Sıfır Araç Teklifi Alanlar

3 ay önce test sürüşüne çıkmıştım. Yol ve rüzgar sesi beni tatmin etmemişti. Benim için sınıfta kaldsuvd

3 ay önce test sürüşüne çıkmıştım. Yol ve rüzgar sesi beni tatmin etmemişti. Benim için sınıfta kaldı.
Suvda bu fiyata daha iyi bir seçenek yok maalesef. Bir de golf kullanıyorsanız konforu ve sessizliğini hiçbir suvda bulamazsınız kütle,ve yüzeyleri farklı bu çok normal. Ama bir önceki tiguana göre ses azalmış konfor artmış. Golf 4-5-6-7 kullandıktan sonra 2017 highline tiguan sonrasında 2024 elegance tiguan kullanan biri olarak söylüyorum golfün yeri ayri.

Bugün bayiide Tiguan Life ve Elegance paketleri inceledim. Daha önce Tiguan kullanmamış Golf 7,5 Highline sahibi biri olarak açıkçası beni aşırı cezbetmedi. Life’ın gerçekten yüzüne bakılacak hali yok, Elegance fiyatı bütçesine uyana iyi bir seçenek. Muhtemelen R Line’ı yakından görseydim “bu alınırmış” derdim. Hoşuma giden yanları İQ far ve stopları, bir de koltukları oldu. Tabii ki ayrıca kalite hissiyatı. Liste fiyatlarının altına inmediler.

Buradan sonra Nissan bayiine uğradım. Qashqai e-power platinium premium (full) pakedi kampanyayla 2050’ye indirmişler. Arabayla gezmeyi sevdiğimiz için yakıt tasarrufu açısından E-power teknolojisi cezbetmiyor değil. Tek depoyla min 1000 km menzil sunuyormuş. Nissan hakkında çok bilgiye sahip değilim ama fiyat performans olarak iyi bir seçenek gibi duruyor. Kullanan veya deneyimi olan varsa fikirlerini alabilirim.
IQ light hd matrix ön farlar opsiyon ne yazık ki.

Life tiguan hakkaten 2 milyon civarı para veripte tamah edilecek/eyvallah deyip gücüm buna yetti denicek araç degil.

2 milyon veripte 2300 verememek bahanesi olmaz.

Life tiguan beyazı özellikle

Tiguan mk1 den farkı yok IMG_20240525_152815.jpg

Chery Omoda 5 luxury lacivert tek renk 1300 225bin 12 ay sıfır faiz.

Peugeot ticari için de 250bin sıfır faiz vardı.

Life tiguan hakkaten 2 milyon civarı para veripte tamah edilecek/eyvallah deyip gücüm buna yetti denicek araç degil.

2 milyon veripte 2300 verememek bahanesi olmaz.

Life tiguan beyazı özellikle

Tiguan mk1 den farkı yok Ekli dosyayı görüntüle 76123
Katılıyorum ama ilginç şekilde 1 elegance satılıyorsa 3 life satılıyor . IQ led, akıllı uzun far, anahtarsız giriş , cam tavan, elektrikli bagaj, masaj koltuk, kör nokta uyarı gibi aklıma gelen farklar için 340bin hiç bisey değil. Tabi bunun sonu da yok beyaz elegance aldım keşke rline alsaymışım diyorum bazen. Alırken de rline a çıkarsam GLB ye bisey kalmıyor diye düşünüp vazgeçmiştim.

1617bin tl liste fiyatli Taigo kampanyali 1250tl den verilmis.

%22,5 indirim
aynisi Tiguan elegance icin hesaplarsak 1850tl yapar.
Hadi o kadar yapmasin ama biraz alicilar sakin olsa cok rahat 2 milyon duz fiyat yaparlar.

Sadece biraz sabir..
Sen daha çok beklersin tiguan için o fiyatları. Bu indirimli verilen araçları neden bu kadar indirim yapıyorlar bi araştır istersen.

Geri
Üst Alt