Jump to content

emrahtoy

Üye
 • İçerik sayısı

  11
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

4

emrahtoy Hakkında

 • Derece
  Yeni üye

Bilgiler

 • İsim
  Emrah TOY
 • Yaşadığım Yer
  İstanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Netice itibari ile elektrikli koltuk bulduğumuzda herşeyi tamamlamış oluyor muyuz? Yoksa hafıza olayı için ek bir kart, devre, yazılım ile özellik açtırma vs gerekiyor mu ? Buda güzel fikir ancak yedek anahtar dışında ayrıca bir anahtarımız yok. Onuda güvenli bir yerde sabit tutmayı yeğledik. Diğer yandan eşim cüzdan dahi taşımayı sevmez, araba anahtarı ile gezmek isteyeceğini sanmıyorum
 2. Aynaların ve koltukların aynı anda hafızada kayıtlı pozisyonlarına geçiş için düğmeleri nereye koyuyorlar ? Normalde koltukların üzerinde hafıza butonları var ama ben aynalarla aynı anda olabilmesini çok isterdim ( bu şart değil 1 düğme fazla basarız )
 3. @yusuf @bekirtaskin Çok teşekkür ederim en iyisi şimdiden çıkma passat koltuk arayışına gireyim.
 4. Hem ayna hem koltuk için mümkün mü ? Yoksa sadece koltuk için mi mümkün ?
 5. @yusuf Maliyeti konusunda bilgi paylaşabilir misiniz? Hafızalı ayna da var mıydı? Tek tuşla ikisi de ayarlanabiliyor mu ?
 6. Merhaba arkadaşlar. Ben ve eşim bir golf 7 2016 Comfortline 1.2 DSG sahibi olduk. Malum olduğu üzere bu araçta elle kontrol edilen sürücü koltuğu var. Ayna ayarları elektronik ancak 2nci sürücü ayarı yok. Her değişim yaptığımızda koltuk ayarı, ayna ayarı vs derken vakit kaybediyoruz ve her defasında aynı ayarı tutturmak zor olabiliyor. Özellikle değişken eğimli bir yokuşta ayna ayarları zor oluyor. Daha önce satın alma aşamasında başka marka araçlarda elektrikli koltuk ile birlikte elektrikli aynalar ile 2 sürücülü hafızalı bir yapı vardı. Böylece tek tuşa basarak daha önce ayarı yapılmış olan sürücüye göre ayna ve koltuk ayarları otomatik olarak yapılabiliyordu. Böyle bir güncellemeyi bizim aracımıza da yapabiliyor muyuz? Maliyeti ve şayet mümkünse edinilmesi gereken parçalar konusunda fikir verebilir misiniz? Servis bu işlemleri yapıyor mu?
 7. @doganersin 1mm kalınlığında şeffaf bir banta benziyor. 3M'de bunun çift taraflısı mevcut tek taraflısı da olabilir. Ancak bahsi geçen eşik geniş bir yüzey ve kenarları inceltilmemiş herhangi bir bant daha ilk tırnak değmesinde yerinden çıkacaktır diye düşünüyorum. Yine de vidyodaki gibi kapı gibi kenarlar için iyi düşünülmüş.
 8. @agacmalzeme Beyaz ( konuya ekliyorum teşekkür ederim )
 9. @KaanU Etiket biçiminde olan aslında şeffaf folyo ile aynı mantıkta sadece karbonfiber görünümü verilmiş. Aşağıya resmini ekliyorum
 10. Merhaba arkadaşlar; Aranıza yeni katılmamdan ötürü bir kusurum olursa lütfen uyarmaktan çekinmeyin 2 ( orta boy ) köpeğim var ve arka bagajda havuzlarında mutlu mesut yolculuk yapıyorlar. Ancak bagaja atlarken tampon ile bagajın buluştuğu çıkıntıyı çizebilecek darbeler oluşuyor. Bu darbelerden korunmak için bagaş eşiği koruyucu ya da arka tampon üstü koruyucu almayı planlıyorum. Görebildiğim kadarıyla 3 türü var. Etiket biçiminde ( Çabuk sökülebilir ve yeterince korumayabilir diye düşünüyorum ) Kauçuk ped ( Ani sürtünmelerde yerinden çıkabilir ya da yıpranıp kötü görünebilir ) Metal koruyucu ( En mantıklısı gibi görünsede tekrar sökülmesi mümkün mü bilemedim ) Not : Arabamız Beyaz Golf 7 2016 - Comfortline Daha önce benzer tecrübesi olan varsa benimki gibi bir ihtiyaç için hangisini tavsiye edersiniz?
 11. emrahtoy

  Cruise control eklemek

  Cruise control için ön çamurluk arkasına bir radar gerekmiyor mu? ( Adaptif hız kontrol ) Cruise control sadece hız sabitleyici olarak mı geçiyor ? ( Hız Sabitleyici )
×
×
 • Yeni Oluştur...