SATILIK Orjinal Golf 7 Comfortline arka sağ sol stop seti

mertesref

Üye
İsim
Mert Eşref
Genel Bilgiler
Ürünler kendi aracından çıkartılmış olup, tamamen orijinal hatasız; kırıksız, çatlaksız tertemizdir.
Fiyat
12000
Ürünler tertemiz, hatasız..

12.000 düşünüyorsanız fiyatı gözden geçirin comfort için yüksek bir fiyat.

12 bin mi ? Eğer bu stoplardan bahsediyorsanız piyasa da 2500 3000 e bolca var.

Ekli dosyalar

• IMG_2276.jpeg
    IMG_2276.jpeg
    104.2 KB · Görüntüleme: 43
Hocam 12.000 çok çok fazla. 7.5 kayar ledli smoke versiyon olanı sıfır olarak 9500 TL'ye aldım. Benim araçtan da bu stoplar çıktı. İlana 3000 gibi bir rakamdan koyacağım sanırım. Birinde çatlak var hatta belki fiyatı 2500-2200 olacak gibi.

Hocam 12.000 çok çok fazla. 7.5 kayar ledli smoke versiyon olanı sıfır olarak 9500 TL'ye aldım. Benim araçtan da bu stoplar çıktı. İlana 3000 gibi bir rakamdan koyacağım sanırım. Birinde çatlak var hatta belki fiyatı 2500-2200 olacak gibi.
SMOKE ledler düzgün yanmıyordu çin ürünlerinde. sizin ürün nasıl memnun musun ? Resim atabilirsen çok iyi olur düşünenler için (ben mesela :D )

SMOKE ledler düzgün yanmıyordu çin ürünlerinde. sizin ürün nasıl memnun musun ? Resim atabilirsen çok iyi olur düşünenler için (ben mesela :D )
Montajı yapılmadı daha. 29.05 için randevu aldım. Yaptıracağım yer çok fazla dönüşüm yapıyor sıra var. Ürün çin değil tayvan. Montajdan sonra konu açıp tüm değerlendirmeleri yapacağım orada.

İki firma da bugün paramı cebime koyup gidince kampanya bitti dedi. Biri fiyatı 52 biri de 55 yaptı. İkisine de gitmedim. kendim stop alıp değiştircem tamponlarımı boyatıp kullancam.

Ürünü kendim bir firmadan aldım. Montaj dahil 9750 TL olarak yapıldı. Sorunsuz çalışıyor. Kodlama vs istemedi. Kesme biçme de olmadı.

Geri
Üst Alt