Jump to content

TailOfCat

Üye
 • İçerik sayısı

  4
 • Katılım

 • Son ziyaret

TailOfCat Hakkında

 • Derece
  Yeni üye

Bilgiler

 • İsim
  Fatih
 • Yaşadığım Yer
  Şırnak

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. TailOfCat

  2012 Model Golf 1,6 TDİ devir göstergesinde titreme

  anlıyorum teşekkür ederim.
 2. TailOfCat

  2012 Model Golf 1,6 TDİ devir göstergesinde titreme

  tavsiyeniz için teşekkür ederim. Zaten depo full bitir değildi demek istediğim. Çeyrek depodan kırmızıya düşene kadar. Çeyrek deponun altına düşmeme hassasiyetini gösteriyorum. Malesef şırnakta opet dahil kişiye ait. Başka markalarda yok en kaliteli opet var buna mahkumuz. Ayrıca mazot filtremi 30 binde bir değiştirtiyorum. Teşekkürler. Yalnız devir göstergesindeki bu milimlik oynama konusunda bir yorum alamadım. Enjektörlerle ilgili değildir diye düşünüyorum.
 3. TailOfCat

  2012 Model Golf 1,6 TDİ devir göstergesinde titreme

  @bf417 hocam tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Würth distribütörü arkadaşım var. Bu enjektör temizleyicileri full depoda kullanmayın bir işe yaramaz. Çeyrek depoya döküp, depo boşalana kadar kullanın sonra fulleyin diyorlar. İnternette araştırdığım kadarıylada kullanımı bu şekildeymiş.
 4. Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım ve karşılaştığım bir durum var sizlerin tecrübelerinden faydalanmak istedim. Konu şöyle ; Her zaman opetten ultra force dizel alıyordum. Bu defa araç çeyrek depodayken, opette markete gitmemle pompacının eco powerı depoya doldurması ile başlayan bir sorun. Elemana dedim yahu niye eco power koyuyorsun bana sormadan. Eleman abi bu pompa yetişti bunu doldurdum, bişe olmaz buda euro dizel. Vehlasıl bir süre sonra araç rölantideyken sarsıntılı çalışma devir ibresinde yarım cm yukarı aşşağı kalkıp inme vardı. Eco power yakıtı bitirip ultra force yakıtı doldurdum. Sarsıntı düzeldi, ama devir göstergesinde hala milimlik bir kalkma inme var. Kafama takıldı paranoyak oldum. Youtubeden bozuk enjektör sesi dinledim. Enjektör üfleme, enjektör pulu sıyırma gibi sorunlar kafamda dolaşıp duruyor. Valla gece uykularım kaçıyor. Şırnak gibi bir yerde bunu tamir ettirmek imkansız gibi bişe. Sarsıntılı çalışma vb durumlar kalktı sadece devir ibresinde milimlik bir oynama var oda çok dikkatli bakınca belli oluyor. Sadece yakıttan bu kadar problem çıkar mı ?
×