Jump to content

Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor     

 1. Past hour
 2. Konuya geçmeden önce şunu anlatmam gerekiyor ! En son olayda benim ACC Hizmet dışı uyarısı veriyordu kullanamıyordum...Belli bir süre geçtikten sonra tam servise götürmeye karar vermiştim ki bir gün bu hata'nın kendiliğinden gittiğini farkettim. Daha sonra normal kullanmaya devam ettim aracı. Fakat; Dün işten eve gelirken birşey farkettim 30km'lik bir yolda acc'yi açtım bu tür yollarda radar çok oluyor (lane assist sürekli açık) bu 30km'lik yolda gierken resimlerdede gördüğünüz gibi ACC'yi açınca lane assistte devreye giriyor. E bu normal diyebilirsiniz fakat benim bildiğim lane asist çouğunlukla otobanlarda ve 60km hızın üzerindeyken devreye giriyor olması. Sizlerdede bu böylemiydi yoksa ben mi yeni fark ediyorum ? (Resimler biraz titrek çıkmış polise yakalanmayayım diye acele çektim)
 3. Recep Gül

  Tek tuşla tüm camların kapanması HK.

  @Golftdi yok hocam bazen senkron kayabiliyor, bende ilk olduğunda aha dedim galiba otomatiği bozuldu, sonra youtube videolarına bakıp o tuş kombinasyonunu yapınca düzeldi. Genelde aracı kilitledikten sonra aradan geçen süre zarfında zaten kendisini sıfırlıyor.
 4. kemalincir

  Kumanda pil zayıflama

  Herkese merhaba, 2 ay önce kumandanın pili bitti. Konu da anlatıldığı gibi değiştirdim, Panasonic pil attım. 2 ay dolmadan dün yine pil uyarısı verdi. Bu kadar kısa sürede pil bitmemesi gerekir. Acaba kumanda da kısa devremı var diye şüpheleniyorum. Yedek anahtarı kullandım bu sabah onda da pil uyarısı veriyor. Acaba arabadan mı? Bugün bakım ve başka işler için servise gitcem, onlara da sorcam. Benim gibi kısa sürede pili biten var mı? Tecrübelerinizi merak ediyoum. İyi günler
 5. Today
 6. alptek

  Golf HighLine 2019

  hayırlı uğurlu olsun inşallah....
 7. OSCAR WILD

  Aliexpress Alınabilecek Ürünler Listesi 2019

  @mustafacagri burda gordum ben de siparis ettim.Arada Aliexpress te bakiyorum ama bizim kullanici yorumlari cok kiymetli
 8. mustafacagri

  Golf VII orijinal spor yay seçimi Mubea

  Emrah hocam konuyu hortlattım ama bildiğim kadarıyla tsi aracınıza mubea yay almıştınız. Varsa yandan fotosunu paylaşabilir misiniz acaba?
 9. Yesterday
 10. Mugzy

  Ankara Yetkili Servis Bilgisi Hakkında

  Merkezden epey uzakta ama Eskihisar’ı tavsiye ederim. Aydoğanlar’ı denemedim. Çankaya‘dan bakım harici koşarak kaçın. Aracımıza zarar verip zeytinyağı gibi üste çıktılar bir de. Profilimden konusuna ulaşabilrisiniz.
 11. DuzboruDownpipe

  Koltuktaki su lekeleri ?

  Evet ürünü pede fısfıslayıp koltuğa biraz baskı ile uyguladım. Uyguladıktan sonra bez ile fazlasını gene bastırarak aldım ve kalan kısımları kurumaya bıraktım. Her yere eşit miktarda bastırarak fazlasını alırsanız kusma olmaz diye düşünüyorum.
 12. mustafacagri

  Aliexpress'ten Alınabilecek Cihaz ve Güzel Opsiyonlar Listesi

  Evet tam set olarak geliyor üst mesajda da onun hakkında bahsettim.
 13. yusufacs

  Aliexpress'ten Alınabilecek Cihaz ve Güzel Opsiyonlar Listesi

  Linkteki ürünü alsam kablosu içinde dahil midir peki
 14. Subilay

  Start-Stop Sonrasın Gaza Basmam ile Gelen tıRRRRRRR Sesi

  @Mertingen @Mertingen dava devam eder sonuçlanma için iki yılı gözden çıkarmanız gerekecek
 15. umut01

  Golf HighLine 2019

  @yusuf çok teşekkürler üstad
 16. umut01

  Golf HighLine 2019

  @aydin 1.6 115 hocam
 17. aydin

  Golf HighLine 2019

  Hayırlısı olsun umut01 hocam. Kazasız belasız kullanmak nasip etsin. Motor seçeneği olarak neyi seçtiniz.
 18. mustafacagri

  Aliexpress'ten Alınabilecek Cihaz ve Güzel Opsiyonlar Listesi

  Rica ederim hocam. Ben baya memnun kaldım. Gelen ürün zaten 4 adet aydınlatma+4 adet kablo seti+6 tane falan da kapıyı kartonunun tutunmasını sağlayan öpücük olarak tam set geliyor. Parçalar kabartmalı vw logolu, parça nolu falan geldi. Çindeki vw araçlar için olan üretimden ve büyük ihtimalle orjinal ürün. İçinde 4 adet de dipsiz ampülü takılı geliyor. Hani diğerlerine göre pahalı dahi olsa 2 3 dolar fazla verip alınmasını tavsiye ederim. Satıcı da çok ilgili hızlı cevap veriyor 👍
 19. yusuf

  Golf HighLine 2019

  Şimdiden hayırlı olsun.
 20. mustafacagri

  Koltuktaki su lekeleri ?

  Tamamdır hocam çok teşekkürler. Valet pro carpet cleaner var ama alcantara bambaşka Bi kumaş olunca yapısını bozmaktan korktum. Ürünü pede fısfıslayıp direk bastırarak silip vakit geçmeden de kuru bir bez ile kurumasını-durulamasınj sağladığınız dimi sadece?
 21. Golf835

  İşte Benim Golf'üm.

  Jantlara hastayim
 22. umut01

  Golf HighLine 2019

  @Ender aracı alim daha detaylı bilgi vereceğim hocam.. kısmetse hafta içi olacak inşallah.. almadan net bilgi vermek istemem..
 23. umut01

  Golf HighLine 2019

  @AhmetCakmak rica ederim hocam.. her zaman.. hayırlısıyla alırız inşallah..
 24. Ender

  İşte Benim Golf'üm.

  Alanya da Klasik bir Pazar Günü Temizliğinden Sonra , önce Deniz Havası Sonra Mis gibi Dağ ve yayla Havası. [emoji6] SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 25. R_ONUR

  Konya buluşma

  Muhammed hocam la tanıştık başkaları da var sa iyi olur teşekkürler.
 26. Ender

  Konya buluşma

  @mse Hocam Konya Da [emoji6] SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 27. R_ONUR

  Konya buluşma

  Selam arkadaşlar ben rıza doğruyürek konyadayım. Konyada bi buluşma yapalım istiyorum golf tutkusu olarak daha önce yapıldı mı bilmiyorum bu mesajın altında toplanabiliriz. Eğer yoksa bi vatsap grubu oluşturabiliriz isterseniz. Eğer böyle bi grup varsa beni de eklermisiniz ? Havalarda ısınıyor güzelmbi etkinlik olur diye düşünüyorum.
 28. AhmetCakmak

  Golf HighLine 2019

  Forumda teklif alanlarda geri görüş ve sunroof dışında opsiyon bulamamıştı arkadaşlar. Demekki bazı bayilerde çift j opsiyonu da varmış. Sağolun bilgiler için hocam.
 1. Daha fazla aktivite göster
 • İletiler

  • Konuya geçmeden önce şunu anlatmam gerekiyor ! 
   En son olayda benim ACC Hizmet dışı uyarısı veriyordu kullanamıyordum...Belli bir süre geçtikten sonra tam servise götürmeye karar vermiştim ki bir gün bu hata'nın kendiliğinden gittiğini farkettim.
   Daha sonra normal kullanmaya devam ettim aracı. Fakat;
   Dün işten eve gelirken birşey farkettim 30km'lik bir yolda acc'yi açtım bu tür yollarda radar çok oluyor (lane assist sürekli açık) bu 30km'lik yolda gierken resimlerdede gördüğünüz gibi ACC'yi açınca lane assistte devreye giriyor. E bu normal diyebilirsiniz fakat benim bildiğim lane asist çouğunlukla otobanlarda ve 60km hızın üzerindeyken devreye giriyor olması. Sizlerdede bu böylemiydi yoksa ben mi yeni fark ediyorum ?

   (Resimler biraz titrek çıkmış polise yakalanmayayım diye acele çektim)
  • @Golftdi yok hocam bazen senkron kayabiliyor, bende ilk olduğunda aha dedim galiba otomatiği bozuldu, sonra youtube videolarına bakıp o tuş kombinasyonunu yapınca düzeldi. Genelde aracı kilitledikten sonra aradan geçen süre zarfında zaten kendisini sıfırlıyor.
  • Herkese merhaba,   2 ay önce kumandanın pili bitti. Konu da anlatıldığı gibi değiştirdim, Panasonic pil attım. 2 ay dolmadan dün yine pil uyarısı verdi. Bu kadar kısa sürede pil bitmemesi gerekir. Acaba kumanda da kısa devremı var diye şüpheleniyorum. Yedek anahtarı kullandım bu sabah onda da pil uyarısı veriyor. Acaba arabadan mı? Bugün bakım ve başka işler için servise gitcem, onlara da sorcam.   Benim gibi kısa sürede pili biten var mı? Tecrübelerinizi merak ediyoum.   İyi günler
  • hayırlı uğurlu olsun inşallah....
  • @mustafacagri  burda gordum ben de siparis ettim.Arada Aliexpress te bakiyorum ama bizim kullanici yorumlari cok kiymetli
  • Emrah hocam konuyu hortlattım ama bildiğim kadarıyla tsi aracınıza mubea yay almıştınız. Varsa yandan fotosunu paylaşabilir misiniz acaba? 
  • Merkezden epey uzakta ama Eskihisar’ı tavsiye ederim. Aydoğanlar’ı denemedim. Çankaya‘dan bakım harici koşarak kaçın. Aracımıza zarar verip zeytinyağı gibi üste çıktılar bir de. Profilimden konusuna ulaşabilrisiniz.
×