Jump to content

Golf 1 - Sorunlar ve Çözümleri

Golf 1'e dair sorunlar ve çözümleri.

Bu forumda 0 konu oluşturuldu

Bu bölümde henüz konu bulunmuyor.

• İletiler

• Geçmiş olsun öncelikle. Değer kaybı için; ****KARAYOLLARI ZORUNLU MALİ SİGORTASI GENEL ŞARTLARI EK 1- DEĞER KAYIPLARI HESAPLAMASININ 2. TEMİNAT DIŞINDA KALAN HALLER BAŞLIĞININ 1) SAYILI BENDİNDE ; MİNİ ONARIM İLE GİDERİLEBİLEN BASİT KAPORTA, PLASTİK TAMPON/PARÇA ONARIMLARI, CAM, RADYO,/TEYP, LASTİK, HAVA YASTIĞI,JANT, MEKANİK, ELEKTRİK, ELEKTRONİK VE DÖŞEME AKSAMI HASARLARININ DEĞER KAYBI TEMİNAT KAPSAMI DIŞINDA OLDUĞU BELİRTİLDİĞİNDEN, SÖZ KONUSU PARÇALAR DEĞER KAYBI HESAPLAMASINDA DİKKATE ALINMAMIŞTIR. ...
    • zf-8 her 100 km de fazladan 1,5-2 litre yakıt demek. Dsg gelmiş geçmiş en başarı şanzıman. Zf-8 den belki 100 kat fazla satılıyor. Kaç markada kaç modelde kullanılıyor. Yılda kaç adet üretiliyor. Bunlardan kaçı arıza yapıyor. Bunlara bakmak gerekli. 
    • Audi a4 lerde 1000km oldugundan eminim ama Golf 7 de yanlis hatirlamiyorsam normalde her mazot aliminda 1 kere devreye girer. Mazotu az az aliyorsaniz tek seferde fullemenizi tavsiye ederim
    • @HONEY aynen hocam dediğiniz gibi yapmayı düşünüyorum ama işini düzgün yapabilecek bir lastikçi tanımıyorum maalesef, foruma öncelikle danışmak istedim, Ankara’da lastikçi önerisi olan varsa onu da alabilirim 
    • @Kingslayer tam da dediğiniz gibi, sağ tarafta yazıyor ama sol tarafta yazmıyor. Sabah gidip gündüz gözüyle tekrar kontrol edeceğim ama Cumartesi yola çıkmam gerekecek şimdiden sizlere danışmak istedim, çünkü çok rahatsız etti bu durum beni, malum doğru dürüst lastikçi bulmak zor
    • @semihcankaya far ayarı yapıldı mı? 
  • Yeni Oluştur...