Jump to content
 • Duyurular

  • yusuf

   Ana sayfa düzenleme   23-01-2016

   FORUMDAN İSTEDİĞİNİZ HER ŞEYİ ALIP BAŞKA FORUMLARDA PAYLAŞABİLİRSİNİZ. ALTINA EMEĞİMİZİN KARŞILIĞI OLARAK BURADAN ALDIĞINIZI LÜTFEN BELİRTİNİZ.
  • Ender

   Golf Tutkusu Sosyal Medyalarımız( Yeni Instagram ve Facebook Grubumuz)   02-05-2017

   Merhaba Golf Tutkusu Dostları 1- Yeni Instagram Sayfamız hizmetinize girmiştir. Takip etmenizi öneririz. https://www.instagram.com/golftutkusucom/  2- Hayatımızın vazgeçilmezleri haline gelen Sosyal Medya ile iç içe yaşantımızı göz önüne bulundurarak; Golftutkusu Forum Sayfamız ,Telefon Aplikasyonlarımız ile her zaman  siz değerli üye ve takipçilerimizin yanıbaşında olmak, VW Golf'e dair her şeyi Paylaşmak için çalıştık çabaladık.Daha Büyük bir Aile olmak yolunda emin adımlarla ilerlemek adına Facebook Golf Tutkusu. Grubumuzu hizmetinize sunmuş durumdayız. Ben ve Forum da tüm Yönetici Ekibiz Siz değerli Golftutkusu Dostlarını orada da aramızda görmek isteriz. Biz bize olacak olan Kapalı Grubumuzda Sizler yoksanız biz Hep eksik Kalırız Herkese Şimdiden Çok Teşekkür Eder Saygı ve Selamlarımı sunarım.  Facebook Golf Tutkusu Grup Linki : https://www.facebook.com/groups/golftutkusugrup/

Forum masrafları için bağış

This announcement is no longer active

yusuf

Bildiğiniz üzere kodlama ve benzeri bir çok işi gönüllü arkadaşlarımız ücretsiz yapmakta. Hem bunlara destek hem de yeni alacağımız kablolar için destek topluyoruz.

Orjinal vag can pro ve Odis kabloları almayı hedefliyoruz. Bunlar sayesinde çok daha iyi özellikleri aktif edebileceğiz. Vag Can Pro ile aracın yazılımı ile oynayıp performans arttırmamız dahi mümkün olacak.

3-5 demeyin yardımlarınızı esirgemeyin.

http://www.golftutkusu.com/topic/1960-bağış-forum-masrafları-için-damlaya-damlaya-göl-olur/#comment-55097

×