Jump to content

Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor     

 1. Past hour
 2. AhmetCakmak

  Leon Lansman Tarihi..

  Tüm detayları tanıtıldıktan sonra yeni konu açarak paylaşırız. Yeni Leon canlı yayını:
 3. AhmetCakmak

  Akaryakıt kampanyaları

  Bu indirime ekstra olarak bu gece yarısından itibaren geçerli olacak ve motorinde pompa fiyatlarına ortalama 13 kuruş, benzinde ise 10 kuruş olarak indirim yansıyacakmış. Buna göre; Ankara'da ortalama 6,41 liradan satılan motorinin litre fiyatı 6,28 lira olacak. Motorinin litresi İstanbul'da 6,35 liradan 6,22 liraya, İzmir'de 6,42 liradan 6,29 liraya inecek.
 4. dgn

  VW 2020 FİYAT LİSTESİ AÇIKLANDI.

  Yıl 2020 hala dizel farkını amorti etmeye çalışanlar var. Ben daha dizel arabası ı ikinci elde benzinli parasına satanı görmedim duymadım.. Bakım maliyetindeki fark sadece 30.000 ve katlarındaki bakımlarda 100-200tl arası mazot filtresi farkı.. triger degisiminde bile yıl sınırı yok sadece km.. 1.0 tsi’ı kotuledigimden degil, dizel benzinli arasindaki farki amorti etmeye calismayin. Dizel benzin seciminde inanilmaz cok kriter var. Yapılan km nin hangi guzergahlarda yapildigi, uzun yolda yapilan yuksek suratli seyahatlar, trafige takilma vs vs. Ama bence aradaki fark ikinci elde ustune bile koyuyor. Kriter olarak dusunulmemeli. Parası olan surusune uygun olan dizeli alir gecer.
 5. Recep Gül

  VCDS 16.8 Kurulum Dosyasını Arıyorum

  Bunun 1 veya 2 sebebi olabilir hocam; İlk sebep eğer kablo arızalı ise aracı okuyamadığı için kablo takılı olarak görünmüyordur İkinci sebep ise; programın kurumu sırasında USB driverları yüklü olmayabilir, kabloyu pc ye bağladıktan sonra Aygıt yöneticisi'ne girip RossTech in orada gözüküp gözükmediğine bakabilir misiniz? Yinede olmazsa satıcı bana bi program göndermişti, kabloyu sıfırlamak için onu bir denerseniz!
 6. rizalion

  VW 2020 FİYAT LİSTESİ AÇIKLANDI.

  Bu listenin en alınabilesi mantıklı aracı 1.0 tsi comfortline dsg 184.600 tl dir. 1.6 tdi comfortline dsg 211.499 tl dir Kimse 26.899 tl farkla aynı donanım aracın dizelini almaz bu listeye göre. 1.0 tsi dizelden çok daha seri bir araç. Her koşulda hızlanması performansı daha iyi. Bide 3 silindirin güzel sesi ve devirlenmesi var tabi. Dizel sadece yokuş yukarı tırmanırken avantajlı torktan dolayı. Yakıt olarakta 1.0 tsi dizele göre kilometrede sadece 10 kuruş daha fazla yakıyor. Bunu burada formda her iki aracın yakıt ortalarına dayanarak söylüyorum. Rasgele fabrika verisine göre hesaplamadım. Küçük bir hesap yaparsak bu yaklaşık 26.000 tl aracı alırken verdiğimiz farkı yakıttan 260.000 km sonra anca amorti edebiliyoruz. Daha buna dizelin ekstra bakım maliyetlerini ve motorda oluşabilecek sıkıntılarda dizelin daha fazla maliyetler açabileceğini katmadım bile. Sizce hangisi mantıklı. Araçlar bayilere gelince güzel pazarlıklarla 1.0 tsi comfortline dsg yi 160 bin tl civarına alınabilirse mütiş olur.
 7. tyrung

  Leon Lansman Tarihi..

  @ZITIPAŞA 1 sene içinde makyajlanan bir araç gördünüz mü ? Audi den sonra Seat içinde tek kaş olabileceğini tahmin ediyordum. Allengirli arka stop açılışı olacak mı acaba
 8. İstanbul avrupa yakasında iseniz yardımcı olurum hocam
 9. @Golfmk7 Kurumlanma olabilir. Önce bir videoskop/boroskop gibi bir kamera ile emme kanalı supap ve yanma odalarına bakılıp kurumlanma ihtimali gözden geçirilmeli.
 10. Savatage

  VW 2020 FİYAT LİSTESİ AÇIKLANDI.

  Yani manuel in kıymetini anlamak falan bir kenara bırakırsak! Bu manuel golfler Avrupa ülkelerinin kendi stoğunda / kotasında kalan eski mahsül fazlalık golfler Yoksa doğuş türk halkına anket yapıp ta manuele %55 evet diyenlerin milli iradesine saygı duyacak bir esnaf değil Bu arada Amerika'da Halk %93 otomatik diyor Avrupa'da Manuel diyenler halen %65 Türkiye'de ? "Adam" manuel getirmiyorum derse konu kapanmıştır. Ama yukarda yazdım Halen %55 manuel tercih eden insanlık var Tr de
 11. Salih Sayın

  VW 2020 FİYAT LİSTESİ AÇIKLANDI.

  Açıklamaya da benzinliyle aynı fiyat yazın 👍😂
 12. mutlubey17

  Golf 7 hararet sorunu ?

  Çok kısa sürüş kastınız ? Araç daha soğukken yüksek devir giderseniz çabuk ısınır ancak sağlıklı değildir.. 90 a sabitlendikten sonra ne azalması nede artması yoksa bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum
 13. Umut Özdemir

  VW 2020 FİYAT LİSTESİ AÇIKLANDI.

  Ben 2017 dsg highline dizel aracımı 230 a sarı siteye koyarım artık lütfen sövmeyin ironi yapıyorum :DD
 14. Bugün
 15. @serology55 Hocam teşekkürler değerli yorumlariniz için. 20 sn de falan değil Rölanti devrinde hiç bir problem yok. Sadece sürekli bir şekilde sarsıntı var. Dediğim gibi en ufak bi arıza yok. Yukarıda hocamın da dediği gibi motor kulakları ? Birde bende volan değişmedi Hani bi ihtimal?
 16. @Beyransever baktırmadım hocam. Daha doğrusu bakılmadı.
 17. glock35

  V Kayışı Çevresinde Yağlanma

  Evet öyle aman aman bir yağlanma yok ama yaklaşık 1 aydır var olan bir durum bu önce radyatöre giren borulardan sandık servise gösterdim bir şey çıkmadı. Meğer radyatöre giren borulara ve çevreye bir sıçrama sözkonusu. Bu yağ nereden geliyor beni kıllandıran nokta bu.
 18. typhoons

  Ankara 3M cam filmi kampanyası - Emr Garage

  @EMR-Garage ön cam Air80 ve diğer camlar için vw global yeşil cam filmi için fiyat verir misiniz?
 19. MAK

  VCDS 16.8 Kurulum Dosyasını Arıyorum

  @Recep Gül aynen hocam araca bagli kabloda yesil isik yaniyor sıkıntı yok ama bu hatayi veriyor
 20. typhoons

  Park sensörü veya geri görüş

  Hocam sorması ayıp ne kadara aldınız aracınızı ve donanımları nelerdir.
 21. typhoons

  Park sensörü veya geri görüş

  Ender İstanbulda arkadaş Çanakkale'de. Bende Ankara'dayım mesela olsa yaptiracagiz
 22. typhoons

  V Kayışı Çevresinde Yağlanma

  Çokta birşey yok gibi görünüyor.
 23. golfomania

  VW 2020 FİYAT LİSTESİ AÇIKLANDI.

  Ohhh be Manuel’in kıymetini anlamışlar😂😂, onlar da DSG nin sıkıntılarından bıkmışlar demek ki😂😂
 24. frknyldrm

  Leon Lansman Tarihi..

  Her yeni kasada bambaşka arabalar çıkarmak genelde japonların işidir, bunlar da onlara benzemeye başladılar. Bu tutumu antipatik buluyorum, vag grubu da bunu yapmaya başladıysa uzun dönemde yeni arayışlara girmek gerekecek herhalde.
 25. ZITIPAŞA

  Leon Lansman Tarihi..

  Bu aractan bir sey cikmaz maalesef , su an HB sinifinda en guzeli Bmw 1 geliyor bana, daha canli gormedim ama yeni mazda 3 de efsane duruyor vag grubu yeni a3 ile birseyler yapmaz ise yazik olur, mk8 golf ve yeni leon ise bu haliyle bana kalirsa 2021 de makyaj yer , hele golfun 2021 bile gec makyaj icin en azinda fardaki kaportaya uzanan yeri kaldirmalari lazim cok cirkin duruyor.
 26. yunusaktas91

  Leon Lansman Tarihi..

  Egea’yi goren tek ben degilmisim
 1. Daha fazla aktivite göster
 • İletiler

  • Tüm detayları tanıtıldıktan sonra yeni konu açarak paylaşırız. Yeni Leon canlı yayını:     
  • Bu indirime ekstra olarak bu gece yarısından itibaren geçerli olacak ve motorinde pompa fiyatlarına ortalama 13 kuruş, benzinde ise 10 kuruş olarak indirim yansıyacakmış. Buna göre; Ankara'da ortalama 6,41 liradan satılan motorinin litre fiyatı 6,28 lira olacak. Motorinin litresi İstanbul'da 6,35 liradan 6,22 liraya, İzmir'de 6,42 liradan 6,29 liraya inecek.
  • Yıl 2020 hala dizel farkını amorti etmeye çalışanlar var. Ben daha dizel arabası ı ikinci elde benzinli parasına satanı görmedim duymadım..  Bakım maliyetindeki fark sadece 30.000 ve katlarındaki bakımlarda 100-200tl arası mazot filtresi farkı.. triger degisiminde bile yıl sınırı yok sadece km..      1.0 tsi’ı kotuledigimden degil, dizel benzinli arasindaki farki amorti etmeye calismayin. Dizel benzin seciminde inanilmaz cok kriter var. Yapılan km nin hangi guzergahlarda yapildigi, uzun yolda yapilan yuksek suratli seyahatlar, trafige takilma vs vs. Ama bence aradaki fark ikinci elde ustune bile koyuyor. Kriter olarak dusunulmemeli. Parası olan surusune uygun olan dizeli alir gecer.       
  • Bunun 1 veya 2 sebebi olabilir hocam;  İlk sebep eğer kablo arızalı ise aracı okuyamadığı için kablo takılı olarak görünmüyordur    İkinci sebep ise;  programın kurumu sırasında USB driverları yüklü olmayabilir, kabloyu pc ye bağladıktan sonra Aygıt yöneticisi'ne girip RossTech in orada gözüküp gözükmediğine bakabilir misiniz?    Yinede olmazsa satıcı bana bi program göndermişti, kabloyu sıfırlamak için onu bir denerseniz!
  • Bu listenin en alınabilesi mantıklı aracı 1.0 tsi comfortline dsg 184.600 tl dir. 1.6 tdi comfortline dsg 211.499 tl dir Kimse 26.899 tl farkla aynı donanım aracın dizelini almaz bu listeye göre.  1.0 tsi dizelden çok daha seri bir araç. Her koşulda hızlanması performansı daha iyi. Bide 3 silindirin güzel sesi ve devirlenmesi var tabi. Dizel sadece yokuş yukarı tırmanırken avantajlı torktan dolayı. Yakıt olarakta 1.0 tsi dizele göre kilometrede sadece 10 kuruş daha fazla yakıyor. Bunu burada formda her iki aracın yakıt ortalarına dayanarak söylüyorum. Rasgele fabrika verisine göre hesaplamadım.  Küçük bir hesap yaparsak bu yaklaşık 26.000 tl aracı alırken verdiğimiz farkı yakıttan 260.000 km sonra anca amorti edebiliyoruz. Daha buna dizelin ekstra bakım maliyetlerini ve motorda oluşabilecek sıkıntılarda dizelin daha fazla maliyetler açabileceğini katmadım bile.  Sizce hangisi mantıklı. Araçlar bayilere gelince güzel pazarlıklarla 1.0 tsi comfortline dsg yi 160 bin tl civarına alınabilirse mütiş olur.
  • @ZITIPAŞA  1 sene içinde makyajlanan bir araç gördünüz mü ? Audi den sonra Seat içinde tek kaş olabileceğini tahmin ediyordum. Allengirli arka stop açılışı olacak mı acaba
  • İstanbul avrupa yakasında iseniz yardımcı olurum hocam
×
×
 • Yeni Oluştur...