Jump to content

frknyldrm

Üye
 • İçerik sayısı

  2139
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  22

frknyldrm kullanıcısının paylaşımları

 1. frknyldrm

  ANA KONU

  Herkese hayırlı akşamlar, aşağıdaki spoiler'lardan alıp kullanan var mıdır acaba? Görüş ve önerilerinize sunuyorum, "ucuz etin yahnisi yavan olur" durumunu yaşatır mı? https://www.otoaksesuar.com/urun/vw-golf-7-gti-spoiler https://www.x-tremetuning.com/volkswagen-golf-7-plastik-spoiler/
 2. frknyldrm

  İşte Benim Golf'üm.

  Güle güle kullanın hocam. Zevk meselesi tabi ama ben gri jant üzerine siyah kapağı daha hoş buluyorum.
 3. frknyldrm

  Doğan Kabak'ın modifiye ettiği golf mk7

  Hocam nerede söylemişti hatırlamıyorum ama söylemişti. Bu sorunuza kanıtlı bir cevap verebilmek için videoları hızlandırılmış bir şekilde tekrar izledim ama videolarda rastlamadım. Fakat Derby'nin sitesindeki yasal metinde son maddeye bakıldığında satışa bir engel olmadığı anlaşılıyor. Ben yanlış hatırlıyorum diyelim o zaman.
 4. frknyldrm

  Doğan Kabak'ın modifiye ettiği golf mk7

  Çıkarsa satarım diye düşünen çok insan var ama bildiğim kadarıyla araç tesliminde bir sözleşme imzalıyorsunuz ve bu sözleşme ile bir süre aracı satmanız mümkün olmuyor. Bir videoda süresini x yıl diye söylemişti ama ne kadardı hatırlamıyorum.
 5. Bir Golf'ten daha iyisi daha yeni ve daha dolu bir Golf'tür.
 6. frknyldrm

  Neden Golf 8 Alınmamalı?

  Hocam ayran+susamlı çubuk öneririm.
 7. frknyldrm

  2009 Volkswagen Transporter T5

  Hayırlı satışlar hocam, bundan sonra otomobile geçilirse boyut anlamında sarsıcı bir geçiş olabilir. Bu geçişi yumuşatmak adına ara sınıf olarak Caddy öneririm, mis gibi olur bence.
 8. frknyldrm

  Arka silecek suyu

  Sökümü zor mu hocam? Çok zor değilse siz deneyebilirsiniz bence. Döşeme ıslak kalırsa ister istemez koku yapar. Fıskiyeyi daha fazla zorlamayın, döşeme çok ıslaksa fazla suyu bir beze emdirin. Kurutma için de fön makinesi falan tutmayın bence, çok sıcak bozabilir. Aracı çalıştırın, kaloriferi en sıcağa ve max üflemeye alın. Bir camı çok az açık bırakın nemin uzaklaşması için. Kendi kendine kurusun döşeme.
 9. frknyldrm

  Arka silecek suyu

  Geçmiş olsun hocam, Atölye semihin bilgisi iyidir ama çok paldır küldür çalışırlar. Tahminimce suyun hortumu ezilmiş olabilir, fazla zorlayınca da bir yerden kaçırmış veya yerinden çıkmış olabilir. Söküp bakmak lazım. Su yer çekiminin etkisiyle aşağıya doğru inmek isteyeceği için tavan sacından uzaklaşacaktır ama kurutmak lazım döşemeyi. Sarkma ve koku yapabilir.
 10. Hocam ilk gördüğümde ben de korktum fakat betonarmeye bir müdahale görünmüyor. (İnşaat mühendisiyim) İş planlamasından kaynaklı bir problem; atık su borusu sıvadan önce döşenmiş, sıvadan sonra da böyle kötü bir görüntü çıkmış ortaya. Sıva yapılamayan kısımlara da sıva yapılabilirse betonu koruma anlamında tabii ki daha iyi olurdu. Aşağıda birkaç katliam örneği paylaşacağım, bir vesile ile belki farkındalık oluşturabiliriz. Hassasiyet gösterip yorum yapan herkese bir vatandaş olarak teşekkür ediyorum ben de. Herkes bulunduğu binayı bu gözle inceleyebilirse faydalı olur diye düşünüyorum.
 11. 24-26 yaş arası 2 sene passat kullandım, gayet de güzel oluyor hocam. Ama bindiğim araba biraz modifiye görecek diyince Golf öne çıkıyor tabi.
 12. frknyldrm

  Retrofit Nasıl Yapılmaz!

  Kusurları olsa da genel olarak hoşuma gitti araç. R logosu için çizilen kılavuz çizgileri silmemişler mi, çıkmamış mı bilemedim. Doğru düzgün temizlemeden çekim yapılmış. Bir de sol ön çamurluğun kelebek camı fitili ile birleştiği yerde boyadaki kusur gözüme çarptı. İnşallah ihtiyacı olan birisine çıkar.
 13. Meslek hayatınız hayırlı olsun hocam. Bu saatten sonra size passat yakışır.
 14. frknyldrm

  Akü Esnafı

  Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz hocam. Start-stop zımbırtısını benim gibi komple kapatın, kafanız rahat olsun. Bir rivayete göre de forumu aktif kullanan üyelerin aküsü sıradan insanların akülerine göre %20 daha uzun süre gidiyormuş. Duyurulur...
 15. frknyldrm

  ACC İçin gerekli parçalar (golf 7.5)

  Tüm comfortline araçların gateway'i mid değil sanırım hocam, bendeki high.
 16. frknyldrm

  ACC İçin gerekli parçalar (golf 7.5)

  Önemli bilgi için teşekkürler Cem Abi.
 17. frknyldrm

  ACC İçin gerekli parçalar (golf 7.5)

  Metin Abi, VCDS ile baktığımda bendeki gateway high gözüküyor. Part No SW: 3Q0 907 530 AA HW: 3Q0 907 530 C Component: GW MQB High @Tanju1616hocamınki de high ise değiştirmesine gerek kalmaz belki. High olması yeterli mi acaba yoksa illa ki 5Q0 ile başlayan gateway mi olmalı?
 18. frknyldrm

  KELOĞLAN GERİ GÖNDÜ :)

  Şükür kavuşturana. Hoş geldin Bülent Abi
 19. frknyldrm

  İşte Benim Golf'üm.

  Hocam şöyle bir şey harika olur bence, yaz-kış ayrı kullanıyor olsaydım yapardım. https://www.letgo.com/tr-tr/i/16-inc-volkswagen-5x112-sac-jant-transporter-t4-golf-cady-polo_5f9a2bdc-2b59-487d-a096-1cbca9995a8a
 20. frknyldrm

  GOLF Maceram

  Bu da güzel hocam, şimdi yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemek istemem. Hepsi çok güzel Su alma/buhar yapma kısmını bilmiyorum ama replika stoplar homojen yanmıyor, gözüme batıyor benim.
 21. frknyldrm

  otomatik ek ısıtma retrofit

  Teşekkürler hocam, gerçekten fayda/fiyat oranı çok çok yüksek bir uygulama olmuş.
 22. frknyldrm

  otomatik ek ısıtma retrofit

  Adana'da ısıtmaya pek ihtiyaç duyulmayacağı için bunda olduğu gibi o da uyguna gelebilir. @serhatto hocamın dediği gibi pedler ayrı olmaz, ya panel alırsın ya da ısıtmalı koltuk. Hazır girişmişken passat koltuğu yakışır.
 23. frknyldrm

  otomatik ek ısıtma retrofit

  Emeğinize sağlık hocam, toplam maliyet takriben ne kadar oldu?
×
×
 • Yeni Oluştur...