Jump to content

Liderlik Tablosu

Popüler İçerikler

Showing most liked content on 11/17/20 tüm alanlarda

 1. Güzel bir sonbahar havası aldık bugün
  7 beğeni
 2. evet bende dün m8 360 led ampüle geçiş yaptım iki resim ekliyorum video çektim ama ekleyemedim:) benim için yeterli @muhammedakgunes muhammed kardeşime teşekkür ederim... Video:
  7 beğeni
 3. Merhaba, serzenişiniz gündüz ledlerine ama çift J nin tek vasfı ikili yanması değil. İçindeki modül ile farlar adaptif oluyor ve ayrıca otomatik uzun far ayarı yapan (matrix) versiyonu da mevcut. Golf R'da standart olarak sunuluyor ve açılma efekti bizimkilerden farklı. Yani olay yandaki ledin de yanması kadar basit değil.
  3 beğeni
 4. Hem virüsle hem de cehaletle mücadele edildiği için bu tedbirlerin alınması gerekti maalesef.
  3 beğeni
 5. @muhammedakgunesakgüneş ışıkları karanlıktan aydınlığa
  3 beğeni
 6. Hocam soyadın bile aydınlığı çağrıştırıyor.
  3 beğeni
 7. ben beğendim başarılı 👍🏽
  3 beğeni
 8. Arkadaşlar gerekli açıklamaları yapmışlar., aşırı yağ eksiltme yoksa bir sıkıntı yok., aldığınız yağ ve filtrelerin sahte olmamasına dikkat edin., piyasada çok fazla sahte yağ ve filtre mevcuttur., güvenilir bir yerden alın., Mann, Mahle, Hengst gibi kaliteli filtre markalarını tercih edin, Wunder, Bosch gibi markaların filtrelerinden uzak durun, 10W-40 olarak aracınıza uygun yağ yoktur kullandığınız yağ (VW 504.00 / 507.00 onaylı) bir yağ olması gerekiyor., Özellikle Motul ve Castrol 'de çok fazla sahte olur, aldığınız yere dikkat edin, Araca uygun olan yağlardan bazı
  3 beğeni
 9. Hocam ağustos sonunda ben de 60.000 bakımına sokmuştum 1.2 tsi aracımı. yetkili serviste %25 zubizu indirimiyle 1.355 TL ödemiştim.
  2 beğeni
 10. Hastalıkta ,çember daralıyor.Alınacak tedbirler ancak uzatmaları oynamaktır. Bir yandan hayatın devamını sağlayıp kontrol altına almak diğer yandan da hastalığın çaresini bulmak için tüm dünya uğraşıyor.Zamanla yarışmak gibi bir şey bu. Bu, toplumsal sorumluluk bilinciyle aşılabilecek bir durum. Kronik rahatsızlığı olanlara ve yaş almış olanlara hastalığı bulaştırmamak adına çok dikkatli olmamız gerekiyor. İnsan hayatını riske atan her kim olursa olsun affedilemez bir davranış sergilemiş olur. Bu trafikte de böyle sağlıkta da hukukta da...
  2 beğeni
 11. YENİ KARARLAR Haftasonları tedarik ve üretim zincirleri aksamayacak şekilde saat 10.00 ile 20.00 saatleri dışında sokağa çıkma yasağı uygulanacak. Eğitim öretim yıl sonuna kadar online olacak. AVM, market, restoran, berber ve kuaförler saat 10.00 ile 20.00 arasına sınırlandırılacak. Sinemalar ve halısahalar yılsonuna kadar kapalı kalacak. Restoran ve kafelerde sadece paket servis ugulamasına geçilecek. Kıraathaneler yılsonuna kadar kapalı olacak.
  2 beğeni
 12. video tamamdır @AhmetCakmak teşekkür ettim
  2 beğeni
 13. @vsoner Artık çok geç hocam kargoda şu an sizin aldığınız da el ürünü değil mi ama
  2 beğeni
 14. sana da mı aşıladı abi
  2 beğeni
 15. Replika u-led farlar kalite olarak orjinallerin tirnagi etmez, size tavsiyem ne olur ne olmaz diye bu farlari elinizde tutmaniz, Replikalar tam bir piyango, benim tanidigim taktiran herkes sorun yasadigi icin taktirmiyorum
  2 beğeni
 16. Size de merhaba hocam, aracınızdan önce sizi tanımak isteriz Maalesef düşündüğünüz kadar basit değil. 2017 Highline Golf'lerin hepsinin farları çift j mi?
  1 beğeni
 17. @Yehanoha teşekkür ediyorum hocam, bu uygulamayı yapacağım en yakın zamanda
  1 beğeni
 18. @GOLF444,@smhk yananlardan yanmayanlara parelel hat çekelim.
  1 beğeni
 19. ... paragrafındaki '' yanlış bilgi '' sayısı kaç sizce ?!
  1 beğeni
 20. Spor-fitness salonlari kapanmaliydi Bugün fitnesstaydim, korona burada bulasmiyorsa nerede bulasiyor, girdigim gibi ciktim, durum felaket!
  1 beğeni
 21. Sprey yok, bez bant var
  1 beğeni
 22. Orayı söküp temas eden yerleri bez bantla sarıp sonra yeniden yerine oturtup ardında birleşme hattina komple silikon sprey sıkarsan bomba bile atsan ses çıkarmaz
  1 beğeni
 23. @OGZHN92 kardeşim benim mal senindir.bize çok şey söylemek düşmez,fakat bu farlar (benim araçtada takılı) en düşük sürüm farlar olduğu için kolay kolay yüzüne dönüp bakmazlar.ama tabiki kazası olan kırığı olan değerlendirir.umarım öyle müşteri bulursun. sonuçta servisten almaya kalksan dünyanın parasıdır.servisin yanında senin verdiğin 3 te 1 kadardır.ama işte kolay gitmiyor.
  1 beğeni
 24. @krym kesinlikle bende replika takmam.o olacağına orjinale gezerim daha iyidir. en doğrusu maliyetini toplayınca orjinal farlardan almak.
  1 beğeni
 25. arkadaşlar merhaba, farlar kutusunda 2000₺ dir pazarlık yok alan en az 1000₺ avantajlıdır...
  1 beğeni
 26. @AhmetCakmak valla hocam hali hazırda bir işim olmasa yapardım cidden
  1 beğeni
 27. @tuncer_2632 biz karşılaştırdık U far ile J fardaki performansı hocam aynı çıktı Lüx değeri fakat U farın mercek önü parlak malzeme olduğu için fara karşı durunca çok daha fazla aydınlatıyormuş gibi görünüyor. çift J farda ise mercek önü siyah bir malzeme. O yüzden karşı durup bakınca parlaklığı çok az görünüyor. Ama neticede aynı mesafede aynıydı aydınlatması
  1 beğeni
 28. @GodThread xenon başta tabi ama buda güzel.
  1 beğeni
 29. Hocam bunun üstüne basmaya kıyamam ben, biraz kamyoncu işi gibi ama siyah renk olsa süper olurmuş.
  1 beğeni
 30. sağolasın muhammed keşke benim sislere çözüm olsa direk bundan taksam:)
  1 beğeni
 31. sağ taraf koltuk altında tv tuner var.
  1 beğeni
 32. @emrekk Trigeri gözle kontrol ettirin. Volswagen servisleri trigeri artık 1.0 , 1.2 , 1.4 ve 1.5 TSİ motorlarda yaştan bağımsız 180.000 km değiştiriyor. 1.6 TDİ 120.000 km de dğişiyor. Sizin km 112.000 sorun yoksa çok erken. En az 60.000 km sonra değişim düşünülebilir. Sanayide yok hocam (kontrol etmeden) değişmeli diyen yerden uzaklaşın.
  1 beğeni
 33. Şanzıman yağı değişimi şanzımanın sağlığı açısından önemli, "aracı uzun süre kullacağım" diyorsunuz şanzıman yağını her 60-70 bin km'de değiştirmenizi öneririm bu sizin avantajınıza dır., Baskı-balata değişiminde bakın şöyle anlatayım., balatanın bir tarafında (baskı diski) bulunur diğer tarafında da (volant diski) bulunur, siz aşınan baskı diskini değiştiriyorsunuz ama aşınan volant diskini değiştirmiyorsunuz, bir nevi ayakkabınızın tabanları aşınmış kunduracıya gidiyorsunuz., ve sağ ayağınızdaki ayakkabının tabanını yeniletiyorsunuz, ama sol taraf idare eder diye değiştirmiyorsunuz, bu
  1 beğeni
 34. @e2emotor yağı shell kullanıyorlar, bir de polen filtresini eko seri için fiyat vermişler., polen filtresi eko seri olabilir sıkıntı değil., Akü için %30 zubizu indirimi yapılmasına rağmen 1428 tl. fiyat vermişler., akü fiyatı biraz pahalı geldi fiyatta yanlışlık var mı bi sormak lazım., Orjinal AGM akü için fiyat vermişler bunun farkındayım, belki zam gelmiştir., zaten eko seri akü taktırmayın..!! Benim esas merak ettiğim 10.957 lira ödemeyi göze aldınız mı..? Cevap evet ise madem (baskı-balata-volan) değişimi olacak şanzıman yağını da değiştirmenizi şiddetle öneririm..!!
  1 beğeni
 35. @BUSAH Merhaba hemşehrim. Bende 16" jantlı jetta dan 17" dijon jantlı Golf Highline a geçtim sizinle aynı fikirdeyim yaıtın 17 ye geçince artmadığı konusu hariç. 16 dan 17 ye geçince konfor bitiyor. Bence 17 nin tek artısı olabilir araç daha güzel gözüküyor.
  1 beğeni
 36. @oguzkaanvolkan Hadi geçmiş olsun. Gözümüz aydın.
  1 beğeni
 37. Teşekkür ederim Adaşım. Şimdi net oldu. Hele tek yön olsa ücret ödenecek tarafa kimse gitmezdi mantıklı olmuş çift yön ama bu durumda da çok pahalı olur. Köprüler çift yön 10,50₺ Tünel Çift yön 72,80₺ Çok pahalı. Buna rağmen kuyruk olması da ilginç.
  1 beğeni
 38. Son istabul a geldiğimde ınş. Halindeydi. Köprüler gibi tek yöne ücret ödeniyor yani dönüşte ücret yok. Birde tünelden geçerken insan üzerindeki suyu düşününce tedirgin olur.
  1 beğeni
 39. Ahmet Hocam aklıma birşey takıldı. Bu tünellerden geçişte de, köprüler gibi tek yön mü ücret ödeniyor yoksa çift yön mü?
  1 beğeni
 40. Haklılar, yarının ne olacağının belli olmadığı bir yere ben de yatırım yapmazdım. Aile şirketine çevirilen bir ülkeye kimse güvenmez.
  1 beğeni
 41. "Türk, öğün, çalış, güven" (öğün sözcüğü, "og" kökünden türetilmiş, öztürkçe olan ve "aklını kullan" anlamına gelir.)
  1 beğeni
 42. Kömürde yüzde 100, kromda yüzde 600, diğer madenlerde yüzde 200 artış olurken demir üretimi 0'dan 180 bin tona çıkmış, şeker üretimi 200 misli artmıştır. 1926'da başlayan şeker üretimi 1927-1930 arasında 5 bin 162 tondan 95 bin 192 tona çıkmıştır. Tekstil sanayi ülkenin tekstil ihtiyacının yüzde 80'ini karşılar duruma gelmiştir. Tekstil ürünleri ithalatı 1927'de 51.000.000 Türk Lirası iken bu rakam 1939'da 11.900.000 Türk Lirası’na düşmüştür. 1924-1929 arasında pamuk ürünleri üretimi 70 tondan 3 bin 773 tona, yün 400 tondan 763 tona, ipek 2 tondan 31 tona çıkmıştır. 1-Ankara Fişek Fabrika
  1 beğeni
 43. @havzan Tamam onları yaptın hakkını aradın, peki kendi içinde yolsuzluklar, amca dayı iliskileri, liyakatsizlik, insanı ahlak yapısı olmadığı sürece yine kaybedersiniz çok açık ve net insanımızın ahlaki olgularını geliştirmesi lazım bunu bütün hayata yaymamız lazım.
  1 beğeni
 44. Pastalandık cilalandık. Sıfır çizik
  1 beğeni
 45. Abi hayırlı olsun upuzunnn deyince bende komple arabayı söküp toplayacaksin sandim 🤪 1 saatlik güzel bir operasyon ile cicek gibi olur
  1 beğeni
 46. montaj ve kodlama bitti sistemden bakınca sadece arka koltuklarda ısıtma varmış uyarısı verdi görünen bir şey yok zaten buda demekki metin:) arkaya da ısıtma yap 🙈 🧿👍🏽
  1 beğeni
 47. Elektrik sorunu olduğu aşikar. Elektrik bağlantısını nereden aldıkları da önemli. Obd portundan alanda var kapı modulünden alanda. Ona da dikkat gerekir. Geçmiş olsun.
  1 beğeni
 48. dün akşam @İlker34 hocam uzaktan kodlama ve aktivasyon işlemi ile manuel aracıma taktığım acc radarını aktive ederek acc donanımını aktif hale getirdi. buradan kendisine bir kez daha teşekkür etmeyi borç bilirim şuanda lane assist ile beraber sorunsuzca çalışıyor. tavsiye ederim güzel oldu
  1 beğeni
 49. @CaptainJava Doğuş oto çankaya da Murat usta var. Çok tecrübeli dsg konusunda isterseniz ona ulaşın. Yağ değişimi ile ilgili de çok güzel bi paylaşıma rastgelmiştim youtube da. İletken yağdan kaynaklı kronik mekatronik devre kartının yanmasını ve yağ eklenmesini çok detaylı anlatmış. Linki aşağı bırakıyorum swipe up:))
  1 beğeni
This leaderboard is set to İstanbul/GMT+03:00
×
×
 • Yeni Oluştur...