler

 • İsim
  Arda
 • Yaşadığım Yer
  Samsun / Fethiye

Güncel Profil Ziyaretleri

826 profil görüntüleme
 1. Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası yani bilinen adıyla Trafik Sigortasında önemli bir değişiklik yapılıyor. İkinci el araç satın alan vatandaşlar, normal şartlar altında 15 gün süre ile trafik sigortası yaptırma gereksinimi duymuyor, satıcının sigortasını kullanıyordu. Ancak Eylül ayından itibaren araç alım satım işlemleri sırasında trafik sigortası yaptırmanız gerekecek. kaynak: otopark.com
 2. martı

  Vagcom.VCDS 18.2 Adaptasyon Kanalları

  armut piş ağzıma düş istiyorsunuz siz. Sadece eleştiren insanlardan olmayın katkıda bulunan insanlardan olun bence. Eksik gördünüz, araştırın önemli gördüğünüz şeyleri çevirisini yapın ve hem kendinize hem bizlere bu bilgileri kazandırın. Eğer bu sizin tabirinizle çeviri yapıp amerikan park, kadran selamlama paylaşan kişilerde gelip sadece boş eleştiri yapsaydı onlara da ulaşamazdık.
 3. martı

  Vagcom.VCDS 18.2 Adaptasyon Kanalları

  Hocam sorununuz için bir çok yabancı forum sitesi bulunmakta. Sorununuzu o kanallardan çözüp, çözümle ilgili burada konu açsanız şikayet etmek yerine katkıda bulunsanız keşke. Eksikleri dile getirmeliyiz elbette ama bir kanı üzerinden tüm forumu eleştirmek yanlış.
 4. martı

  aranıza katıldım

  hoş geldiniz hayırlı olsun arabanız.
 5. martı

  Forum içi yeni rütbe düzeni

  hoş olmuş ellerinize sağlık.
 6. Far yıkama kapaklarından bahsediyor sanırım.
 7. martı

  30.000km/2.yıl bakımını kendim yapmak istiyorum.

  Bakım Aralıkları PDF Servis fiyatı makul geldi banada. Filtreler ve yağı toplam 400-600₺ arasına bulabilirsiniz. Dışarıda içşiliğe 100-200₺ arası bitirebilirsiniz. Servisin en büyük negatifliği işçiliğe fazla fiyat vermesi.
 8. martı

  Yeni Difüzör

  Başarılı gerçekten bende ilk defa karşılaşıyorum. Takip +1
 9. martı

  Limestone Grey-Kurşun Gri Rline 😀

  Airbag kapağında çizik mi var bana mı öyle geldi acaba? (İmrendik be) Şaka yapıyorum . Maşallah kazasız belasız.
 10. Ankara OEM Volkswagen'e sorabilirsiniz.
 11. @maviplanet Buyrun hocam son sayfada paylaşılmış.
 12. martı

  Golf 7 ile aranızda yeniyim

  Hoş geldiniz, aracınız hayırlı olsun. İyi bayramlar.
 13. martı

  Wizard Kurulama havlusu (1500gsm) Aldım

  Bende rica ediyorum.
 14. Helal olsun elinize emeğinize sağlık
 15. martı

  AMERİKAN PARKLARI AÇMAK

  Hocam belirttiğiniz özellikler açık olarak 2 kez muayeneden geçtim ben. Ama çoğunlukla geçirmiyorlar. Program için vagcom kablosu almanız gerekiyor aliexpress vb. üzerinden ya da bulunduğunuz şehirde gizli özellikleri açan bir kuruluş veya kişi vardır, sosyal medyadan araştırırsanız ulaşırsınız diye düşünüyorum. Yanlış bilmiyorsam, Multimedya ekranından ayak aydınlatmanın şiddetini ayarlıyorsanız bu vagcom üzerinden belirlenen parlaklığın açıldığını belirtir örnek ile daha iyi anlatabilirim sanırım, vagcom üzerinde ayak aydınlatma şiddetiniz %50 ise siz multimedya ekranından parlaklık ayarını %100 yaptığınızda aslında parlaklık %50'ye alınmış oluyor. Yani vagcom üzerinden ayak aydınlatmaların max. ve min. ne şiddette yanacağını ayarlamak gerekiyor.
×
×
 • Yeni Oluştur...