Jump to content

Apsomat

Üye
 • İçerik sayısı

  66
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

Apsomat last won the day on 11 Haziran 2018

Apsomat en çok beğenilen konuya sahip!

Apsomat Hakkında

 • Derece
  Er

Bilgiler

 • İsim
  Adil Tüfek
 • Yaşadığım Yer
  Trabzon

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Kendin yapmak istersen baya uğraştırır, ancak iyi bir izolasyoncuya danışırsan güzel işçilik çıkarabilir, (Abim Muğla Milasta passatına yaptırmıştı çokta memnundu.)
 2. 4 Yıldır her ramazanda düzenlemiş olduğumuz iftar organizasyonunun devamı, Bu akşam inşallah güzel insanların olduğu geniş ailemiz ile iftarımızı açacağız, Rabbim daha nice yıllarda beraber iftar yemeklerinde buluşturur. Ayrıca neredeyse her toplantıda İHTİYAÇ sahiplerine ulaştırmak üzere, ÇOCUKLARIMIZIN okuması için hikaye ve kırtasiye yardımı yapmak üzere, 3 e 5 e bakmaksızın aramızda toplamış olduğumuz yardımları sahiplerine ulaştırarak yapmış olduğumuz niyetin kabul olmasını diliyorum.
 3. Güzel insanların duyarlılığı sayesinde, sesimizi gerekli yerlere ulaştırmışızdır inşallah. Teşekkür ederim
 4. Apsomat

  Köy Okullarına Kitap ve Kırtasiye Yardım Kampanyası

  DEĞERLİ DOSTLAR KİTAP KAMPANYAMIZ 579 KİTAP OLARAK ALINMIŞ, 3 OKULA DAĞITILMAK ÜZERE BU HAFTA DÜZENLENİP HAFTAYA NASİP OLURSA OKULLARA DAĞITILACAK, DESTEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM RABBİM NİYETİNİZİ KABUL ETSİN İNŞALLAH
 5. Apsomat

  Köy Okullarına Kitap ve Kırtasiye Yardım Kampanyası

  TRABZON GOLFTUTKUSU AİLESİ OLARAK, ŞENOL KABUL MEHMET ERDEM ONUR VAROL CENGİZ KARSLI ADİL TÜFEK OLCAY EYÜBOĞLU OZAN GÜR TAYFUN SAYIL DUHAN ŞAHİN ÖMÜR KURNAZ REFİK CAN İLTER MELİH EYÜBOĞLU EGEMEN ARSLAN TEMEL BAKİ HAKAN SARI MUSTAFA İĞCİ EMRAH KABUL ANIL YARIMBAŞ NURETTİN SAĞIR EMİRHAN BERAN HAMZA ÖZCAN TEŞEKKÜRLER
 6. Apsomat

  Köy Okullarına Kitap ve Kırtasiye Yardım Kampanyası

  @scknklc Teşekkür ederim, yardımlarınızla güzelleşiyor, büyüyor.
 7. Apsomat

  Köy Okullarına Kitap ve Kırtasiye Yardım Kampanyası

  @MSE emanetin emin ellerde, rabbim niyetini kabul etsin inşallah, Yardımın azı çoğu birdir, duyarlılığınız için teşekkür ederim.
 8. Apsomat

  Köy Okullarına Kitap ve Kırtasiye Yardım Kampanyası

  Seçkin KILIÇ, emanetin emin ellerde, rabbim niyetini kabul etsin inşallah, Yardımın azı çoğu birdir, duyarlılığınız için teşekkür ederim.
 9. Apsomat

  KİTAP YARDIM KAMPANYAMIZ

  Trabzon Golftutkusu Ailesi Olarak geçtiğimiz dönemde aramızda topladığımız maddi yardım ve kitap, kırtasiye malzemeleri ile Almış olduğumuz Hikaye kitapları ile yapmış olduğumuz köy okullarına yardım kampanyasının 2. sini düzenleyerek hikaye kitabına ihtiyaç duyan okullarımıza grubumuz adına yardımda bulunuyoruz, bu yardımda emeği geçen tüm grup arkadaşlarıma buradan da ayrıca teşekkür etmek isterim. Bu yavruların mutluluğu her şeye değer.
 10. Apsomat

  MANGAL

  @Apsomat @Apsomat
 11. Apsomat

  MANGAL

  GOFLFTUTKUSU TRABZON AİLESİ OLARAK BUGÜN (14/10/2018 PAZAR) SAAT 10:00-11:00 ARASI BEŞİRLİ SAHİL CEPTE BULUŞUP BURADAN AKÇAABAT MERSİN PLAJI PİKNİK ALANINA GEÇEREK MANGALIMIZI YAKACAĞIZ İNŞALLAH, KATILMAK İSTEYEN DOSTLAR OLURSA BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE YERİNİZ VAR BUYURUN GELİN.
 12. Apsomat

  Trabzon Golftutkusu Dostlarından Bir ilk Daha !!!

  @61af380 parolamız "dostluk kazansın" değil mi güzel insan.
 13. Apsomat

  TRABZON AİLESİ İFTARDA

  Yoksa Kuzu mu çevirsek:)
 14. Apsomat

  TRABZON AİLESİ İFTARDA

  Güzel insanlarla beraber olmak kadar güzeli mi var.
×
×
 • Yeni Oluştur...