Jump to content

driver_can

Üye
 • İçerik sayısı

  1634
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  20

İtibar Etkinliği

 1. tfk35 liked bir konuya yazdı : by driver_can in Limestone Grey-Kurşun Gri Rline 😀   
  Bi güncel olsun temizlik zamanı gelmişti.Akşam yıkaması yapılıp yatışa geçti. 2. Mmt0634 liked bir konuya yazdı : by driver_can in Forumsal hasar tespiti öneri / göçük düzeltme referandumu   
  Öncelikle geçmiş olsun.Daha beterinden korusun.Tampon tırnaklarını plastik tamiri yapan yerler halleder.Servisler de auto kinge gönderiyor orda tamir yaptırıyorlar.Çamurluk içinde boyasız düzeltileceğini düşünüyorum.Yalnız iyi bir yer seçip tek seferde yaptırmanızı öneririm daha sonrasında başka bi yerde müdahale edilemiyor aynı yer.Birkaç kez iş yaptırdığım mtc oto maslaktan memnun kaldım.Bi arkadaşı da dolu hasarı için yönlendirdim o da memnun kaldı.Aklınızda bulunsun yer tavsiyesi olarak.
 3. Culture33 liked bir konuya yazdı : by driver_can in Lane Assist kamera ve kablo seti   
  Aracınızda çerçevesiz ayna var ise eksra olarak cam değişimi ve kamera kapağı gerekli kapak serviste 150 lira civarında.Cam da eğer çatlak vs varsa kaskodan ücretsiz değişebilirsiniz.
 4. driver_can liked bir konuya yazdı : by Savatage in Forumsal hasar tespiti öneri / göçük düzeltme referandumu   
  Dün ve bugün
  Boyasız Göçük düzeltme maliyet net 400 tl
  Dün doguş servise uğramıştım!
  Çekiçli astarlı boyanacak demişti
  Kaskodan %60 hasarsızlık bozulacak nerden baksan 1300 yerine 2000 olacak yenilemede.
  Satarken 1 parça boya ..tramer kaydı çıkacak 2000 tl falan...
  Bundan iyisi sıfır  mk9 olur (manuel tabi)
   


 5. Savatage liked bir konuya yazdı : by driver_can in Forumsal hasar tespiti öneri / göçük düzeltme referandumu   
  Öncelikle geçmiş olsun.Daha beterinden korusun.Tampon tırnaklarını plastik tamiri yapan yerler halleder.Servisler de auto kinge gönderiyor orda tamir yaptırıyorlar.Çamurluk içinde boyasız düzeltileceğini düşünüyorum.Yalnız iyi bir yer seçip tek seferde yaptırmanızı öneririm daha sonrasında başka bi yerde müdahale edilemiyor aynı yer.Birkaç kez iş yaptırdığım mtc oto maslaktan memnun kaldım.Bi arkadaşı da dolu hasarı için yönlendirdim o da memnun kaldı.Aklınızda bulunsun yer tavsiyesi olarak.
 6. yusufasinmaz liked bir konuya yazdı : by driver_can in Satılık karcher yıkama Makinesi tam set   
  Rica ederim.Umarım sizde kısa sürede bulursunuz.İçinden çıkan foam lance başarılı değil diye bunu almıştım.
 7. Ömer Kahraman liked bir konuya yazdı : by driver_can in Limestone Grey-Kurşun Gri Rline 😀   
  Teşekkürler.Acc fabrikasyon donanımı aracımın.Sonradan ben eklemedim.
 8. forzaGilles liked bir konuya yazdı : by driver_can in Limestone Grey-Kurşun Gri Rline 😀   
  Işıktan dolayı öyle gözükmüş olabilir.Apc ile temizleyip deri besleyici ile koruma altına aldım takmadan önce.Rahatsız edecek bir parlaması yok direksiyonun.
 9. Ömer Kahraman liked bir konuya yazdı : by driver_can in Limestone Grey-Kurşun Gri Rline 😀   
  Bi güncel olsun temizlik zamanı gelmişti.Akşam yıkaması yapılıp yatışa geçti. 10. AhmetCakmak liked bir konuya yazdı : by driver_can in Limestone Grey-Kurşun Gri Rline 😀   
  Bi güncel olsun temizlik zamanı gelmişti.Akşam yıkaması yapılıp yatışa geçti. 11. forjust1day liked bir konuya yazdı : by driver_can in Satılık 2016 Golf7 1.2 tsi 110hp   
  Hayırlı satışlar kardeşim değerini bilecek birine gitmesini dilerim.
 12. onurmat liked bir konuya yazdı : by driver_can in ACC Taktirmak yada Taktirmamak   
  Acc için şerit takip olması gerekmiyor.Acc montajını tek başına yaptırabilir arkadaş.Aracımda fabrika çıkışı acc donanımı mevcut.Gayet stabil bi şekilde çalışıyor.Öndeki aracı kendine örnek alır şerit çizgileriyle işi yok acc’nin direksiyon kontrolü bizde sonuçta.Gaz fren ve hızla alakalı kontrolü araca bırakmış oluyoruz.
 13. mo_coco liked bir konuya yazdı : by driver_can in Golf 7 tsi eibach 3.5 cm pro kit yay takımı   
  Ürün Adı: eibach pro kit 3.5 cm yay takımı
  Detaylar: Temiz kullanılmış yalnızca bir araca takılıp sökülmüş kesme,press işlemi yapılmamıştır. Strece sarılı bir şekilde muhafaza etmekteyim.Eibach konforunu ve sıfır fiyatlarını birçoğumuz biliyoruz.
  Konum: istanbul/Etiler 
  Fiyat:  750
  Fotoğraf:  


 14. mo_coco liked bir konuya yazdı : by driver_can in TuNGstEnİn TEK tOnU ;) - 35 KR 475 - Mk7buçuk   
  Kazasız belasız kullan Koray.Cam filmi ve eibach yaylar ile daha da güzel olmuş.
 15. driver_can liked bir konuya yazdı : by mo_coco in TuNGstEnİn TEK tOnU ;) - 35 KR 475 - Mk7buçuk   
  Slmlar Arkadaşlar
  Bir kaç güncel yapabiliriz artık
  Eibachlar ve Brembo Kapaklarımız  


  Ön Cam Dahil Filmler..  F1 Kulakçıklar..


  Ve son halimiz iyi kötü tüm yorumlara açığız..
  Bir Maşallah karşılığında  
  Sevgiler Saygılar     
   
   
 16. mo_coco liked bir konuya yazdı : by driver_can in Bu kez Hayatıma Renkli Birşeyler katmak istedim:)   
  Bende sık araç değiştiririm.Ama arabayı bugün alıp yarın 15/20 fazlasına satmaya çalışmak mantık dışı geliyor.Elimden geldiğince orjinal ekstra donanımlar ekleyip sattım bana çevremdekiler yaptığın delilik diyor hem yakın zamanda satıyorsun hemde o kadar para ve zaman harcadığım için.Ama ben kullandığım süre boyunca zevkini çıkarıyorum tabiki bugüne kadar da zarar etmeden sattım çok şükür.Benim babam 50 senelik oto tamircisi arabaların içinde büyüdüm kendimce anlarım da bi yerinden ses geldiğinde bi arıza verdiğinde tabi şimdiki arabalar herşeyini söylüyor.Anlayanda araba alıp satıyor anlamayanda.Sonra 1 ay önce sattığımız arabayı 1 ay sonra aynı rakama yerine koyamıyor oluyoruz.2017 yılında dsg beyaz golf aldım 2015 model 22 binde 90 küsürlü rakamlara yine 90 küsürlü rakamlara sattım 2 ay sonra.Şuan aynı arabaya biniyor olsam o temizlikte bir araç 120k ++ rakamlara satılır.Yine prim yapıyor yani bazen boşa kürek çekmiş oluyor uğraştığınızla kalıyorsunuz.Paramız çok hızlı değer kaybediyor çünkü.
 17. mo_coco liked bir konuya yazdı : by driver_can in Bu kez Hayatıma Renkli Birşeyler katmak istedim:)   
  Aldıktan hemen sonra comfortline gri renkte bi araç olarak ilana girdi sanırım eski ilanına devam edip bu aracın resimlerini ve özelliklerini ekledi.O ilan bitti sonra tekrar bir ilan açtı.Bana bineceğim çocuğum var şöyle pazarlık böyle pazarlık yaptı ama satmak için almış.Hakkında hayırlısı mal onun bare benim çekip gönderdiğim resimleri kullanmasaydı sinir oluyorum kendileri bişey katmayıp başkasının çektiği resimleri kullanan yada yazıyı kopyalayıp aynı cümleleri kullanan kişilere.Birde farklı semtlerden ilan verme modası var elit semt olunca daha temiz bakımlı araç imajı oluyor sanırım😀araç ataköyden ilanda  arıyorsun nerdesin sultangazi de görebilirsin😀😀
 18. Makine7 liked bir konuya yazdı : by driver_can in Esp esc lastik basınç start stop hata uyarısı   
  Rica ederim aküyle ilgilidir o vakit.
 19. Wyt23 liked bir konuya yazdı : by driver_can in Ön cam buharlaşması   
  Polen filtrenizi de zamanı geldiyse eğer yada araç çok ağaç altında tozlu ortamda bulunuyorsa değiştirmezde fayda var.Polen tıkalı olunca da cam çok buğu yapar.
 20. forzaGilles liked bir konuya yazdı : by driver_can in Ön cam buharlaşması   
  Polen filtrenizi de zamanı geldiyse eğer yada araç çok ağaç altında tozlu ortamda bulunuyorsa değiştirmezde fayda var.Polen tıkalı olunca da cam çok buğu yapar.
 21. Mustafafaka liked bir konuya yazdı : by driver_can in Otopark kolonuna sürttüm acil yardım   
  Geçmiş olsun.Resimlerde gözüken kapıda dalgalanma çok fazla var gibi.Boyasız düzeltme ile yaptırırsınız ama kusursuz olamayabilir.Yalnız iyi araştırıp bi seferde yapılsın çünkü ikinciye yapamıyorlar önceden düzeltme yapılmış yeri.Marşbiyele doğru da ezilme var orası sert bir kısım iyi bir yerin görmesini tavsiye ederim.
 22. emany liked bir konuya yazdı : by driver_can in Limestone Grey-Kurşun Gri Rline 😀   
  Teşekkür ederim daha iyileri isteyen herkese nasip olsun.Ufak bir iki dokunuş istiyordu delikanlı bende onları tamamladım😀
   


×
×
 • Yeni Oluştur...