Jump to content

frknyldrm

Üye
 • İçerik sayısı

  1996
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  21

frknyldrm last won the day on 28 Ekim

frknyldrm en çok beğenilen konuya sahip!

Topluluk Puanı

2735

5 Takipçiler

frknyldrm Hakkında

 • Derece
  Uzman Üye

Bilgiler

 • İsim
  - Furkan -
 • Yaşadığım Yer
  İstanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

3107 profil görüntüleme
 1. frknyldrm

  ANA KONU

 2. frknyldrm

  GOLF Maceram

  Bu aralar rölantideyiz... Son zamanlarda sağ arka koltuğun oradan tıkırtı geliyordu, sebebini tahmin ediyordum ama fırsat bulup da müdahale edememiştim bir türlü. @mehmetmert hocamın leonunda yaptığı gibi koltuğun sırt kısmının oturduğu metal halkayı bez bant ile sararsam muhtemelen ses kesilecekti ve çok şükür öyle oldu. Başka bir şey olmamasına sevindim. Kapı direk döşemelerinin fitile yakın kısımları fotoğraftaki gibi kirleniyor zamanla, bu da ikinci problemdi ve onu da fırça+valet pro apc ile çözdük. Tertemiz oldu. Öncesi Sonrası
 3. frknyldrm

  Bugün Günlerden Cumhuriyet

  Maddi ve manevi olarak daha güçlü yarınlara kavuşmak dileğiyle... Bu vatan için emek harcamış, kan, gözyaşı, ter dökmüş ve ahirete göçmüş olanlara Allah'tan rahmet, gazi olup hayatına bir şekilde devam edenlere şifa ve kolaylıklar diliyorum. Allah tüm vatanseverlerimize güç versin. Vatan size minnettardır.
 4. frknyldrm

  BEHLÜL KAÇARRR :)

  Hocam yorumunuzu okuyunca güldüm ne yalan söyleyeyim, insanların bakış açıları çok farklı olabiliyor gerçekten. Bülent abi "hep bana, hep bana" kafasında bir insan değil. Olaya sadece bu pencereden bakmak bence adil olmaz. Forumdan fayda da sağlıyoruz, faydalı olmaya da çalışıyoruz elimizden geldiğince. Ben de "hibe/hediye" başlığı açan ve insanların çok uyguna değil "bedavaya" ihtiyacı olan ürünleri temin etmesine vesile olan, sosyal bir yardım organizasyonunda yer alan, esprili ve kendine has üslubuyla bizi gülümseten ve aktif bir üyenin kaybedilmemesi gerektiğini düşünüyorum.
 5. frknyldrm

  Highline'dan R'a

  Güle güle kullanın hocam, çok hoş olmuş. Egzoz uçları bir ayar istiyor sanki, gözüme battı benim de.
 6. frknyldrm

  Neden Golf 8 Alınmamalı?

  Güzel bir örnek görmediği sürece Golf severlerin temkinli yaklaşacağı bir kasa bu, heyecanla bekliyoruz abi.
 7. frknyldrm

  Neden Golf 8 Alınmamalı?

  İç mekanla alakalı beğenmediğimiz birçok husus belki yeni A3'te de aynı şekilde ama A3 hem daha şık hem de biraz daha mekanik.
 8. frknyldrm

  Neden Golf 8 Alınmamalı?

  4 farklı kasa (Mk3-4-6-7.5) kullanmış birisi olarak bence de tam anlamıyla fiyasko oldu bu kasa. Almış olsam, kaputu başkasının yanında açmaya utanırım ve yapacağım ilk dokunuş kaput amortisörü olurdu muhtemelen. Üstü açık gözler facia, takıntılı birisi iseniz muhtemelen hep boş tutarsınız o gözleri. Kokpit tasarımı aslında fena değil gibi ama fiziksel tuşların kaldırılması kötü oldu, lakin artık bunlara alışmamız gerekiyor sanırım. Tablet arabalar bizleri bekliyor. Dokunmatik far anahtarının da bulunduğu soldaki kısım da ayrı bir ekran gibiymiş, bu açıdan görmemiştim daha
 9. frknyldrm

  BEHLÜL KAÇARRR :)

  Aynı üretim bandından çıkmış; aynı malzeme ve aynı yöntemlerle üretilmiş duygusuz ve mekanik araçlarımızın birinde bir problem çıktığında nasıl ki diğer bütün Golf'lerde aynı problem çıkmayabiliyorsa; yaşadığı ortam, sahip olduğu kültür, aldığı eğitim, olaylara bakış açısı, aile yapısı, dünya görüşü, siyasi görüşü, dini görüşü farklı olabilen insanların aynı olaylar karşısında aynı tepkileri vermelerini beklememek lazım. Şaşırma, kızma, alınma vb. eşiklerimiz farklı olabiliyor, "öyle olsaydı falan kişi de giderdi" şeklinde bir yaklaşım bence doğru değil ama sizin bileceğiniz iş vesselam.
 10. frknyldrm

  BEHLÜL KAÇARRR :)

  Gideni geri getirmek için davet gerekir hocam. Sisteme kayıtlı mail adresi üzerinden iletişime geçip duygu ve düşüncelerinizi dile getirebilirsiniz, yöneticiler size yardımcı olabilirler belki bu konuda. Benimki tavsiye, uygulayıp uygulamamak size kalmış ama bence böyle olmalı. Ben @Savatage hocamı da @HONEY Bülent abiyi de bu forumda hep aktif görmek isterim, ikisi de nevi şahsına münhasır insanlar. Farklılıklar foruma renk katıyor.
 11. frknyldrm

  BEHLÜL KAÇARRR :)

  @Savatagehocama son zamanlarda hadsiz yorumlar yapılıyordu. Yok yazdıklarınızdan bir şey anlamıyorum, yok noktalama işaretlerini yanlış kullanıyorsunuz... Mevlana’ya sormuşlar: “O kadar okur, o kadar yazarsın. Peki ne bilirsin?” Mevlâna da cevap vermiş: “Haddimi bilirim!” Son tatsızlık tamamen yanlış anlaşılma, savunduğu şeyin tam zıttını savunuyormuş gibi adamın üzerine gidildi. Sorumlusu bir şekilde ulaşsın ve özür dilesin adamdan; kazanmak zor, kaybetmek kolaydır.
 12. frknyldrm

  BEHLÜL KAÇARRR :)

  Uyarı almak için fazla küçük bir yanlış gibi sanki. Burada aile gibiyiz, yanlış yazımdan dolayı rahatsız olan öm ile veya konuya yazarak bunu dile getirebilirdi bence. Şaşırdım açıkçası
 13. Günceldir Hepsini alan çıkarsa aşağıdaki ampulleri de vereceğim.
 14. frknyldrm

  Golf ve bilmediğimiz renk seçenekleri

  Bunlar amerika pazarı için üretilen Golfler anladığım kadarıyla. Orada enteresan şeyler var; 2 sene kadar önce izlediğim bir videoda abd'de bir showroomdaki tüm araçlarda telli tip el freni olduğunu görmüştüm. İlla ki bir açıklaması vardır ama garip gelmişti bana.
×
×
 • Yeni Oluştur...