Jump to content

Musaaksoy

Üye
 • İçerik sayısı

  53
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

9

Musaaksoy Hakkında

 • Derece
  Üye

Bilgiler

 • İsim
  Musa Aksoy
 • Yaşadığım Yer
  Ankara

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Musaaksoy

  Start Stop Hakkında

  @HONEY aracı sık kullanıyorum hatta km de yapıyorum 1-2 ay kadar önce devreye giriyordu ama aracıma RCD 330 taktıktan sonra girmiyor belki denk geldi ben de dedim acaba o mu güç çekiyor. Araçta her şeyi kapatsam dahi güç fazla diyor. Dediğim gibi kullandığım bir şey değil fakat araçta bir sıkıntı mı var bunu merak ettim
 2. Musaaksoy

  Start Stop Hakkında

  Motor ısındığı zaman dahi devreye girmiyor hocam
 3. Merhabalar, 2015 golf 7 comfortline 1.2 TSI aracım var start stop kullanmıyorum fakat son günlerde klima hatta farlar da kapalı olmasına rağmen devreye girmiyor çok fazla güç tüketimi tarzında bir uyarı veriyor durum nedir neden böyle yapar? Dediğim gibi kullanmıyorum ama merak ettim
 4. Musaaksoy

  Yorgunluk algılama sistemi

  2015 comfortline sürüş konfor+ ışık paketli golf aracımda bu menüyü bulamadım. Aracımda. RCD 330 carplayli Multimedya var. Nasıl öğrenebilirim bu özellik olup olmadığını?
 5. @mutlubey17 kodlama ile düzeliyor mu yani
 6. @mutlubey17 MFA da geliyor sonra tekrar gidiyor sadece uyarı ışığı kalıyor geriye
 7. Ekleme olarak araç durum bilgileri kısmında araç hata verince hatalar gözükmüyor
 8. Arkadaşlar herkese merhabalar. Golf 7 aracım için golf 7.5 tip multimedya montajı yaptım fakat şöyle bir sorunum var. Araç bilgilerini, arızalarını gösteren "Araç Durum" ekranı kısmında start stopla ilgili hatalar vs gözüküyor fakat başka hata gözükmüyor. Örneğin aracımın sağ kısa farı patlak. Araçta arıza ikaz lambası yanıyor fakat araç durum menüsünde sorunun ne olduğu yazmıyor. Halbuki orjinal Multimedyada yazıyordu. Bu sorunun çözümü var mıdır? Kodlama ile vs çözülebilir mi?
 9. Musaaksoy

  Golf 7.5 donanım ekletmek

  Takılabilir hocam araştırırsanız daha net bilgi sahibi olabilirsiniz
 10. Musaaksoy

  Xiaomi telefonlarda Mirrorlink kullanabilen var mı?

  Ben de aynı şekilde Huawei telefonumda bağlanamadım. Bir yolu varsa cidden çok iyi olur
 11. Merhabalar. Aracımda çift u LED farların içinde phaton milestone LED ampul var. Daha önce sağ kısa farın bir kaç kez yanmadığına ya da biraz geç yandığına denk geldim çok önemsemedim ama bugün çokça yandı yandı söndü sıkıntılı bir durum yaşattı. Temassızlık desem değil çünkü çukurlarda yanıyor mesela ama araç olduğu yerde durarken gidip geliyor. Öncelerde aracı kapatıp açtığımda düzeliyordu fakat bugün çok sık gidip geldi sorun ne olabilir? Farları yaktıktan sonra araca herhangi bir kodlama vs yapılmadı. Ampulleri çıkarıp deneme de yapamıyorum malum tampon sökülmeden far, far sökülmeden ampul sökülmüyor. Şimdiden teşekkürler herkese.
 12. @bcaksk araba gitmeye başlayınca kapanıyor falan diyorlardı o yüzden merak ettim hocam
 13. @bcaksk sizin telefonunuz nedir hocam? Nasıl ekranı yansıtıp maç falan izliyorsunuz? Birde navigasyon olabiliyor mu?
 14. Aynı sorun bende de var yardımcı olunursa makbule geçer
 15. Musaaksoy

  Taiwan Katlanır Ayna Hakkında

  @frknyldrm sol ayna mevcut comfortline da katlanıyor mu?
×
×
 • Yeni Oluştur...