Golf 7'ye Golf 8 impression jantı takmak?

Araç güzel duruyor. Tam lastik ebatları ne hocam bilginiz var mı? Eğer yay da yoksa çok kararında duruyor araç
18 o jantlar, replika olma ihtimali de çok yüksek. 18 19 replikaları mevcut piyasada

18 o jantlar, replika olma ihtimali de çok yüksek. 18 19 replikaları mevcut piyasada
Zaten büyük ihtimal replika takacağım. Daha önce çok jant işine girişmedim. Replika çok sıkıntı yaratır mı? Bilgim yok hiç

Zaten büyük ihtimal replika takacağım. Daha önce çok jant işine girişmedim. Replika çok sıkıntı yaratır mı? Bilgim yok hiç
Arıcıoğlu, msw, cms gibi düzgün bilindik marka olması + ağır bir jant alırsanız 18 den daha kötü performans ve yakıt tüketiminizde artış olur. Jantınız 10 11 kg olması gerekir maximum ona da dikkat edebilirsiniz.

Evet hocam dediğiniz doğru ne yapsak bir eksisi oluyor. 15 midline jantından devam edecem en sonunda hahaha
Ben öyle oldum, kaç yıldır dijon jant takımı alsam mı almasam mı ikileminde zaman geçti.
Şimdi de nasıl olsa bir iki seneye kalmaz aracı değişirim boşver diye geçiştiriyorum :)
Ama benim araç standart, dışında ekstrem bir şey yok.
"Dışı yapılı olup da altında normal jant aracı çok yavan gösteriyor" deyip sizi gaza getireyim :) Görüntü için alacaksanız 17" altına düşmeyin bence de.

@Boeing738 18” replika valencia jant kullaniyorum 3 senedir, bi sikinti yasamadim. Tabi bütçe varsa orjinal almak en iyisi. Valencia jantlarin 18” orjinali yok, golflerde 17”, tiguanlarda da 19” orjinal mevcut.

Evet kendimle çelişip 18 babayaga lara bakmaya başladım. Ama basma fikri hala sıcak gelmiyor o sebeple 225 45 18 atsam nasıl olur? Hangi lastik markasını önerirsiniz?

Son düzenleme:
Arkadaşlar selamlar, 1.2tsi GOLF 7.5 R dönüşüm aracıma konforu ve performansı etkilememesi açısından golf 8 impression paketteki orjinal janttan taksam nasıl durur? Var mı aracında takılı olanlar? Gidip de görüntü için 18, 19 jant takıp hem konfordan hem performanstan uzaklaşmak istemiyorum. Sonra zaten spor yay tarzında şeyler de gerekecek, Basma işi hiç sıcak gelmiyor. Var mıdır satan arkadaşlarımız falan jant lastik şeklinde?
https://www.golftutkusu.com/topic/22655-golf-8-jant/#post-398439

Evet kendimle çelişip 18 babayaga lara bakmaya başladım. Ama basma fikri hala sıcak gelmiyor o sebeple 225 45 18 atsam nasıl olur? Hangi lastik markasını önerirsiniz?
Hocam 3 yazdığınız da elle tutulur yanı yok benim görüşümde.. babayaga hem daha da artacak her araçta gördükçe hemen sıkılacaksınız, ve ağır bir jant olduğunu düşünüyorum aracınız hantallaşacak, yanağı 45 yapıp sürtme riskiniz artacaktır , aracı basmadığınız için yanağın büyüklüğüyle salınım da artacağından her kasiste araba tampon vesaire sürtecek. Bence hafif 18 msw alıp tatlı spor yayla basın. Bu forumda babayaga görmek beni üzer.

Hocam 3 yazdığınız da elle tutulur yanı yok benim görüşümde.. babayaga hem daha da artacak her araçta gördükçe hemen sıkılacaksınız, ve ağır bir jant olduğunu düşünüyorum aracınız hantallaşacak, yanağı 45 yapıp sürtme riskiniz artacaktır , aracı basmadığınız için yanağın büyüklüğüyle salınım da artacağından her kasiste araba tampon vesaire sürtecek. Bence hafif 18 msw alıp tatlı spor yayla basın. Bu forumda babayaga görmek beni üzer.
Hocam 45 yanak dememin sebebi konfor bir tık daha iyi olmasından ziyade basmadığımdan boşluk çok kalmasın diyeydi. Aslında golfe yakışıyor herkeste olup olmaması benim açımdan dert değil. Ama ağır olduğu kanısını bilmiyordum. Dediğiniz gibi msw leri de değerlendireyim. Fikriniz için Teşekkürler

Geri
Üst Alt