Jump to content

frknyldrm

Üye
 • İçerik sayısı

  1187
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  16

frknyldrm last won the day on 22 Mayıs

frknyldrm en çok beğenilen konuya sahip!

Topluluk Puanı

1460

4 Takipçiler

frknyldrm Hakkında

Bilgiler

 • İsim
  - Furkan -
 • Yaşadığım Yer
  İstanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. frknyldrm

  Kimler ikitekerci :)

  Hoş bulduk hocam, çok özlemişim.
 2. frknyldrm

  Yan Ayna Takımı

  Ayna takımı+kumanda 750 TL olarak günceldir.
 3. frknyldrm

  Araç içi kamera

  Hocam araç kamerası almaya niyet ettiyseniz bence daha iyi bir şey bakın. Emin olun verdiğiniz paraya değer.
 4. frknyldrm

  17 inç jant hakkında

  Hocam çiçek şeklindeki göbekli audi jantlarından olmadığı sürece bence audi modelleri de olabilir. İlki hoş görünüyor mesela. @bnyamnclak hocamın aracında da gayet güzel durmuş. Çiçek göbek, audi jantının alamet-i farikası olduğu için bence başka markalarda sırıtıyor.
 5. Geçmiş olsun hocam, gerekli tavsiyeler verilmiş o konuda bir şey söylemeyeceğim lakin ben karşı tarafın sigortasız gezmesine takıldım. Hayatının hatasını yaptığının farkında değil bence, durumu yoksa satsın daha ucuz yollu bir araba alsın ama sigortasız gezmesin. Bir örnek var, tanıdığım bir abi tarafından yaşanmış; akrabasından emanet aldığı ve sigortası olmadığını bilmediği bir araç ile kaza yapıyor ve çarptığı araçtaki adam sakat kalıyor. Adam malulen emekli oluyor, sgk malulen emekliye ayrılan bu kazazede için yaptığı/yapacağı tüm harcamaları akrabasından emanet aldığı araba ile kaza yapan adamdan tahsil ediyor. Bugünün parası ile bir ev parası olduğunu ve bu olayın maddi anlamda onu 10 yıl geriye attığını söylemişti unutmuyorum. Allah kimseye böyle bir şey yaşatmasın, hem maddi hem manevi çok büyük bir sınav. Sigortasız kesinlikle ama kesinlikle yola çıkılmaz.
 6. frknyldrm

  Kimler ikitekerci :)

  İki teker sevgisi böyle bir şey...
 7. frknyldrm

  Kimler ikitekerci :)

  Teşekkür ederim Bülent abi. Bisiklet sevgimiz değişmiyor.
 8. Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın. Tebdil-i jantta ferahlık vardır. Kendini göstermediğini düşündüğüm için siyah jantları pek sevmesem de wrc sevdiğim bir jant ve sadece kaliper kapağı bile jantı göstermeye yetmiş bence. Çok kollu jantın da ayrı bir albenisi var, nice güzel jantlara hocam...
 9. frknyldrm

  En Güzel Golf Fotoğrafları

  Hani hani nerede? Geri sayım yapalım mı?
 10. frknyldrm

  Kimler ikitekerci :)

  İkiteker konusunu açtığı için öncelikle @HONEY Bülent Abi'ye teşekkür ederim. Benim de paylaşım yapmam için sebep olacak bir konu olmuş. Maşallah çok güzel makinalara binmişsiniz hepiniz, ufak makinalar da faydalı olma konusunda zirvedir herhalde. Çok çok kısa da olsa zamanında Bajaj Pulsar 200 NS ve Honda CBR 250 R sürüp zehri ucundan almıştım ama kendimi kontrol noktasında sıkıntı yaşayabileceğimi düşündüğüm için kendimi de başka insanları da riske atmak istemedim ve motosiklet işine girmedim. Benim iki teker ile alakam biraz farklı, @SCC hocamın hayat hikayesinden bahsettiği konusunda paylaştığım gibi bisikleti çok severim. Onun 10'da 1'i kadar tecrübem olmasa da az biraz yol yapmışımdır. Birkaç senedir sağlık problemlerimden ötürü depoda mahsun bir şekilde yatan bisikletimi bayramın ilk günü hevesle çıkarıp güzelce temizledim. Bugün de kavuşmak nasip oldu, çok mutluyum biraz da yorgunum. Acısı yarın çıkacak muhtemelen. Allah sağlıklı uzun ömür versin hepimize. Kullanmaktan zevk aldığımız ister bisiklet, ister motosiklet, ister otomobil olsun; yolumuz açık, güzel anılarımız bol olsun. Apartmanda çektiğim fotoğraflar, alan dar olduğundan pek iyi değil, kusuruma bakmayın. Temizlikten öncesi Temizlikten sonrası Bu kilidimizin anahtarı Bunlar da seneler sonra ilk buluşmamızdan kareler...
 11. frknyldrm

  Ben Kimim? / Tanışma Konusu

  Haber vermedin hocam Problemin çözülmesine sevindim. Aklında bir şey kalırsa, için rahat etmezse paranı iade etme teklifim yine geçerli hocam aklında olsun. @zulalyol üstada da selamlar.
 12. frknyldrm

  Golf 7 Krom Kapı Eşiği

  Ben de sürtmeden kaynaklı olmayabilir diye düşünüyorum. Çünkü ortada kesik kesik çizikler var, ortadan bir noktadan sürtmesi pek mümkün değil gibi geliyor bana ama bilemedim. Kapı altında hasar var mı? Kromun üstüne çok ince bir bant yapıştırıp sürtme testi yapılabilir aslında.
 13. frknyldrm

  En Güzel Golf Fotoğrafları

  Yüz ölçümü 1.644 km² olmasına karşın, çapı şaşırtıcı bir şekilde 19" tir.
 14. frknyldrm

  Kaza Geliyorum Demez

  1 tanesi 10 bin mi? Tahminde bulundum ama 10 bin de çok yüksek geldi.
 15. frknyldrm

  Tanisma

  Hoş geldiniz hocam, sürekli gidemesem de memleketim Rize'dir. Gidemesem de severim. Aracınız hayırlı olsun, Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.
×
×
 • Yeni Oluştur...