Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor   

 1. Past hour
 2. Güzel günlerde kullanın, Allah kaza bela vermesin inşallah.
 3. Şuan benim farlar serviste değişiyor, R led e geçeceğim 2-3 haftaya kadar almak isterseniz konuşuruz..
 4. Allah kaza bela vermesin, güle güle binin.
 5. Vagcom ile ikaz sesi açılıp kapatılabiliyor. Kadranda simgesi gözüküyor mu ? Aracının gizli özelliklerini vs açtırdıysan eğer, müdehale eden kişi kapamış olabilir...
 6. Merhabalar daha önceki konularda aracımı çaldırdığımdan bahsetmiştim 2 aylık piyasa analizi ve araç arayışından sonra bugun golfüme kavuştum 1.4 tsi 125 ps comfortline dsg 46 bin kilometrede 2 saatlik taze ve kirli comfortline donanıma ek olarak F-1 vites Yağmur sensörü ön-arka park sensörü ışık sensörü dükkanı kapatamadığım için henüz tam opsiyonlarına detaylı şekilde bakamadım aracı aldığım arkadas bazı vag com özelliklerini açmış kadran selamlama fakat detaylı şekilde uğrasılmamış aracım 5 inş ekranlı multimedya ekranına sahip fakat ekran üzerinde araçta opc (sanırım ismi bu ) tuşu olmasına ragmen park mesafe ekranını göremiyorum şimdilik bu kadar arabamı dükkanın önüne park ettim bakışıyoruz
 7. Edit: Ocak 2017 itibariyle şehirlerarası yakıt tüketimi 27 krş şehiriçi yakıt tüketimi: 30krş şeklinde değişmiştir arkadaşlar. 5.40 benzin fiyatıyla bu rakam tahminen şehiriçi 38 krş ve şehiriçi 48krş olacaktı.
 8. Bugün
 9. @mertesref hocam yan koltuktada aynı problem var mı? Yoksa eğer, sürücü koltuğunun ağırlık sensörü bağlantılarında ya da ağırlık sensöründe problem vardır. Koltuğun altına bir bakmak lazım hocam.
 10. Bilgi için teşekkürler.. selamlar..
 11. Dostlar, emniyet kemeri takilmadiginda gelen ikaz sesi takili olmadigin halde ilaz etmiyor. Bu sorunu yasamis olan var mi?
 12. 2015 Mayısta 1.6 tdi highline u led sunroof geri görüş 82500 e almıştım şu an ki fiyatı görünce şoktayım.
 13. Şimdi sayın arkadaşlar bizim anlatmaya çalıştığımız olay şu mesele vw değil tüm araçlar şimdi sıfır golf 123 iki model altı ikinci eli 100 tl olucak oda yazık bu fiyatlar çok fazla.bayi satamıcak pazar daralacak almak isteyenlerin bir çoğu erteleyecek.Zaruri olmadıkça kimse almayacak bayiler cok ciddi indirmler yapacak gibi gözüküyor yüzde 10 üstünde bekleyip görecez
 14. Ordada işin esprisini yaptım biraz. "buralar değerlenir" gibisinden
 15. Batman'da bulunan arkadaşlara yardımcı olurum [emoji16]
 16. Adana konusuna bakın hocam. Can var adana da.
 17. Son şans....
 18. Mobil uygulama da ne yazıkki bu özellik bulunmuyor hocam.
 19. SATILDI
 20. @alper32pek sanmıyorum, benim kavrama 104.000 'de değişti ama aynı sesi ara ara yapıyor. (kavrama seti almanyadan orijinal olarak geldi) servise sorduğumda alışma sürecinde dediler. bekleyip göreceğiz artık.
 21. SATILDI
 22. SATILDI
 23. Satıldı
 24. Satıldı
 25. Golf 120 olmuşken ikinci el bmw kaç lira olur acaba ?
 26. Gıcırdama sesi kavrama değişimini işaret ediyor olabilir. Benim başıma gelmişti.
 1. Daha fazla aktivite göster