Jump to content

Djebel3647

Üye
 • İçerik sayısı

  9
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Djebel3647 Hakkında

 • Derece
  Yeni üye

Bilgiler

 • İsim
  Emir
 • Yaşadığım Yer
  Bulgaristan

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Djebel3647

  Merhabalar üstatlar

  Resim sizlere mesaj atarken geldiği için direk attım
 2. Djebel3647

  Merhabalar üstatlar

  Merhaba üstatlar hayırlı günler öncelikle geçenlerde bir konu açmıştım onunla ilgili bir gelişme olduğu için yazıyorum umarım sorun olmaz. Üstatlarım bana Golf 3 Benzin/gaz önerildi sadece tek bir yandan çekilmiş resmi mevcut jantları gördüğüm kadarıyla tek diyebileceğim sahibi olan arkadaş binmek için almış araç ile bildiklerim Golf 3 1,8 Benzin / Gaz 4 kapı ve araca 1500 leva istiyor fiyatını aramızda az çok Bulgaristanı bilenler olduğu için yazdım gene her türlü öneri sorun şikayetlerinizi bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.
 3. Djebel3647

  Yeni golfçu olma yolundayım

  @Mmt0634 bakacağım üstadım çok teşekkür ederim
 4. Djebel3647

  Yeni golfçu olma yolundayım

  @Culture33 bakacağım üstadım teşekkür ederim
 5. Djebel3647

  Yeni golfçu olma yolundayım

  @Mmt0634 üstat kaç model bu dediğiniz araç ona göre bir bakayım?? Ben Bulgaristanda kırcalinin cebel kasabasında yaşıyorum burada herkes golf kullanıyor ve çoğunlukta standart golf 1.9tdi her yerde gider deyip kestirip atıyorlar ama dediğiniz gibi birde pololara bakacağım umarım sizin dediğiniz de cebime yakışır (:
 6. Djebel3647

  Yeni golfçu olma yolundayım

  @Culture33 bakacağım hocam da parçasını bulmak olsun tamiri olsun rahat mıdır ??
 7. Djebel3647

  Yeni golfçu olma yolundayım

  @DoğanARABACI ve hocam bu arada cebel de yaşıyorum
 8. Djebel3647

  Yeni golfçu olma yolundayım

  @DoğanARABACI açıkçası hocam 3 bin maksimum 5 olsun o da çok temiz olması lazım çünkü buralarda araba kullanmışlığım yok denilecek kadar az ve temiz araba bulmakta bi o kadar zor başka bir araba öneriniz var ise de ilgilenebilirim @DoğanARABACI
 9. Merhabalar üstatlar başlıktan da anlayabileceğiniz gibi golf yada polo ama daha çok golf var içim de ne hikmetse Bulgaristan da yaşamaya başladım fazla da bir bütcem yok her gün 100 km yapacağım bir araca bakıyorum bir çok kişi motoru 1.9 tdi olsun da ne olursa olsun diyorlar ben fazla kaçmasa da az yaksın ayağımı yerden kesmesi derdindeyim golf 3 4 5 veya polo dizel gaz benzin önerileriniz ile bana yol gösterebilirseniz çok iyi olur iyi günler. Kazasız sürüşler.
×
×
 • Yeni Oluştur...