Jump to content

taakaa

Üye
 • İçerik sayısı

  31
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

8

taakaa Hakkında

 • Derece
  Yeni üye

Bilgiler

 • İsim
  Dogan
 • Yaşadığım Yer
  Istanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. taakaa

  Kaput Koruma

  Detailing dükkanı 216 gayet iyidir, Stek PPF dışında birşey yaptırmayın bence zaten. araca bağlı olmakla birlikte 1250 ile 1500 arası sadece kaput ve farlar
 2. @Lolonerdo Merhaba , ben de yeni aldım aracı kiremit kırmızı, temiz olduğu sürece rengi oldukça güzel. Ben de almadan videolarda inceledim bayağı sarı ışık altında kahverengi gibi gözüküyordu videolarda aklımı kurcalamıştı ancak araba geldiğinde hepsi gitti.
 3. Kiremit kırmızı bence gayet güzel bir renk, tunsten gri aracım da vardı şimdi kiremit kırmızıya geçtim gayet memnunum.
 4. Türkiyede satanlar var ama tekele dönmüş sanırım, haberdarlar birbirinden. 2 3 yere fiyat sorduk diye sen başka yerden bul diyecek kadar da tok satıcılar.
 5. taakaa

  Hangisi

  @Savatage Benim de henüz 100km olmadı. Ev iş arası 10-15 km ve yokuşlu henüz 7.5 altına düştüğünü görmedim. Bayiden eve gelirken e5 üzerinde hafif trafikte 6.7 yakmıştı. Ben de yol üzerinde trafikten kaçmak için nadir de olsa yüklendim 10 civarlarına çıkıyor. Şöyle bir durum var @tiesay sizde de öyle mi acaba? İki silindir modu çalıştığı sürece yazı orda duruyor mu yoksa belli bir süre sonra kayboluyor mu? Yokuş aşağı gaza basmadığım durumlar oluyor bazen 2 silindir modu ya da eco yazısını göremiyorum.
 6. taakaa

  Hangisi

  Merhaba, 1.6tdi comfort araçtan 1.5tsi highline araca geçtim. -Süspansiyon: Benim aracımdan mı kaynaklıydı bilmiyorum bağımsız süspansiyona geçince başka bir araca biniyormuş gibi hissettim.(Hergün site girişinde arnavut kaldırımlı bir yol mevcut aynı yolda torsyon ile takır tukur inerken bu aracımda gayet sakin iniyorum(etkisini çok bilmiyorum ama highline araçta hiç tıkırtı/trip sesi gelmiyor diğer araçta çok fazla geliyordu)) -Donanım: Highline cam tavan harici farlar çok kritik bence.
 7. Merhaba, çoğu kişi mevcut direksiyonu R line ya da GTI direksiyon ile güncelilyor ve genellikle mevcut havayastığını kullanıyor. Bu kapağı havayastığından ayırırken tırnaklar zarar görüyor mu? Yeni kapak ile sağlıklı oluyor mu? Eski direksiyona dönmek istedğimizde eski kapağı kullanabilecek miyiz?
 8. Merhaba, 2019 aracımda orjinal geri görüş kamerası var ancak çözünürlüğü oldukça düşük geldi bana, şerit çizgileri özellikle(leon geri görüş kamerasıyla kıyaslayınca) bu durum normal mi sizde de öyle mi?
 9. taakaa

  2019 1.6 TDI Comfortline yerine 2019 1.5 Highline

  @ogzogz hahaha kesinlikle katılıyorum.
 10. 18 de spor yay ile mi geliyormuş? Mubea yay mı bu?
 11. taakaa

  2019 1.6 TDI Comfortline yerine 2019 1.5 Highline

  @radiation bence direk öyle olmalı zaten. Çunku yukarda dediğim gibi giriş pakette bile led far digital ekran var yani yeni kasanın giriş paketi suanki kasanın highlinr fiyatına alınabilcek diyorum ben
 12. taakaa

  2019 1.6 TDI Comfortline yerine 2019 1.5 Highline

  @Serkanasn aslımnda bana sorarsanız ben de kesinlikle tdi prşinde koşmam yakıtı sesi, dediğiniz gbi torsyon v.s hiç gerek yok ancak ülkemizde dizel sevdalısı çok.
 13. taakaa

  2019 1.6 TDI Comfortline yerine 2019 1.5 Highline

  @Serkanasn Bendekinin yeni kasası olmıcak. 2020 yazında dizel golf alınmak istese en guncel arac suan mevcut arac olucak ama.
 14. taakaa

  2019 1.6 TDI Comfortline yerine 2019 1.5 Highline

  @onr yakıt düşünecek kadar km yapmıyorum zaten o kısmı düşünmüyorum. Tek düşündüğüm 1.5tsi ın yeni kasa gelince yaşayacagı değer kaybı
 15. taakaa

  2019 1.6 TDI Comfortline yerine 2019 1.5 Highline

  Yeni kasa geldikten sonra 7.5 1.5 tsi ların fiyatı nasıl olur kestiremiyorum o kafamı kurcalıyor
×
×
 • Yeni Oluştur...